Uhnizďování vajíčka. Jaké byly u vás příznaky?

katanovobran
26. pro 2020

Ahoj holky,chci se zeptat jaké u vás byli příznaky uhnizdeni já mám 7 dni do MS styk před týdnem a včera večer sem začala slabě špinit spis takové ruzovo slabe hnědé špineni břicho mě boli jako na Ms ale daleko méně tedy a prsa mě boli ze strany ale to mě boli občas i před Ms tak se chci zeptat na vaše zkušenosti zda by to mohlo byt uhnizdeni a nebo spis přicházející Ms ale opravdu ji mám mít až za 7 dni

themuffin
26. pro 2020

@katanovobran těžko říct, já mám ms velmi nepravidelnou, takže nemůžu říct kolik dní mám do ms. Ovulaci jsem měla pravděpodobně 14.12. (podle hlenu a čípku) a od včera večer už špiním. Není to krev a je to pouze po utření... Ráda bych věřila, že je to uhnizďování, ale spíš už přišla mrcha. Sakra, zase další zklamání 😟 ale u tebe to bude třeba jiné 🍀

katanovobran
autor
26. pro 2020

@themuffin to mě to chodí jako hodinky ale cyklus mám 35 dni no,popravdě já tomu u sebe taky nevěřím 😊takových doufani už bylo 😊 tak já budu držet palce ať je to u Teb také jen uhnizdovani 🥰

themuffin
26. pro 2020

@katanovobran my už se snažíme víc jak rok a pořád nic a jak na potvoru jsou kolem mě samé těhotné (zvlášť ty, co říkali, že děti nikdy mít nebudou) 🙈 je to náročné

katanovobran
autor
26. pro 2020

@themuffin tak to vítejte v klubu 😊já mám úplně to samé včera nám můj bratr oznámil ze jsou také tehotni to samé moje nejlepší kamarádka .. takže asi tak vím jak vám je to to strašně těžké ale nesmějí se z nás stát takové ty zatrpkle ženské co to nikomu nepřejí určitě se to u nás taky povede ❤️

themuffin
26. pro 2020

@katanovobran přesně, musíme být silné a přát jim to ❤️ ale upřímně mě to občas u srdíčka píchne, doufám, že se nám taky brzy podaří 😊

hajglish
26. pro 2020

Tak to se pridavam k Vam,uz rok se snazime a tez nic a ted vsichni kolem nas jsou tehotny,ale vsem to preji ien tez to pichnuti u srdicka je

hajglish
26. pro 2020

@katanovobran Preji hodne stesti at najdete dve //❤️

katulatko12
3. led 2021

Ja mela tyden pred ms jakoby pocit ze mam nastydli mocak a porad sem chodila curat. Ale citila jsem tlak v tom mocaku. A 2dny po zmeskane ms 2carky.

misina321
3. led 2021

Ahoj, já měla takový chvilkový narůžovělý výtok jedno odpoledne, ale fakt jen malinkato. Myslela jsem si, že to je předzvěst menstruace. Hned den na to se mi hrozně zhoršila fyzická kondice. Zrovna jsme byli na dovolené na horách a já byla hrozně vysílená, nemohla jsem vůbec do kopce. Navíc jsem měla furt žízeň a velký hlad 🙈 po návratu jsem si udělala test a vše se vysvětlilo 😂