Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Zpozdění MS. Má někdo také zpoždění a čeká na //?

snazimese
6. pro 2019

Ahoj, najde se tu nekdo, kdo ma take zpozdeni a ceka na vytouzene dve carky? Ja mam dnes zpozdeni 5 den, vcera rano tt negativni, dalsi chci udelat v nedeli nebo pondeli.. Je na tom nekdo podobne? Pojdme kdyztak cekat spolu a mezi tim se podporit 😊

karkulka63
6. pro 2019

Já to očekávám buď dnes nebo zítra, snad nedorazí 😀

snazimese
autor
6. pro 2019

@karkulka63 budu drzet palce 😊 ja mam dneska zpozdeni 5 dni, ale zatim tt negativni, ale ani to nevypada, ze by mela ms dorazit..

karkulka63
6. pro 2019

@snazimese taky ti budu držet palce 🙂 jak dlouho se snažíte? A už nějaké dítko doma máš?

snazimese
autor
6. pro 2019

@karkulka63 Dekuji 🙂 no snazime se uz vic jak dva roky a tohle by bylo nase prvni 😊

karkulka63
6. pro 2019

@snazimese tak to držím palce ještě víc, to by byl krásný dáreček na vánoce 😊

snazimese
autor
6. pro 2019

@karkulka63 to mi povidej 😊 kez bych brzy nasla // na testu 🙏 vcerejsi tt byl negativni a dalsi chci zkusit asi v nedeli.

karkulka63
6. pro 2019

@snazimese třeba si jen dává načas 🙂 já nemám odvahu si další koupit 😀 testovala jsem se ve čtvrtek a nic, tak s tím spíš nepočítám

snazimese
autor
6. pro 2019

@karkulka63 mozne to je, cetla jsem, ze hodne holkam se ukazaly dve carky treba az 10 dni zpozdeni nebo i dyl.. Jenze me se nechce cekat tak dlouho... 😁😅

karkulka63
6. pro 2019

@snazimese chápu naprosto 🤣 jsi uklidnila trochu i me 😀

snazimese
autor
6. pro 2019

@karkulka63 to me tesi, pritom ja sama v klidu moc nejsem 😁😁 premyslim, ze ten tt zkusim uz zitra rano, asi mi to neda vydrzet az do nedele.. 😂 dokonce i sam manzel se me ptal, jestli mam porad zpozdeni, pritom vetsinou nevenoval moc velkou pozornost tomu, kdy mam nebo nemam mit ms a podobne 😁

karkulka63
6. pro 2019

@snazimese mne to muz docela sleduje, u prvniho hned vedel ze neco neni jak ma byt 😀 zitra mi jede pro test, pojd do toho taky 😀

snazimese
autor
6. pro 2019

@karkulka63 ja doma jeste jeden tt mam, puvodne jsem ho chtela az na nedeli.. Ale jsem nahlodana, ze bych ho zkusila uz zitra rano.. 😁

karkulka63
6. pro 2019

@snazimese ja to uz radeji oddaluju, min me sklame menses nez to pusto prazdno 😀

snazimese
autor
6. pro 2019

@karkulka63 tak ty si muzes jeste dovolit cekat, ale me uz to cekani zacina dost trapit..

karkulka63
6. pro 2019

@snazimese zitra to zkus, treba uz tam na tebe neco vykoukne 🙂

snazimese
autor
6. pro 2019

@karkulka63 z jedne strany tomu moc neverim, na druhou stranu v to doufam 😊

elwe
6. pro 2019

Já mam 3 dny zpoždění, a dnes ráno byl na testu malinkatý duch, viz fórum Snažilky prosinec. V prvním těhotenstvím už byla touto dobou krásná čárka, tak se na to snažím neupínat, kdo ví, jak to dopadne.

