Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

marti457
15. dub 2010

Ahojky, taky myslím na Klárku a jdu se sem na ni optat - jak jí je? Už něco vědí, čím by to mohlo být ???

lenkavano
16. dub 2010

ahoj holky 😉
včera jsme byli pro klárku,výsledek vyšetření je,že měla nějaký střevní bacil,tak ji dali dietu a nějaké tablety na vyrovnání toho organismu.ptala jsem se jich na to zatmění a doktorka říkala,že to měla z oslabení a dehydratace.odběry měla v pořádku a na výsledky výtěrů si musíme zavolat až v pondělí.klárka už se cítí celkem dobře,doktorka by ji poslala už v pondělí do školy ale já ji nechám ještě do pátku doma.

berenika39
16. dub 2010

lenkavano: omlouvám se, že vstupuji do diskuse, přeji klárce at se brzo dá dohromady, bude to dobrý, uvidíš 😉

katarinka1107
16. dub 2010

leni , dobre si urobila, že ju nechavaš doma, nech si ešte odpočinie.dúfam , že už bude dobre . aj keď sama nechápem čo to mala, že nevidela. Inak dámy pekný deň , konečne dnes neprší, sme ešted do nedele komplet rodinka 😉

lenkavano
16. dub 2010

katarinko díky,no ted už by chtěla ven je už fit,ale musí vydržet až do neděle a pokud pak půjde tak bude muset jít i do školy.no ještě uvidíme. 🙂
jé bereniko ahoj a díky moc. 🙂

andrejka10
17. dub 2010

Aáááhojte maminky. Tak ja sa ozývam po dlhšej odmlke. No nebolo času. 😒 A hneď také zlé správy.
Lenkavo, prajem malej rýchle uzdravenie a nech vás už nič podobné nestretne. Chúďatko moje malé, musela byť veľmi vystrašená, keď nič nevidela. ☹
Katarínka, tak si vychutnaj drahého do poslednej minútky. 🙂 Užite si spoločné chvílky, ja viem, je ich tak málo.... .

My sme boli s malou Sárou znovu u očnej, lebo sa jej očko nezlepšovalo. Stále ho má škaredo zahnisané a kožička okolo očka sčervenaná. Urobila výter a začali sme už pripravovať očinko na zákrok. Kvapkali sme dezinfekčné kvapky. Vo štvrtok sme boli ešte na kontrole a vyšiel jej zase nejaký "kok". Znovu očné antibiotiká na preliečenie a prepichnutie kanálika odložené. Ale už sme sa s očnou dohodli, že v utorok o 12,15 jej bude kanálik preplachovať. Držte nám babulky palce, nech to zvládnem a nech už nezdupkám z ordinácie. 😖 A potom ešte v stredu a vo štvrtok. Neviem, prečo ona preplachuje 3x za sebou. Ach joj.......

marti457
17. dub 2010

Andrejko držím palečky - vydržte to s malou a bude mít pokoj, je to tedy trápení ☹

lenkavano
17. dub 2010

ahoj holky 😉
teda Andrejko vy máte trápení,chudinka Sárinka. ☹budu na vás myslet 🙂
holky to je pořád něco.no Klárka už je v pohodě.

jaa
17. dub 2010

Andrej..Pokud má zánět bakteriální,tak bych asi počkala na přeléčení ATB..Pokud by nezabraly,tak až pak propláchnout..Chudák malá...Není to nic pěkného... ☹

katarinka1107
18. dub 2010

ahojte 😉 Tak sme ostali zase sami ☹ ☹ Andrejka, budem mysliet v utorok a držať palčeky. Leni super, že je Klarka v poriadku. Prajem peknú slniečkovú nedeľu :D

andrejka10
18. dub 2010

Ďakujem dievčatá, ste zlatučké. 🙂 Som rada, že sa tu môžem vyžalovať.
Jaa, liečime to očnými antibiotikmi, do zákroku to bude 5 dní, čo budeme kvapkať. Podľa očnej by to malo stačiť. Už by som to nerada odkladala, lebo som čítala, že detičky staršie ako 6 mesiacov, by mali byť už v narkóze. U nás to robia bez narkózy a to mala Sára už 8 mesiacov, A čím neskôr to budú robiť, tým viac ju to bude bolieť. Nervové zakončenia budú už plne vyvinuté. A to som nevedela 😒
Lenkavo, super správa. Teším sa spolu s vami. A že Klárke prajem, veľa, veľa zdravíčka 🙂

andrejka10
18. dub 2010

Mamulienky, kde ste?? Ja viem, dnes je krásne. 🙂 Tak si treba vychutnať toto pekné počasie.
My sme s tatinom doteraz "skajpovali". Medailu, tomu čo vymyslel net a skype. 😀 😀

katarinka1107
18. dub 2010

andrejka moja reč 😀 😀 , lebo sa aj vidíme aj počujeme a Jurko sa teší , že hneď ukazuje všetko ako sa hrá a kričí a obchytkáva monitor 😀 😀 Len včera mu mm vrví, že zajtra idem už preč, a Jurko že co som ulobil??? Chudačik, nenesie to niekedy najľahšie, tak sa tešíme na skype 🙂

andrejka10
18. dub 2010

Môj zlatučký, pozri, ako si to berie k tomu malému srdiečku. Hmmm, veru, detváky to znášajú ťažko.
Aj mne je koľko krát ľúto, že iní tatinovia sa venujú svojim detvákom, tu bicyklujú, tu hrajú futbal, tu na zmrzku a my stále sami. Normálne uvažujem, že by už mohol aj prestať jazdiť, kvôli mne, aj kvôli deťom. Ale kamión, to je taťova srdcovka. Inde by sa asi nudil. Raz bude určite unavený z toľkého jazdenia, sám prestane jazdiť a my si ho konečne vychutnáme. 😉

jaa
18. dub 2010

andrejka.takže je šance,že se ji to za těch ř dní zlepší 😉 a nemuseli by ji ty kanálky čistit.navíc ještě šx za sebou...Nedovedu si představit,jak ji chtějí udržet,...To je už dost velké miminko.. ☹ Tak vám držím palečka,at se jí to srovná samo.. 🙂
My jsme byli dneska s tatkou v Praze v ZOO a vyměnit jídelní židličku..Počásko paráda.V ZOO bylo 19 stupnů...Malá nadšená...Ale haldy lidí.... ☹

andrejka10
19. dub 2010

Jaa, mali ste pekný výletík. 🙂

No babulky nášho tatina si dnes odchytili "nemeckí bagúni". Išiel v závese za nemeckým kamionom a tí policajti ho trikrát predbehovali a čakali na možnosť, kedy budú mocť zastaviť iba jeho. 7km pred vykládkou dostal pokutu za "zle zgurtňovaný" tovar. No čo, museli si niečo nájsť, keď sa tak snažili. 🙂 Tatino sa rehoce, že 1800 km bol dobre zgurtňovaný a na posledných 7km to nestačilo.
Takže takýto deň sme dnes mali. A zajtra babulky, myslite na nás. Už teraz ma bolí brucho. 😝 😝 😝

lenkavano
19. dub 2010

andrejko budeme na tebe myslet a hlavně na malou,ale čím dřív to bude za ní tím líp.prdelinka malá.
no německý bagouni jsou vyhlášený,to je síla. 😠 😖

marti457
19. dub 2010

Andrejko, budu na vás myslet - ať to dobře dopadne 😉

andrejka10
19. dub 2010

Ďakujem maminy za povzbudivé slová. Veľmi dobre padli. Ste zlatučkéé. Zajtra dám vedieť, ako sme to zvládli. Brú nôcku. 😉

