Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

evanek77
autor
22. zář 2009

tak tak, což je důkaz, že se máme dobře, řešíme majetek a né zdraví 😀 😀 😀 😀 😀

sarlotta
22. zář 2009

🙂 já nevím, asi se budu bát pořád ... on je spontánní a baví se úplně s každým ... tak se bojím aby s někým neodešel.
jelo s nima 6 učitelek asi na cca 50dětí...byli zlatí jak seděli v tom busu... ale nepřipoutaní, po třech na sedačce... jooo není to moc domyšlené ty autobusy. 😒

kackark
22. zář 2009

Sarlott, s těma autobusama máš pravdu 😖

wrtulka
22. zář 2009

Ahojky všem..
občas vám čtu a některé znám ze snažilek 😉
Evan koukám že máš už 32tt to krááásně přibývá za chvilku budeš mít Tomáška u sebe 😵
Kackar taky koukám že už 30tt 😵 😵
jen jsem vám chtěla popřát štěstíčko..a hodný ratolesti 😉 😵
Evan u nás byla a já jí nestihla tak jsem si říkala že se tu musím oběvit.. 😉 😵

kackark
22. zář 2009

Ahojky wrtulko, a jak se daří tobě?

strouzek
22. zář 2009

jejda holky jenom odběhnu a vy toho tolik nakecáte 😀

evi s tím chlápkem a bundou to je fakt síla.
Jinak by mě taky zajímalo kde se berou finanční statistiky jak se zvedají platy a jaký je průměrný plat v česku. Já neznám kromě tchána nikoho kdo by tolik vydělal a kdo by se měl v dnešní době dobře, měl jistou práci atd. všichni nervní, bez peněz, plno lidí bez práce, všem šli platy dolů. zřejmě dělají statistiky o růstu platů před poslaneckou sněmovnou 😠 Úplně se hrozím co mi udělá teď ta mizerná výplata za poslední dobu s průměrem pro mateřskou.

evanek77
autor
22. zář 2009

wrtulko, díky 😉
moc vám držím palečky na ivf 🙂
strouži,
to ti může být jedno, mateřskou ti osekají tak, že výchozí příjem tě nemusí trápit 😝 😝 😝 😝 😝
ale prý jen v r.2010, há há

wrtulka
22. zář 2009

Kackar no mě se daří..jako na houpačce..kdyby si někdo chtěl počíst v albíčku..ale není to veselé čtení..
jdeme teď v listopadu (koncem října začínáme) další IVF.. tak uvidíme.. věřím že to vyjde..
ale vlastně nevím co by bylo kdyby se to nepovedlo nějak bych musela děti úplně vypustit.. aspoň na 1/2 roku ☹ nebo tak.. změnit život.. nevím..
moc děkuji Evan..
moc ti to sluší ti občas koukám na fotky jak těhulíš 😵 😵

evanek77
autor
22. zář 2009

strouži,
moji dva spolužási z gymplu oba dělají ekonomy v praze a ti jdou nahoru, manžel si teď také polepší, tím, že půjdem z brna... ale většině lidí přibývá práce a ubývá výplaty 😝

kackark
22. zář 2009

Wrtulko: tak to moc držím i s malým pěstičky, aby to vyšlo, a konečně to štěstíčko přišlo i k vám 😵

evanek77
autor
22. zář 2009

wrtulko, podaří se, víte už datum, kdy půjdete? že bychom tě s akčkou porskaly těhu bacilky 😉
prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk
prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk
prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk
prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk
prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk
prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk

wrtulka
22. zář 2009

no prášky na IVF začínám brát kolem 25 října..
pak za týden inejkce jedny, pak 12 dní druhé..takže odběr vajíček kolem 22 listopadu..
a test až někdy kolem 6 tého prosince jeslti ne později..
njn trvá to..
jinak moc díky za bacilky.. jenže já se bojím že po těch letech už jsem k nim imunní 😀 ☹

strouzek
22. zář 2009

evi no to máš pravdu snad jen ekonomové si nestěžují ale taky asi musí být jen ve velkém městě, znám lidi ekonomy z ostravy a žádná slava.

wrtulko budu ti držet palečky, tebe a tvého manžela nebo spíš váš příběh a vaše albíčko sleduju už dlouho a moc ti mimiško přeju. hlavně se mi líbí tvoje odhodlání mít mimi za každou cenu s manželem, mě se nelíbí ty holky co když najdou chlapovi blbé spermio a třeba jen o trochu horší ne tak špatné jako máte vy a už běží za milencem místo aby byli sobě navzájem oporou.

kackark
22. zář 2009

Tak to počkej, já jsem teď hodně infekční, tak tě taky poprskám a bude to tutovka 😵

Prsk, prsk, prsk, psrk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, psrk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, psrk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, psrk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, psrk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, psrk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, psrk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, psrk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, psrk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, psrk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, psrk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, psrk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, psrk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, psrkprsk, prsk, psrk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, psrk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk, prsk.

