TT 10. DPO. Bylo už u vás něco vidět?

themuffin
1. kvě 2021

Ahojte, je tu někdo, kdo měl na tt už něco vidět 10 DPO?

themuffin
autor
6. kvě 2021

@lucbednar a máš už nějaké příznaky? Mě je pořád jaksi špatně, něco mezi hladem a na zvracení, ale nezvracím. Někdy mě píchá v podbřišku na obou stranách a mám hodně citlivá a zvětšená prsa (to si manžel pochvaluje 😅)

pajasala
6. kvě 2021

@themuffin přesně tak jsem se ještě nedávno cítila já. Trvalo to cca do 12.tydne každý den. Dnes začínám 15.tyden a objevuje se to už jen občas.

lucbednar
6. kvě 2021

@themuffin tak to je paráda! Já měřím třetí měsíc a právě taky zatím drží... Zjistila jsem díky tomu měření, že když ovuluju z levyho vaječníku, tak mám ovu kolem 13DC, když z pravyho, tak kolem 15. A od toho se odvíjí i délka cyklu... LF mám tak 12-13, teď jsem ovulovala 14DC a dnes jsem 27, takže teoreticky už mám vlastně dnes jakoby den MS... Testy sílí, tak snad se to udrží... Ukaž graf 😁

lucbednar
6. kvě 2021

@themuffin mám to naprosto samý s tím hladem a pocitem na zvracení 👍🏻 a prsa taky..

lucbednar
6. kvě 2021
themuffin
autor
6. kvě 2021

@lucbednar já měřím už rok a za tu dobu jsem měla pár anovulačních cyklů, pak "standardně" dlouhých 😅 a jeden jako tento, kdy byla ovulace taky až 32DC.

lucbednar
6. kvě 2021

@themuffin já si mám s pozitivním testem začít hned píchat injekce - byli jsme na vyšetření v Car a tam zjistili, že přítel je nositelem genu, který ovlivňuje srážlivost krve. A že ty dvě ZT s tím mohli souviset, že ten plod mohl ten gen podedit. Takže si musím píchat celý těhotenství, už tady mám připravený pigara 😂 takže jestli bůh dá, tak v sobotu bude první slavnostní vpich.. Ještě jsem psala mymu doktorovi do CARu, jestli mám začít brát Utrogestan, ten jsem v tom druhým brala hned od začátku.. Ale stejnak teda k prdu.. Ale doktoři se shodli, že to bylo zřejme brzo po tom prvním potratu 🤷‍♀️ otehotnela jsem minulý rok v dubnu a v červnu v 8+2 ZT, pak hned v srpnu a v 6+3 zase ZT.. Tam ale bylo něco špatně hned od prvního okamžiku, na první KO to bylo menší o 1-2 týdny... 😒 A ani srdíčko nenaskocilo, u toho prvního bylo už v 6+2, ale dva týdny na to přestalo bit... 🙄 Dcera z předešlého vztahu se povedla ani nevím jak, neplánovaně a celé těhotenství úplně v pohodě... 🤷‍♀️

themuffin
autor
6. kvě 2021

@lucbednar tak snad už to bude teď dobrý až do konce 🍀🍀 ale píchat bych si teda nic nechtěla 😀 já mám sníženou funkci štítné žlázy a když jsem loni doktorovi říkala, že se snažíme, tak říkal, že mám pak okamžitě zvýšit dávku léku, taky počítám kdyžtak s tou sobotou 😃✊✊

lucbednar
6. kvě 2021

@themuffin no, já z toho taky nemam moc radost, sice jsem celá potetovaná, ale jehel se od mala bojim jak čert kříže 😀 ale co by člověk pro to dítě neudělal, že... tak si dáme v sobotu vědět, jak jsme dopadly ❤

themuffin
autor
6. kvě 2021

@lucbednar určitě 😊 to čekání je hrozný 🙈

lucbednar
6. kvě 2021

@themuffin jo, ale zas horší by bylo bejt treb 6DPo, 13 už je docela dobrý 😂

lucbednar
6. kvě 2021

Tak jsem večer zkusila Clearblue a dala ho příteli 😂🙏🏻

themuffin
autor
6. kvě 2021

@lucbednar a co on na to? 🤩

themuffin
autor
7. kvě 2021

🤫

lucbednar
7. kvě 2021

@themuffin prej "to už ses zase těhotná?" 😂😂😂 nee, byl rád.. Říkal, že si musí šetřit kolena (dělá podlaháře, má 4x operovany koleno, hraje fotbal, je mu 42), aby mohl ještě něco toho potomka naučit 😂😂😂

lucbednar
7. kvě 2021

@themuffin no paradicka ❤️❤️❤️ tak to se holka sejdeme v lednovkach 2022 doufám! ❤️❤️❤️

alokina
7. kvě 2021

Holky gratuluji a už vás čekám na skupince ve fb 😁🥳

lucbednar
7. kvě 2021

@alokina už jsem tam 🤦‍♀️😂

themuffin
autor
8. kvě 2021

Pořád tomu nemůžu uvěřit 😊🤭

pajasala
8. kvě 2021

@themuffin krásný čárky 🙂

themuffin
autor
8. kvě 2021

@pajasala děkuji 😊

mimisnik
13. kvě 2021

@themuffin
Jelikož jsem nedočkavá tak jsem si dnes 7dpo udělala krevní test. Já nevím , ale zdá se mi že tam ta druhá je . Sice slabá ale snad tam je ♥️ další testy budu dělat příští týden. Bolí mě podbřišek, je mi jak na zvracení a celkově je mi divne. Snažíme se rok ♥️

natysnovec
Autor odpověď smazal
Zobraz