elwe
6. pro 2019

@snazimese to se snažíte dlouho, budu držet palce, ať to tentokrát vyjde 😊🍀

snazimese
autor
6. pro 2019

@elwe Vitej 🙂 tise ti zavidim, ale moc ti to preji a potichu gratuluji 😊 ja zatim nenasla ani toho ducha, ale verim, ze tam driv ci pozdeji bude ms nedorazi 😊

snazimese
autor
6. pro 2019

@elwe ja se modlim,abych rano mela aspon ducha 😊 uvidime rano 🙂

elwe
7. pro 2019

@snazimese tak jsem napnutá, jak to dopadne 🙂

snazimese
autor
7. pro 2019

Holky, tak ja mam tt porad negativni... 😔

karkulka63
7. pro 2019

@snazimese porad je nadeje, dokud to nedostanes. Ja to jeste nedostala, ale myslim ze to brzy prijde... klasicky pms 😀 ☹

snazimese
autor
7. pro 2019

@karkulka63 Ja vim, ale uz me to depta, ze na tt porad nic.. Vim, ze jsou i holky, kterym se to potvrdilo az z krve nebo utz a testy meli negativni, ale ja nechci patrit mezi ne.. :( Na pms vubec nekoukej, ono se tak muze projevovat i tehu 🙂 v tomhle obdobi to muze byt oboji, bohuzel nic neni jednoznacne 🙂 u me o to horsi, ze ja citim spis jen podbrisek a to ke vsemu jen obcas, ale uplne jinak nez na ms a v jine casti podbrisku.. Navic mam bily pomerne huste hlen, ten u sebe vubec neznam...

karkulka63
7. pro 2019

@snazimese tak vidis, ze nadeje je, kdyz je neco jinak. Ja to u malyho vedela hned, tady nejak tapu...

snazimese
autor
7. pro 2019

@karkulka63 diky za podporu 🤗 vim, ze nadeje porad je, ale vzdy jsem si predstavovala, ze kdyz to jednou prijde, tak to zjistim pomoci tt... Misto toho ted nevim, jak dlouho mam jeste cekat, popripadne kdy se kvuli tomu objednat na gyndu.. A ani nevim, kdy byla ovulace..

snazimese
autor
7. pro 2019

@karkulka63 jinak ty se to urcite dozvis brzy 😊 mas nejake priznaky??

elwe
7. pro 2019

@snazimese to je mi líto ☹ Ale dokud nepřišla ms, je pořád naděje 🙂 A v prvním těhotenství u mě bolesti v podbřišku byly první příznak 🙂 .
@karkulka63 Já měla tento měsíc taky klasický PMS, ale ms pořád nepřišla, už je to 4 dny, co tu měla být.

karkulka63
7. pro 2019

@snazimese krome toho, ze jsem vztekla a unavena a poboliva me podbrisek nic. Navic u malyho jsem mela 12 dpo dalnici... no pokud nevis, kdy mas ovulaci tak tim spis bych pockala jeste a neztracela nadeji 🙂 ja se o vikendu pro test bohuzel nedostanu, tak pockam co bude...
@elwe dekuju za povzbuzeni, snad to bude tehotenstvi a ne ms 😀

snazimese
autor
7. pro 2019

@elwe me prave krom podbrisku jinak nic neni.. Mozna se citim unavenejsi, ale to muze byt jeste nasledek z prace, delam totiz nepravidelne 12ti hodinove smeny nebo to bude i tim pocasim... Muzu se zeptat, jak te podbrisek bolel?
@karkulka63 ja kupodivu vztekla nejsem, spis mam obcas trochu plactivou naladu a rozbrecela bych se u vseho smutneho nebo nejak dojemneho.. Tuhle jsem se skoro rozbrecela u poradu Mise novy domov 😅 Pritom jsem nikdy nebrecela ani u Titanicu 😁 Ale to mozna bude tim, ze jsem uz tak trochu vydeptana z toho, ze nevim na cem jsem..

Sem začni psát odpověď...

Odešli