Pití čaje z kontryhelu a maliníku. Pomohly Vám otěhotnět?

kristynapokorna
28. únor 2020

Ahoj maminky chci se zeptat pomohl někomu čaj kontryhel nebo malinik otěhotnět? Viděla sem to někde na netu pila sem teď první cyklus mám teď nepravidelnou ms ale ovulaci sem cítila a čekám na ms 8.3. Děkuji za odpovědi

martina_cz
28. únor 2020

@kristynapokorna ahoj já pila kontryhel od 1dc do ovulace, po 2 měsících jsem nasadila i maliník a měla jsem super silnou ovulaci a hned ten měsíc se nám zadařilo, držím palce 😊

kristynapokorna
autor
28. únor 2020

@martina_cz tak děkuji já poslední ms měla 35dc noo .. jinak sem měla dřív normálně ale teď posledních pár měsíců je to spíš spožděný no.. ale 23 sem cítila tupou bolest v podbříšku tak uvidim jestli to vážně byla ovulace. Syna už mám takže myslím že by to mohlo jít hned 🙈 jen asi 5 měsíců nic a teď sem tedy pila ten čaj tak uvidim. Jen nevim jestli je bolest přímo při ovulaci nebo až po🙈

marketf
28. únor 2020

@kristynapokorna mě zase pomohly kapky Gynex

gbp
28. únor 2020

@kristynapokorna ja sem pila kontryhel+malinik 2x denne od 1. dne cyklu do ovulace. a jeste sem mela Inofolic

kristynapokorna
autor
28. únor 2020

@gbp a otěhotněla ste? Po prvním cyklu

gbp
28. únor 2020

@kristynapokorna po tretim s Infolicem. ale tezko rict, co zabere vam a taky tezko rict, jestli tohle bylo to, co mi zabralo... snazili sme sme 3 a pul roku a vyzkouseli fakt spousty doplnku. v dobe kdy se to povedlo sem cvicila hormonalni jogu skoro rok, brala tehotenske vitaminy, kontryhel+malinik a Infolic. manzel kotvicnik.

magdaleshka
28. únor 2020

tak toto slyším prvně, že by pomáhalo 🙂

lachtanice86
28. únor 2020

Mne to jen rozhodilo cyklus

kristynapokorna
autor
28. únor 2020

@magdaleshka já to někde viděla .. a několika maminkam to pomohlo právě třeba hned první cyklus tak uvidim

pro89
28. únor 2020

@kristynapokorna já pila kontryhel dva měsíce tak sporadicky jak jsem si vzpomnela ( cyklus jsem měla pravidelný ) a otěhotněla třetí měsíc . Bohužel to nedopadlo ... teď v lednu jsem ho pila tak jak se má , ovulaci jsem cítila hodně a měla jsem úplně nádherné pozitivní ovu test . Dneska nebo včera jsem to měla dostat , ale zatím nic 🙂 včera bolest jako na MS , ale už odeznely . S testem zatím čekám , tak pak dam vědět 😉

kristynapokorna
autor
28. únor 2020

@pro89 dobře děkuji mě dnes začli štípat prsa a trochu bolet ale to je asi brzo

pro89
28. únor 2020

@kristynapokorna a kdy jste měla ovulaci?

kristynapokorna
autor
28. únor 2020

@pro89 podle kalendáře 23 a cítila sem to i tupá bolest v podbříšku

pro89
29. únor 2020

@kristynapokorna to je ještě brzy na to příznaky ...

kristynapokorna
autor
29. únor 2020

@pro89 dobře děkuji

kristynapokorna
autor
29. únor 2020

Vim že je brzo ale bolí mě pořád v podbříšku a začli i prsa na dotek vim že to můžeš být i náznak že přijde ms

pro89
29. únor 2020

@kristynapokorna říkají , ze někdo to pozná brzy . Třeba patříte mezi ne 😉

kristynapokorna
autor
29. únor 2020

@pro89 uvidim noo 😊

pro89
29. únor 2020

@kristynapokorna to čekání je nejhorší 🤦‍♀️😂

kristynapokorna
autor
1. bře 2020

@pro89 to ano 😂🙈

terinka212
1. bře 2020

Ahoj. Ma doma milostny byliny caj na co je dobry?

mmartina9642
12. bře 2021

@kristynapokorna
Ahoj, také jsem někde viděla, ale bohužel si nepamatuji přesně.. Kontryhel ráno, maliník večer a celý cyklus bez přestávky? Nebo pouze do ovulace?🤔
Díky za odpověď 🙂

kristynapokorna
autor
13. dub 2021

@mmartina9642 pila sem obojí cca 14 dnů než měla být ovulace a pak už ne