Vůbec nevím, kdy mám ovulaci

lusiana125
25. led 2015

Zdravím, začínám propadat panice...dělala ovulační testy....a nezaznamenala jsem ovulaci...během toho se nám zkomplikovala situace a dostala jsem antibiotika a po nich se mi vytvořil kvasinkový zánět...vše jsem léčila ....takže jsme měli měsíc pauzu...o mimi se pokoušíme od září 2014 a zatím nejsme vůbec úspěšní...cyklus mám někdy po 28 někdy po 25 dnech...a vůbec nevím kdy mám ovulaci, jsem z toho jelen...dneska mám 11 den cyklu a zaznamenala jsem výtok bílé barvy...ale jen malinko...tak nevím jestli to nemuže být ovulační hlen, trošku mě pobolívá podbřišek,(ale nevím jestli to není od zad, občas mě bolí) ale ovu test jsem si dělala ráno a byla tam jen jedna čárka...tak nevím...každopádně jsme pro jistotu sexík ráno měli...co myslíte? děkuji za názory...jak často je vhodné sexovat? při pokusech 🙂

luciebx
25. led 2015

kazdopadne... ovu testy se delaji v odpolednich hodinach NE RANO!! dve hodiny pred testovanim nepit.
co se tyka testu je fakt ze pokud testujes v nespravnou dobu tak proste ten test nebude pozitivni. Me osobne se stalo ze sem zkusila ve 2 odpoledne a nic.. a vecer v 8 dalnice jako krava... jinak ja na sobe sice ovulku poznam, ale i tak se ridim ze od 10 dc mam sexik obden do toho 16-17 dc a vim ze mam pokryte dny, nejvhodnejsi je sexovat obden aby spermici dozrali. hodne stesti

lusiana125
autor
25. led 2015

@luciebx děkuji za radu 🙂

limlim
26. led 2015

Koupila jsem si ovu testy znacka Dr. Max tak zkus ty pokud do nich pujdes.

svlocka
26. led 2015

Negativni?

sarka49
26. led 2015

@svlocka já bych to viděla tak, že druhý den bude pozitivní úplně. Já to tak aspoň měla, když jsem měla takovouhle polopozitivní čárku.
Testovala jsem vždy ráno a pozitivní ovu testy jsem měla @lusiana125

svlocka
27. led 2015

@sarka49 no jenze ja mam po ovu tri dny,delala jsem si ho jestli se neco objevi a hele,pritom uz carka ma byt uz slaba ne?porad me boli v podbrisku tak nevim.:(

misula29
27. led 2015

@svlocka takovýho duch můžeš mít na ovu testech celej cyklus 😉

lusiana125
autor
27. led 2015

Já taky měla od Dr.max a teď poslední dva dny mám takové dvě čárky tak uvidím ještě zítra..bolí mě na levé straně podbřišek.
@svlocka

svlocka
27. led 2015

@lusiana125 a cekas ovu?

lusiana125
autor
27. led 2015

@svlocka jojo měla bych jí mít dnes nebo zítra.. Tak právě nevím.. Jsem z toho jelen už..jak dlouho se snažíte?

svlocka
27. led 2015

@lusiana125 ted 6 mesic,tak jsem zvedava a vy se snazite jak dlouho ja mam nafukle bricho a byli jako pri ms atmo jsem od ovu 4 den.

lusiana125
autor
27. led 2015

My najíždíme na 5 měsíc, ale měli jsme po vánocích měsíční pauzu, pač jsem měla kvasinkovej zánět po antibiotikach
@svlocka

daisyjane
27. led 2015

Ahoj, holky. Přidám se k dotazu. Měla jsem úplně stejnou čárku jak je tu na obrázku 14 DC a i 15 DC a pak najednou už zase nic. Myslíte, že už tedy ovulka ty dny proběhla? Nebo jsem měla anovulační cyklus? Používám testy od Dr. Maxe. Předtím jsem neměla nic nebo jen slabé dušíky. To samé i po tom. Díky. Jo a teď jsem 19 DC.

svlocka
27. led 2015

@lusiana125 a dnes sis test delala?mi ten vrchni vysel dva dny po ovu ale cely cyklus mivam jen ducha a ten ani nejde videt tak jsem byla prekvapena ze jde tak videt.ale nevim proc me boli to brisko.

svlocka
27. led 2015

@daisyjane mozne to je nemusis mit uplne silne a ovu mohla byt kdyz pak byli slabsi a meli jste? 🙂kdyz si melaacarky?

lusiana125
autor
27. led 2015

@svlocka jojo a dneska bych řekla, že druhá čárka je silnější každopádně dnes bude sexik a uvidíme.. Jak často máte sex?

svlocka
27. led 2015

@lusiana125 u me trebas vim protoze me boli podbrisek tak vim ze prijde ovu a kdyz ji mas mit dnes nebo zitra tak uz na to cas skocit spermiky pockaji 🙂

svlocka
27. led 2015

@lusiana125 no to je slozitejsi muj chlap zednik skoro casto unaven,ale jak mam plodne dny nebo ma prijd ovu tak na to skocime.ale asi nam jeste neni prano :(ale uvidime jestli se zahnizduje 🙂a vy jak casto?

lusiana125
autor
27. led 2015

V plodné období ob den. Pak jak se nám chce. Ale břicho mě fakt bolí tak nevim

daisyjane
27. led 2015

No meli jsme 😉 13 DC a pak 15 DC, tak snad.. za 10 dní běžím pro jinej test 😉 ale trápí mě, abych třeba nebyla úplně bez ovulace, když ta druhá nebyla tak silná. Jsem 2 měsíce po potratu a vůbec nepozoruju symptomy ovulky, jak jsem měla dřív. ☹

daisyjane
27. led 2015

@svlocka Promin, zapomnela jsem te oznacit. Odpoved je vyse.