jaa
19. dub 2010

Neřádi bagouni.ještě,že náš táta jezdí pod německou značkou... 😉 Ale stejně si ho vyhmátli...Minulý týden... 😠 Chtěl předjíždět kamion a oni musí dodržovat rozestupy asi 50m.A,jak si k němu najel,tak už tam byl zákaz předjíždění.jenže,než se stačil vzdálit,tak ho měli...Jsme o 2800kč chudší... 😠 😠 😠
andrejko..Zítra držím palečky...Snad bude vše ok.. 😉

jaa
19. dub 2010

Jinak, výlet byl fain..židličku máme novou a ZOO byla krásná..Ale těch lidí,to byl nářez...11000 návštěvníků v 16 hodin...Tj 2 mil.tržba... 😲

katarinka1107
20. dub 2010

jaa to ste mali všetci pekný deň 😉 Andrejka držím palce, som zvedavá akos te dopadli

lenkavano
20. dub 2010

andrejko myslím na vás,snad už je to za vámi ☹

andrejka10
20. dub 2010

Ahojte maminky. Tak už to máme po prvý krát za sebou, ešte zajtra a pozajtra. 😒 Keď mi malú zobrali, skoro som pred dverami odpadla, ale držala som sa statočne. Aspoň som si to myslela. Normálne ma jeden pán oslovil, keď vyšiel od zubára oproti, či sme to zvládli. A to počul malú plačkať len zo začiatku, potom vošiel k zubárovi. Moja tak strááášne plačkala, no a na konci už ani plakať nevládala. Keď mi ju dali do rúk celá červená, spotenučká,a v očku krvavé slzy, no bola som hotová. Vonku v čakárni som si ju zobrala na kolienka, vystískala, vymojkala, pomaly začala obliekať. No a pri aute už som to nezvládla, rozplakala som sa. Normálne si mám chuť drisnúť poldeci tvrdého, čo ja tvrdé nepijem. Toto neprajem ani najhoršiemu nepriateľovi. Tak nám držte palčeky ešte zajtra a pozajtra. ☹

marti457
20. dub 2010

To je strašné Andrejko 😢 je mi taky úplně do pláče ☹ Chudinka, tak ještě 2x ☹ Nechci tě strašit, ale pak bude mít chuděrka hrůzu z každého doktora 😖

Nás asi s Kubikem čeká obřízka, holky nevíte některá, kde to dělaj nějak šetrně? Je mi z toho úplně špatně. 😝

jaa
20. dub 2010

Andrejko..asi bych se radši domluvila s dr a nechala ji to udělat v narkoze...To samé i S kubíkem..Lepší jeden odběr a narkoza,než tohle..Pak mají děti trauma z dr celý život.S Danielou jsme takhle lítali po dr a do 12 let měla hrůzu z dr...Ani u zubaře neotevřela pusu... ☹ Tak to holky zvažte...

lenkavano
20. dub 2010

andrejko to je mi líto že malou tak trápili,ach jo. ☹ úplně mi bylo úzko když jsem to četla.
Jaa jde o to jestli by vůbec u takového zákroku narkoza šla a navíc i narkoza je dost velké riziko,no nevím,ale je to trápení.

katarinka1107
20. dub 2010

andrejka snad to už bude dobré. No sa ti necudujem , že si skoro odpadla, 😨 😨 chudatko male . Marti my s Jurkom ideme na obriezku tiez. U nas to je jednodnova chirugia,ale pod narkozou slabsou bude Jurašek . Tak som sa trochu upokojila, lebo zaživa , neviem neviem ..... No uvidime ako dopadneme , chcel a by som to naplanovat na druhy junovy tyzden , ked budeme mať doma aj tatina . Vy idete kedy ?

marti457
20. dub 2010

My to půjdem teprve probrat s doktorkou 😒

lenkavano
20. dub 2010

marti to je taky trápení vid,ach jo holky. ☹