Za jak dlouho po vysazení Utrogestanu vám dorazila MS?

tonytony
19. dub 2011

Beru druhý cyklus Utrogestan na srovnání( zkrácení cyklu) a to od 16.do 25.DC, minulý cyklus mi MS dorazila hned dva dny po vysazení, tento cyklus je to už 8.den po vysazení a pouze od toho 3.dne od vysazení světle hnědě sem tam na Wc zašpiním, ale MS nikde...??? Měřím si i BT a jsem z toho zmatená, neb Utrogestan mi ani ten minulý cyklus BT nějak výrazně neovlivnil( ve smyslu zvýšení), ale tento cyklus druhý den AŽ PO JEHO VYSAZENI mi BT vyskočila hodně nahoru a drží se tam už několik dní☹ Tak jsem z toho zmatená, myslíte, že mS ještě dorazí. Podotýkám, že těhu nejsem... Bohužel teď nutně MS potřebuju k zahájení stimulace na IVF. MOc díky za Vaše zkušenosti, jestli jste to někdo měl taky tak a MS dorazila až později...

hanysek.hanysek
19. dub 2011

A kdy měla dorazit menstruace? Třeba jste opravdu těhotná? Testík jste zkoušela? Já jsem utrogestan brala na začátku těhu, aby se miminko udrželo. A třeba to "špinění" je už miminko :o)

eloana
19. dub 2011

me po vysazeni utrogestanu ms dorazila kolem 2-3 dne. kamaradce vysel test negativni, tak vysadila utrogestan a ms nedostala -a co --nakonec byla tehotna...pritom byla po iui a ovulaci mela rizenou