Ženský čaj, podaří se nám lépe otěhotnět?

maminkaodsofinky
13. kvě 2018

Zdravím holky 🙂 zkoušela jste některá tenhle čajík.
Já ho piju již týden ,jelikož jsem měla dosti nepravidelný cyklus.
Četla jsem složení a zaujal mě tam KONTRYHEL 🌿🌼......proto se ptám -Podařilo se Vám díky tomotu čaji třeba lépe otěhotnět a zlepšil Vám menstruační cyklus ?
Moc děkuji a krásný sluníčkový dník 😊🐞🐝

matrix5
13. kvě 2018

Mi se podařilo otěhotnět po třech letech, nasadila jsem kontryhelovy čaj2x denně, čaj Baby Radnicke 3xdenne a k tomu drmek forte a inofolic combi. Do dvou měsíců pravidelného pití čaje a užívání drmku a inofolic jsem byla těhotná! A stále jsem😃už 13 tydnů

jeklovka
13. kvě 2018

Na to jsou nejlepší přímo komplexní přípravky Pregnafolion 800, Femibion 1 atd.

Ženský čaj jako doplněk určitě neuškodí, ale zázraky od toho nečekej.

loylii
13. kvě 2018

@matrix5 mě poprvé v životě se taky zadarilo a to po Kontryhelu 2x 0,5l denne. Narostla mi po něm sliznice a vajicka měli kde hnizdit. Navíc mi neskutečne zlepšil trávení.

adau
13. kvě 2018

Kontryhelu trikrat slava. Pila jsem ho leta, krasne mi srovnal cyklus, zmirnil krvaceni, omezil poceni... otehotnela jsem pak na prvni dobrou ☺

sheala
13. kvě 2018

Pila jsem kontryhel na srovnáni cyklu po deseti letech užívání HA. Otěhotněla jsem půl roku po vysazení hned první měsíc "snažení" 🙂

chrystyanna
28. kvě 2018

@sheala jak často si ho pila?někdo radí 1x denně celý cyklus, někdo 2x denně 14 dní..pak jsem z toho jelen

normalnimatka
28. kvě 2018

kdyžtak si natrhej kontryhel někde na zahradě - máš-li možnost. roste to všude🙂 akorát teda ten sběr je mor, no...:D to spíš jako jesi tě to baví. jinak časově se asi vyplatí si spíš koupit kontryhel čaj v sáčku nebo sypanej. ted jsem viděla, že ho vedou i v dm třeba.

matrix5
29. kvě 2018

2x denně a srovna se cyklus zvýší se sliznice a je to vůbec pro ženu dobra věc. Ničemu neuškodí naopak. 😊

biedronca
29. kvě 2018

@maminkaodsofinky No že bys po něm otěhotněla, to opravdu ne. Ale jako podpůrný jedobrý. Ja mam rada všeobecně bylinkové čaje, takže mě to nevadí pít dlouhodobě. Piju ho a dobrý.
Ted to jeste měním s čajem dle Ludmily Mojžíšové....
Ale ja jdu zrovna dnes do CARU na kontrolní UZ, před prvním planoaným IUI....

loylii
29. kvě 2018

@chrystyanna já 5.-15 den cyklu a zafungoval okamžitě. Rano 0,5l a večer taky. Měla jsem normal sáčky