evanek77
autor
22. zář 2009

wrtulko,
jednou se to prolomit musí, bojovníčci byli, jen né dost silní. Ale teď po létě to budou šikulkové, co to dokážou 😉 😉 😉 Víš jak to, víra hory přenáší 🙂 My už také byli objednaní na ivf, že to 9 měsíců zase nejde... no a otěhotněla jsem po večeru s manželem v horké vaně za strany, kde nemám vejcovod 😀 😀 😀 medicínsky blbost 😉

evanek77
autor
22. zář 2009

já jsem zas celá dojatá:
http://www.novinky.cz/krimi/179640-trileta-divk...
jak pro ni ten tatínek skočil...

kackark
22. zář 2009

Evi, tak mám úplně husí kůži.

strouzek
22. zář 2009

evi ty jo to jsou zázraky, já jsem zase dle doktorů otěhu v týden kdy sex vůbec nebyl a manža šetřil spermoše na spermiogram 😀 😀 takže taková panenka marie 😅 dělám si srandu prostě někdy nás život pořádně překvapí, někdy škaredě někdy krásně ale vpřípadě těhu nádherně 😉

strouzek
22. zář 2009

ty jo to je ale příběh, taky mám husí kuži

evanek77
autor
22. zář 2009

strouži,
manžel tvrdí, že po všech psích kusech s pregnylem to šlo právě proto, že jsme si mysleli, že to určitě nejde 😉
ale u nás to tak prostě trvá, poprvé 9měsíců a to jsem měla vejcovody oba, pak zázračné 4 a pak zase 9

evanek77
autor
22. zář 2009

4.11.07 jsme přišli o mimi poprvé, 23.11.O8 se měl narodit náš chlapeček (a můj otec měl ten den 70) a letos mám termín 21.11., tak uvidíme, jak prolomíme listopadovou smůlu 😉 😉 😉

wrtulka
22. zář 2009

Holky moc děkuju..
jak jsem psala věřím že to tentokrát dobře dopadne.. tak moc děkuju za podporu a těhubacilky 😉 😵
Stroužku máš IP 😉

strouzek
22. zář 2009

evi u nás to zase šlo asi tak že jsem v den otěhu (tedy kdy jsem dle sebe otěhu páč dřív ani později sex nebyl) jsem vyhodila ze skříně věci na mimčo že už kašlu na děti že prostě budu sama s kupou koček, sedla jsem si na vanu s flaškou vodky(základ jsem si udělala na oslavě u bráchy) a ožrala se. pak byl sex, jako žádná romantika prostě sex, pak jsem se šla osprchovat že bych se mohla vykašlat na nějaký podkládání zadku aj. nesmysli, byla jsem dost opilá tak jsem usnula a hotovo. no a pak mě to další dny přešlo a zase jsem jak magor zkoušela ovutesty a myslela jsem si že je teprve před ovulkou. pak konečně ovutest ukázal // a my do toho bušili páč je ovule a přitom test ukazoval těhu 😀

murynka
22. zář 2009

ahojky 🙂

máme po poradně 😉 UZ mi nedělal když mi ho dělali nedávno v nemocnici prý za 14 dní to jdu na další kontrolu a rovnou vyřídíme MATEŘSKOU 😕 😕 toto uteklo 😨 😨
CS mám už 1 čípek už jen polotuhý 😀 😀 něco už se děje 😅
tlak moč v pořádku a váha krásných 6 kg nahoře 😵 😵 😵

evanek77
autor
22. zář 2009

strouži,
koukám má malý erik pěkný základ 😀 😀 😀 toho jen tak něco nepoloží, kdepak vitamínky, vodkou na něj 😀

evanek77
autor
22. zář 2009

mury,
moc moc gratuluji 😉 🙂

wrtulka
22. zář 2009

stroužku teda to je úlet..
ale přesně tvé stavy chápu.. to s tou vodkou a tak..
no o to krásnější bylo překvápko viď.. nebo to byl šok? 😵

murynka
22. zář 2009

holky vy jste toho nakecali ☹ 😀 😨 😨

wrtulko sleduji tvé album a držím moc moc pěstičky 😉 aby i vy jste se dočkali........

strouzek
22. zář 2009

holky no jo, naše děti jsou vodkové a sobotní 😀 jak to první tak to druhé 😀 u prvního těhu jsem taky otěhu v sobotu a taky jsem zkoušela vše i rady že když se chlap opije má rychlejší spermoše takže jsem normálně na rozkaz trošku přiopila tehdy manžu a vyšlo to. no a teď byl zase střízlivý manža a já ne , jako že bych byla totálně ožraná ale v depce , ubrečená s flaškou u postele, u dveří igelitka s věcma na mimi že to dám švagrovce a nebo charitě, ježiš tohle až budeme jednou vykládat vnoučatům 😀

strouzek
22. zář 2009

mury ty už jdeš na mateřskou?no teda je to možný 😨

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru