Zpožděná MS po vysazení HA. Rozhozené hormony?

katanovobran
16. zář 2020

Ahoj holky,chci se zeptat zda máte někdo takovou zkušenost,před měsícem sem vysadila HA.S přítelem zkoušíme miminko skoro každý den máme pohl styK.MS se nedostavila už mi mešká 6 dní břicho mě bolí jako na MS prsa mam jak dva balvany a ze všeho se mi zvedá žaludek ale to mam možná jen placebo.Dělala sem si tři testy a pokaždé negativní,třeba to muže být brzy a nebo to muže být tím že moje tělo má rozházené hormony po vysazení? prosím jestli má někdo zkušenost napište,strašně se bojím mimoděložního těhu už sem si to zazžila ale to probíhalo jinak tak se bojím aby se to nějak neopakovalo,

mzacikova
16. zář 2020

Tělo se po antikoncepci může srovnávat měsíce až roky. U mě teda přišla ms hned a trvala s týdenní pauzou skoro 14 dní během jednoho měsíce, pak se srovnala hned (to jsem ale i přestala kojit). Předtím jsem měla ms srovnanou hned od prvního cyklu. Ale známá třeba nemohla otěhotnět asi 6 let... Je to hodně individuální, půjdu do ní znovu, až nebudu chtít už žádné dítě, tělu dá strašně zabrat po vysazení. Držím palce 😊

cherie24
16. zář 2020

@katanovobran já to poprvé sama po vysazení dostala až po roce. Do té doby jsem co 3 měsíce docházela ma vyvolávací injekce. Moje kamarádka ta to teda normálně dostala, ale pravidelně to úplně nemá. Ale má to teda +- pár dní a brala jí 7 let, já 5 let a rok a půl jsem myslela, že už zůstanu neplodná. Je to dost individuální, ale po vysazení HA je bohužel riziko mimoděložního o dost vyšší. Na to mě tenkrát Dr upozorňovala.

katanovobran
autor
16. zář 2020

@cherie24 já už sem jednou mimodelozne byla a test mo ukazoval normálně čárku která ale nesilila pak sem začala mít velké bolesti a krvácení a už to jelo tentokrat si myslím ze to není tento případ

mzacikova
16. zář 2020

Těhotenství to nebude. Bude to prostě tou antikoncepcí, tělo se a ní možná bude srovnávat déle a ms nemusí dojít i měsíce

cherie24
17. zář 2020

@katanovobran mimoděložní by test aspoň ukázal slabou čárku, ono to je fakt záhul pro to tělo a trvá to se z té antikoncepce vzpamatovat. Dej tomu čas ať je pak i tělo v pohodě a připravené na těhu ☺