Zpozdění MS. Má někdo také zpoždění a čeká na //?

snazimese
6. pro 2019

Ahoj, najde se tu nekdo, kdo ma take zpozdeni a ceka na vytouzene dve carky? Ja mam dnes zpozdeni 5 den, vcera rano tt negativni, dalsi chci udelat v nedeli nebo pondeli.. Je na tom nekdo podobne? Pojdme kdyztak cekat spolu a mezi tim se podporit 😊

snazimese
autor
7. pro 2019

@karkulka63 mozna budes 🙂 clovek nikdy nevi 🙂

karkulka63
7. pro 2019

@snazimese jj, nikdy nevis 🙂 dej pak vedet, jak jsi dopadla. Budu drzet palce

snazimese
autor
7. pro 2019

@karkulka63 urcite vedet dam 🙂 uprimne, z jedne strany si rikam, ze by bylo dobre uz vedet konecne na cem jsem, ale z druhe strany si rikam, ze pokud jsem tehu, muze to byt mladsi kdyz nevim kdy byla ovulace a tudiz kdyz je tt negativni, tak to nemusi byt videt ani na utz a tudiz si rikam, jestli by nebylo jeste lepsi pockat...

karkulka63
7. pro 2019

@snazimese byt tebou jdu zatim pouze na krev jako samoplatce

karkulka63
7. pro 2019

@snazimese tak hlasim, ze my se budem muset snazit dal

snazimese
autor
7. pro 2019

@karkulka63 To me moc mrzi.. Ale verim tomu, ze priste to vyjde 😊 se ti uz rozjela ms?

karkulka63
7. pro 2019

@snazimese neee, delala jsem si ten test. To nevadi, nasemu raraskovi je 9 mesicu, tak neni kam spechat 😀

snazimese
autor
7. pro 2019

@karkulka63 tak mozna je jen brzy 🙂 dokud neprijde ms, neni nic ztraceno 😊 i ja verim tomu, ze u me je taky nadeje, jen me nici to pitomy cekani, kdyz nevim na cem jsem..

karkulka63
7. pro 2019

@snazimese rozumim, brzy se to urcite rozlouskne. Ja uz se s tim smirila 😀

elwe
7. pro 2019

Tak u nás nakonec bohužel nic... Ms přišla.

snazimese
autor
7. pro 2019

@elwe to me moc mrzi.. 😔 ale verim tomu, ze priste se povede 😊 budu moc drzet palecky

snazimese
autor
7. pro 2019

@karkulka63 snad co nejdriv, jinak z toho zesilim.. 😂

karkulka63
7. pro 2019

@elwe to me mrzi... tak pristi mesic nam to vyjde uz obema 😉
@snazimese jooooo neboooj 😀

snazimese
autor
8. pro 2019

@karkulka63 ahojky, tak jak u tebe? 🙂 u me zatim nic noveho, ms porad nikde..

karkulka63
8. pro 2019

@snazimese ahoj, ja to dnes dostala, tak tento mesic snad bude vitezny 😀

snazimese
autor
8. pro 2019

@karkulka63 to me mrzi, ale neni vsem dnum konec 😊 uz i u me by se to mohlo rozlousknout, byt by mela prijit ms.. Ted bych byla snad rada i za ni 😅 ja se rozhodla jeste pockat tak do stredy, kdyby nahodou byla ovulace dyl nez jsem ocekavala a pak uvidim co dal 🙂

karkulka63
8. pro 2019

@snazimese jj, uvidis jak to bude 🙂 ja to beru pozitivne, dam si na trzich punc a na vanoce baileys, to jsem loni nemohla 😀

snazimese
autor
8. pro 2019

@karkulka63 tak jak ja porad rikam, ze vsechno zle je k necemu dobre 😁 i kdyz ja bych si ted klidne vsechno odpustila, jen kdyby k nam konecne prislo nase dlouho ocekavane stesticko🙏

karkulka63
8. pro 2019

@snazimese to chapu, vsak ono si tu cestu najde 🙂

snazimese
autor
8. pro 2019

@karkulka63 a doufam, ze brzy 😊

snazimese
autor
9. pro 2019

@karkulka63 Tak to vypada, ze se mi pomalinku zacina rozjizdet ms, zacinam mit slabe ruzove spineni... Z jedne strany jsem rada, ze se konecne neco deje, i kdyz jsem zacala doufat v tehu.. Takze jsem docela zklamana.. 😔 ted nezbyva cekat, az se to poradne rozjede, aby se to dalo povazovat za 1DC a snazeni bude pokracovat...

luciedurcakova121
10. pro 2019

Dobrý den, já mám zpoždění už 35 dní... Test pořád negativní 😔😔 moje doktorka má Měla 14 dní dovolenou, ve čtvrtek jdu na kontrolu tak jsem zvědavá jestli to opravdu bude těhotenství nebo něco vážnějšího? Co si myslíte? Děkuji ☺️☺️