Test. Lze udělat už před zpožděním ms?

simik7192
12. lis 2019

Ahojte, chcela by som sa vás opýtať že kedy si je najlepšie spraviť tehotenský test? Dá sa to aj skôr pred MS? Ukáže už niečo?

Ďakujem pekne za odpovede. 👍👶🙂

balogis
12. lis 2019

Tak nejlepší je to samozřejmě až po vynechání ms,já měla čárku už pět dní před ms cca deset dní po ovulaci

terezb98
12. lis 2019

Tak každý přece ví, že nejlepší je testovat po vynechání ms. Já třeba dělala už po dvou dnech vynechání protože jsem prostě měla takový zvláštní pocit no a taky, že jo pěkná dálnice.😁 Ale někdo třeba testuje až po týdnu... Je to podle mě dost individuální.

jituli84
12. lis 2019

Ano jak se píše výše idealně po vynechání, já zkusila test ale tři dny před ms.. přestaly mi chutnat cigarety

barcachejn
12. lis 2019

Tez jsem delala 3 dny pred ms a mela jsem dusika 🙂 a den po vynechani uz pekna carka 🙂 byt vami pockala bych jestli ms vynecha protoze pokud se vam objevi dusik nebo carka a pak to dostanete je to zbytecny stres na psychiku,bohuzel s tim mam vlastni zkusenosti.

hermia
12. lis 2019

4dny pred ms a tet jsem mela červenou čáru 6dni pred ms ale kazdy ma ovulaci jinak

pro89
12. lis 2019

Já bych už po poslední zkušenosti taky pockala ... v den vynechane MS čárka , za dva dny krvácení . Chvilku to vypadalo nadějné , ale nakonec to nedopadlo a byla jsem z toho dost špatná ... kdybych to nedělala tak bych o tom nevěděla a bylo by mi lip .