Wellnes víkend "na dobré početí"🙂

nugetka20
7. čer 2018

Milé snažilky, jdu si pro radu. Můj bratr a jeho paní se již skoro 2 roky snaží o miminko. Oba mají velmi náročnou práci, takže místo společných hrátek většinou buď usnou, nebo se doma jen míjejí. Bratr tvrdí, že jediná šance je dovolená, kdy na sebe mají trochu času ....ale to tak nějak furt nevychází.
Loni se vzali, oslava ovšem bude až letos. Ráda bych jim jako svatební dar dala poukaz třeba na nějaký wellnes, nebo tak nějak, kde by právě byli zaměření třeba právě na páry, kterým se tak úplně nedaří. Nebo jiné, krásné a pohodové místo s masáží, relaxací, pohybovými aktivitami pro páry atd. Ideálně třeba prodloužený víkend (pracují ve zdravotnictví, mají často prodloužené směny, noční, dovolené musí hlásit měsíce dopředu, je to komplikovanější).
Doporučily byste? Děkuji za každou pomoc 🙂

ruzicka06
7. čer 2018

@nugetka20 Ahoj. Přesné místo doporučit neumím, ale určo bych se podívala třeba na nějaký slevový stránky, jak si tam můžeš vybrat pobyty za dobrou cenu. Třeba www.slevomat.cz nebo www.pepa.cz 🙂

cuuza
7. čer 2018

Lepší bude vyhodit jim jeden večer pojistky 😂 Rozhodně nevybírej nic, kam pojedou cely den ať mají dost sil... Za mě idealni jižní Morava, jedna lahvinka na kuraž, žádné velké túry aby večer padli do postele únavou... Nepíšeš ani částku ani jak jsou akční, tak tezko radit... Letenky třeba do Říma taky nemusí být špatný nápad...

jaaanaluk
7. čer 2018

My byli v madarsku v laznich v harkany a byla tam s nami jeste jedna dvojice a kluci se nam narodili 3 dny od sebe. Od te doby doporucujeme toto.

eva118
7. čer 2018

Taky doporučuji Maďarsko, za mně lázně v městečku Zalakaros. Voda v těchto lázních má velice dobrý účinek na pohlavní hormony. Známí, co tam jezdí každý rok ( a já už asi vím proč 😀), nás upozorňovali, že po pár dnech v termálech budume jako na líbánkách. Smáli jsme se tomu, nevěřili, ale je to tak, manžel nedal chvíli pokoj 😉. ,, Účinek" trval ještě asi měsíc po pobytu.

olusenka
7. čer 2018

penzion Bílý jednorožec v Třeboni. Dali jsme na jejich krásné 100% recenze od lidí a byli jsme víc než 100% spokojeni. Ta jejich lazebna! 😉

nugetka20
autor
13. čer 2018

Děkuji všem. Nakonec jsem vybrala pobyt na zámku, v zámeckém pokoji, s romantickou večeří a prohlídkou zámku při svíčkách :D Snad se jim to bude líbit