Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

diddi
24. únor 2010

ahojte,mimi co je s papu? 😨 pozdrav ju....drzim ti palce a potom posuvam dvojickovy kocik 😉

jaspina
24. únor 2010

Ahojky, tak mám stehy venku a dostala jsem mast s ATB - mám to trochu rudé a hnisá to.. ale jen trochu. Za týden ve čtvrtek kontrola a mám žádanky na imunologické a genetické testy pro nás oba. Jedno se dělá ve Zlíně a druhé v Praze - tak si musíme udělat výlet. Nevíte - to se odebírá jen krev nebo co? A taky nevím, kde to v Praze je a jak to najdem.. 😒

tercie
24. únor 2010

Jaspi ahojky, tak přeju ať se ti to brzo zahojí 😉 NA imuno i genet. myslím jim stačí vzít krev,možná ještě sperma ale tím si nejsem jistá... A s tou cestou,co si někde zkusit půjčit navigaci? Nebo pak jedině na netu zkkusit plánovač tras, taky tam koukám,když potřebuju někam jet a neznám to tam.
A co koupelna, jak pokračujete, už bude hotovo? 😉

Didi Papu zjistili že má špatný průtok z placenty k mimi, tak je v nemocnici a hlídají je...snad budou brzo v pořádku!!

jaspina
24. únor 2010

Terci my sice GPS máme, ale spíš pojedem asi vlakem. Nevím, jak by jsme se motali v Praze autem, když jsme bloudili i Brnem..
Nebyla v té Praze na imunologii náhodou Šarlotka?

adajar
24. únor 2010

Farmi dekujem. Jsi uzasna ty ze jsi to zvladla. A neboj ono to bude casem bolet min. kdyby neco klidne pis i do IP.

tercie
24. únor 2010

Jaspi šarlotka nevím, ale myslím,že tam určitě byla Ba111 😉
Tím autem po Praze my taky neradi, minule jsme jeli někam, a auto jsme nechávali na okraji,myslím že na Zličíně, to máme od Varů nejblíž na ráně, na tom P+R parkovišti a zbytek jsme dojeli metrem, tak třeba i tak byste mohli 😉

farmarska
24. únor 2010

ahoj brambůrky, jak tak nakukuju, koukám, žese tu dnes nějak kecalo.., jdu dočíst 😉

farmarska
24. únor 2010

mimi prosím pozdravu i ode mne papušku!!! vůbec jsem netušila, že je v nemocnici a má problémy 😢 nějak mi to uniklo..chudineška malá 😢 Hlavně aby jí tam pomohli a bylo vše ok.!! Moc jí držím palečky a myslím na ní!!! 😔 🙂 🙂 🙂

mimina321
24. únor 2010

jasné kočky vybavím 😵
diddi tercinka ti už v podstate odpovedala
aj ja na ňu myslím a moc by som jej želala nech už konečne tie problémi zažehnajú.....chuda stále nemá pokoj,stále nejaké stresy....
v piatok jej máme držať palce,tak budem aj tie na nohách 😅

farmarska
24. únor 2010

přesně tak , je to tak nespravedlivé, že si nikdy nemůže to těhu užít v klidu a pokoji- vychutnat 😔
Ael hlavně aby to bylo nakonec dobrý!! Já už palce budu držet raději odedneška 😉

mimina321
24. únor 2010

diddi no ten kočík to je na uváženie 😵 🙂 berem ťa za slovo 😀 😵

mimina321
24. únor 2010

farmi po tých mojich,,zážitkoch,,mám aj budem mať bobky aj ja a vôbec sa nehambím to priznať 😔
ja sa už asi zajtra budem pýtať do práce,normálne sa teším,to mi vydrží asi do prvej minúty pracovného procesu 😀

farmarska
24. únor 2010

mimi a máš se kam vrátít?
Já právě spolu s miminkem zase přišla i o práci, čekat tam ne mne nechtěli 😅 Tak vůbec nevím, co budu dělat až mi ukončí neschopnost 😝

mimina321
24. únor 2010

farmi mám,a skôr ako na prácu sa teším na kolegynky-ale verím tomu,že keby sa prepúšťa tak ma to čaká tiež
farmi to ma mrzí,že si bez práce,ale snád sa niečo nájde 😵

