Výše AMH a možnost otěhotnění. Jaké máte hodnoty a při jakých se vám zadařilo?

zuzekk
9. črc 2021

Prosím podělte se o své zkušenosti.. jak vysoké/nízké AMH máte při snaze otěhotnět? Nebo při jakých hodnotách se vám zadařilo? Nebo jste nad tím při určité "níži" zlomily hůl?

loylii
9. črc 2021

@zuzekk mě řekli při hodnotě 0,3 a věku 38 let, ze jedine darkyne. Zaplatila jsem přes 80tis, z toho byly pouze 2 embrya. Cekala jsem na ni cca 6 měsíců. Týden před samotným transferem jsem otěhotněla přirozene☺️ A pak ještě 2x, z toho jedny dvojcata donoseny do 9.mesice. Poslední těhotenství v 41 letech. Podle mě Amh je pohyblivé. Určitě vitaminy a přípravky z lékárny mají smysl.

loylii
9. črc 2021

A od Dr jsem měla Duphaston. Dostala jsem ho, abych měla pravidelný cyklus. Ten podle mě zabral. Posiluje žluté telisko a začínající těhotenství.

terka80
9. črc 2021

@loylii a pak ze se nedeji zazraky 😇

zuzekk
autor
9. črc 2021

@loylii to je skvělý!! Díky za pozitivní zprávu.. těch možností co z lékárny zobat je tolik, co doporucis prosím?

aspie83
9. črc 2021

@zuzekk koukala jsem, a když jsme začali chodit do CAR, měla jsem AMH 1,97. Bylo mi 35 a povedlo se první IUI bez jakéhokoliv stimulace, přestože mi ho ani udělat nechtěli, že rovnou ivf 😉 v roce malého jsem otěhotněla přirozeně, naprosto netuším jak, protože jsme naopak další jeste nechtěli 😆

zuzekk
autor
9. črc 2021

@aspie83 děkuji za příspěvek, to super, že jste se obešli bez čehokoliv.

aspie83
9. črc 2021

@zuzekk jinak já brala fertipronu tak 3 měsíce před IUI.. Po IUI jsem brala určité dny (už si přesně nepamatuji) bromelain, kde je enzym, co má napomáhat uhnizdeni 😉 ale nevím, jestli to pomohlo 😉 podruhé jsem nebrala nic a tahala staršího atd., jelikož jsem vůbec netušila, že můžu být těhotná 😆 já totiž první 3 měsíce i v termínu krvacela 😆

loylii
9. črc 2021

@zuzekk já brala Duphaston od Dr 16 - 25 den cyklu, kyselinu listovou Femibion a pila caj Kontryhel sáčkový od 1 do 15 dne cyklu. Duphaston je na posilu žlutého tělíska a Kontryhel zvyšuje děložní sliznici.

zuzekk
autor
9. črc 2021

@loylii díky, a ten Duphaston je volně prodejný? V lékárně mi minule nabalili D, E, B, magnezko, ještě jsem brala probitika a Chagu na čištění a byla jsem jak chodící apatyka, dolupala jsem to teprve včera po měsících..

loylii
9. črc 2021

@zuzekk Nee, gynda. Já rekla, ze ho chci a dostala jsem ho.

zvladarova
10. črc 2021

@zuzekk V prosinci mi dělala dr rozbor krve a AMH 0,7 (26let) tak od ledna beru clostil 1-(1)-1 odpoledni vzdy dle dr a minuly cyklus i pichnut ovitrelle a bohuzel stále nic.. na podzim jsme domluveny na ivf pokud nezabere clostil

zuzekk
autor
10. črc 2021

@zvladarova jestli ti to pomůže - 0,7 jsem měla před 3 lety (37let) během čekání na třetí IVF jsme zašli na IUI, jakože ať se něco v mezičase děje, a zázrak tu teď zlobí, že ani souvislou zprávu nenapíšu 🥰

zvladarova
11. črc 2021

@zuzekk tak to gratuluji 🙂 já doufám, že se nám taky zadaří aniž by jsme museli na ivf 🤷🏻‍♀️