Vitamíny na podporu otěhotnění. Co byste doporučily?

monbonaa
25. kvě 2023

Ahoj,
chtěla bych se zeptat zda máte zkušenosti s vitamínama nebo cokoliv na podporu otěhotnění a opravdu se vám potom zadarilo 🙂 Co byste doporučily a co máte vyzkoušené? Je toho plno na internetu a ráda bych investovala do něčeho co opravdu pomůže 🙂

palja
25. kvě 2023

@monbonaa nám pomohla fertiprona

malinkata
25. kvě 2023

Kapky gynex

stastnamaminkaa
25. kvě 2023

@monbonaa mne v oboch tehotenstvach femibion

denisq
25. kvě 2023

@monbonaa Mě Drmek

monn_k
25. kvě 2023

Já brala kyselinu listovou 5 měsíců předem a Femibion-1 vitamininy a z Dr.Max Pregnafolin. Určitě je to jako doporučení tomu tělu to dodat, ale opravdu nejdůležitější je vypnout hlavu. My jsme se snažili 9 měsíců a byla jsem i na kurzu pánevního dna. Super jsou cviky podle Ludmily Mojžíšové. Hodně jsem se na to upnula a vůbec nám to nešlo, měla jsem aplikaci, do které jsem si zaznamenávala menstruaci a ovulační dny, ale prostě jak je to v hlavě tak to je konec. Každá to má jinak, je to hodně individuální. Určitě je za mě důležité, když se správně stravuješ. Máš bohatý a vyvážený jídelníček. 🙂

bartk
25. kvě 2023

Brala jsem od září kyselinu listovou a od poloviny prosince MACU a v únoru jsem měla pozitivní test 😀

bartk
25. kvě 2023

Jinak bych chtěla podotknout,ze za minuly rok jsem měla asi 4x antibiotika na zánět dělohy a dost jsem se bála ,ze nám to bude třeba trvat . Za mě to byla určitě ta MACA a delší užívání kyseliny listové a ještě tedy jsem nepila skoro vůbec žádný alkohol ten půl rok .

janule0123
25. kvě 2023

Listovka štěpena 3mesice předem …hodně kamarádkám až zázračné pomohl inofolic… me teda bohužel ne … spis to vždycky vyslo ve chvíli kdy se to fakt nehodilo 😂👌