Zkušenost s testem Pregnant?

vladuska29
19. únor 2019

Ahoj holky máte nějaké zkušenost s testem značky Pregnant 10 ? Prosím o jakoukoli zkušenost. Před 4dny mi udělal ducha na testu. A když jsem zkoušela jinou značku (mamatest) neukázal mi test nic.

sudylichozrout
19. únor 2019

@vladuska29 ahoj, zkusenost mam dobrou. Kdyz jsem byla tehotna, ukazal mi to. Pokud jsi mela pred ctyrmi dny ducha a ted nic (jestli chapu dobre), tak mohlo jit o biochemicke tehotenstvi, ktere skoncilo driv, nez zacalo. V moci jsi mohla mit odhadem 10-15 jednotek hCG (duch na testu), po ctyrech dnech uz treba jen 0-5 jednotek, coz mamatest nema sanci zachytit.

vladuska29
autor
19. únor 2019

@sudylichozrout přiznám se že jsem oba testy zkoušela 8dpo. Dneska jsem zkoušela zase pregnant a neukazal mi už nic. Jsem dneska 12dpo. MS čekám za 4dny. Vím že takhle brzy testovat nemám ale mám po 2 revizich a jsem hrozně nedočkava a hlavně by jsme miminko už moc chtěli 😞

miba10
19. únor 2019

@vladuska29 mě mamatest ukázal až týden po zpoždění MS...

vladuska29
autor
19. únor 2019

@miba10 no do Ms mám ještě 4dny tak už testovat nebudu a jen počkám.

ocetnicek
19. únor 2019

Nikdy se mi nestalo, že by byl jeden test pozitivní a druhý negativní. Buď byly všechny negativní nebo všechny pozitivní. Mamatest mi občas ducha udělal, ale když jsem byla těhotná, byly všechny jasné //. Ale třeba u druhého syna jsem měla pozitivní test až týden po vynechání.

vladuska29
autor
19. únor 2019

@ocetnicek děkuji uvidim tedy co z toho bude nebude