Třetí těhotenství brzo po císařském řezu

madana
30. led 2017

Dobry den,chcem sa opytat ci je tu niektora ,ktora otehotnela po 4-5 mesiacoch po 2 sekciach...??prve dieta ok,druhe dieta predcasne narodene (zomrelo....),preto chci tak brzo otehotnet.snad je tu nekdo taky....diky

madana
autor
30. led 2017

Hmmm nikto??

stastnablcha
31. led 2017

ja len ze mne neodporucili po druhej sekcii otehotniet. ze to moze priniest fatalne nasledky..

madana
autor
2. únor 2017

@stastnablcha a dovodom bolo co??ja uz som tiez nechcela tretie,ale kedze mi zomrelo mimi tuzba je velka......a chcem ist do toho.....som nastavena na dve deti

stastnablcha
2. únor 2017

ja ti verim, asi by som aj ja ta rozmyslala, muselo to byt nesmierne tazke... ale vraj tretie tehotenstvo ta rychlo po sebe cisarom by mohlo roztrhnut maternicu. ja som chcela este jedno babo, ale vraj by to bolo rizio..

madana
autor
2. únor 2017

@stastnablcha co citam,tak ruptura nastava po cisarskom jedine pri kontrakciach.....a pri spontannom porode

stastnablcha
28. únor 2017

@madana no ja som mala velikanske deti a uz po prvom cisare som mala bolesti v podbrusku... a bola som upozornna ze sa take moze udiat... ono, nikdy nevies kedy tie kontrakcie budu asi... niesom lekar.. ale trochu ma to odradilo...