Vytažení tělíska, bolesti... Je to normální?

15. lis 2020

Ahoj, na začátku týdne jsem byla na vyndání nitr. tělíska, jednalo se o tělísko nehormonální, ten den mě jen lehce pobolívalo v podbříšku.
Druhý den po vytažení jsem byla v pořádku, žádné bolesti a nic jsem necítila.

Podle aplikace jsem tento týden měla i plodné dny, kterých jsme s manželem využili 🙂
Od jednoho z těchto dní mám v sobě pocit „že se zadařilo“ nedokážu to asi správně popsat ale prostě to tak cítím.. Nejedná se určitě o vsugerování si něčeho protože na to kdy mám plodné dny jsem přišla až včera zpětně :D A hlavně to nijak neřešíme jestli to přijde hned nebo za půl roku. Do teď jsem ani nevěděla kdy plodné dny mám :kytka: :kytka:
Zhruba dva dny mě pobolívá a „píchá“ v podbříšku a v prsou… a pravé straně v podbříšku cítím jako bych tam měla balonek se vzduchem nebo tak něco očas mi tam něco žbluňkne :lol: :lol: Trochu se mi i motá hlava..

Zajímá mě jestli některá z vás mělo podobné pocity, nebo případně jestli jsou tyhle pocity po vytažení normální…

Vkládám anonymně zatím o našem rozhodnutí nikdo neví

Děkuji a krásný den všem :srdce: :srdce:

levandule_k
16. lis 2020

Slyšela jsem, že některé ženy cítily, že je něco jinak, některé vůbec. Držím palce, ať je tvá intuice správná 🙂