farmarska
25. únor 2010

ahoj holky, hezké ránko 🙂
mimi snad jo, prostě až mne doktor ukončí, tak holt nastoupím kamkoliv, jen aby bylo z čeho žít a pak se budu poohlížet i po něčem jiném a třeba se najde něco lepčího, a nebo třeba se brzy zadaří a já za budu řešit místo práce mateřskou 😉 😵
mimi tak to máš dobrý, taky bych se těšíla na kolegyňky, kdybych dělala ještě tam co jsem dělala před prvním otěhu. Byla tam supr parta a s některejma těma babama odtamtud, jsem ve spojení doteď 🙂

stroužku a co ty, denně na tebe myslím, jestli jste s Nelinkou ještě pokupě 😉 tak strašně ti to uteklo! 🙂

a abych nezapoměla jaspi kočko přeju at bříško nerudne, nehnisá a hezky rychle se uzdravíš 🙂 Já byla s manžou na imunologi a tam nám brali jen krev a manža měl mít spermijky(dělali mu spermiogram). Ted pojedeme příští týden do HK sanusu na genetiku, tak jsem taky zvědavá, ale myslím, že tam taky jen vezmou oběma krev a že tam ty spermoně ani nechtěj 😉

sarlotta
25. únor 2010

dobré ránečko🙂

sarlotta
25. únor 2010

jaspi... na genetice jen krev🙂 ať se bříško pěkně hojí.

stroužku kde pak siiii ???

farmi ahojík🙂

mimina321
25. únor 2010

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........12.12.porodila chlapečka Tadeáška
Strouzek.....čeká holčičku
Tercie.........čeká chlapečka,15.3ko
Papua.........čeká holčičku, 17.2cukor
Skritkova.....čeká holčičku,8.3 ko
Sarlotta........našla//1.3ko,19.3 velký utz
Anelka..........našla//
Jaspina.........18dc-po laparke
Mimina..........24dc
Farmarska

ták som dom z ko 8.3 idem do práce-hurááááá
predtým ešte jedny atb a 2 vyšetrenia 😝mám nejakého odolného bacila 😀

sarlotta
25. únor 2010

ahoj mimi... to je dobře, budeš mezi lidmi, přijdeš na jiné myšlenky🙂 potvora bacil 😠 😀

mimina321
25. únor 2010

farmi tak to aby bola rýchlo tá materská 😵
jaspinka rýchlo sa nám zotav,chúda moje
sarlott ahoj kočka blíži sa ti kontrola 😕 to už by možno vedeli čo máš v brušku 🙂
terci 33tt 😲 tak to budeš za chvílu mamina
a kde máme stroužka?
monkul ip

sarlotta
25. únor 2010

mimi no nevím můj doc nemá tak super utz, spíš až 19.3. to bude jisté🙂

mimina321
25. únor 2010

sarlottka už sa teším ako to budem písať do tabulky 🙂

sarlotta
25. únor 2010

mimi, no jestli nám to řeknou, tak jen IP, čte to tu moc lidí a my si to chceme nechat jako překvápko🙂))

mimina321
25. únor 2010

sarlott tak ip 😵 som hroznááá zvedavka 😅

farmarska
25. únor 2010

sarlot ale já chci taky vědět!!! 😀 😀 😀
mimi bacilák jedne hnusnej 😠

monkula
25. únor 2010

aj ja, aj ja to chcem vedieť... 😵

diddi
25. únor 2010

podla mna 😀 to bude dievcatko

diddi
25. únor 2010

a bude sa volat Charlie-Charlotte 😉

jaspina
25. únor 2010

Tak už jsme tam objednaní - na 3.5 a je to v podolské porodnici. Mě budou brát jen krev a Jarek musí vydolovat spermoníky 😉 Ale to už bude hezky, tak to bude snad fajn výlet.

strouzek
25. únor 2010

aho holky jsem tu na skok, nebojte stále 2v1 my čekáme na březen 😀 akorát nějak nestíhám,dneska jsem byla celý den u našich pak u holiče, na nákupu atd. no víte jak snažím se všecko stihnout ještě teď před porodem. zítra tu ale budu takže nebojte všecko dočtu 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru