Za kolik měsíců jste otěhotněly pomocí ovulačních testů?

medvide30
26. pro 2013

Ahoj holky, zajímalo by mě za kolik měsíců jste otěhotněli když jste používali ovu testy? Takže jste věděli kdy je ovu a +/- se strefovali. Děkuju

chris_n
28. pro 2013

@snazilka00 no ono pokud je sex tak často, tak kvalita spermií upadá, takže možná doufat, ze včerejší vydrželi a jsou silné :-/

snazilka00
28. pro 2013

@sarkad2856 to je mi líto. Snažím se na to nemyslet..nebo myslet jen pozitivně, ale když uvidím mimi v kočárku, je mi di breku. A jake mas vysledky na hormony? A jis nějaké bylinky?

sarkad2856
28. pro 2013

@snazilka00 Díky no to období jsem potlačila a výčitky hodila za hlavu.vše ok i na genetice jsme byli,tak nevím...Nj přesně tak každý radí nemyslet na to jenže jak to tady člověk vidí a čte tak je mu do breku 😒 .I má kamarádka ted čeká mimčo termín má na mé narozeniny 🙂

snazilka00
28. pro 2013

@chris_n no prave 🙂Už se stává z tuleni pro me i povinnost a touha po mimi než radost. Byla jsem na odběru krve na hormonální profil, sestra mi rikala, že stitna žláza ok, ale mám jeden nízký hormon a že mi dr.řekne víc. Jsem zvědavá, jdu tam pristi tyden. Třeba mi to ani přirozeně nepůjde, když je jeden hormon v pod-limitu.

chris_n
28. pro 2013

@snazilka00 chtela bych ti k tomu něco říct, ale sama jsem ty kecy nesnášela, tak radši nic říkat nebudu 🙂

snazilka00
28. pro 2013

A co treba lidový léčitel? Nebo cvičení od Mojzisove? Člověk když vidí násilí na dětech v tv, tak si říkám, že si je někteří ani nezaslouží.

snazilka00
28. pro 2013

@chris_n 😀

maice
28. pro 2013

@sarkad2856 Jsem objednana do CARu,tam mi snad pomohou 🙂

chris_n
28. pro 2013

@snazilka00 no ne, my v naší skupince holek, co se snažíme od podobné doby, tak skoro všechny jsme otehotnely v mesíci, kdy se to vůbec necekalo, protoze bylo spoustu jiných veci. A kdyz jsme se kontrolovaly, sledovaly, tak nic 😀

sarkad2856
28. pro 2013

@snazilka00 přesně tak polovina děti je nechtěných a pak se jen člověk kouká v tv co s nimi maminy dělají a my se tady můžeme snažit sebevíc... Ale věřím že jednou se musí povest at už s pomocí nebo bez i nám 😉

sarkad2856
28. pro 2013

@chris_n Tomu bych i věřila kamarádka byla na dovolené a z dovči přijeli 3 😉