Manžel "kamioňák"

kudrlenkaa
20. črc 2008

Právě nám zase odjel, tak se chci milé maminky zeptat, zda-li jste na tom některá stejně ☹ . Poslední dobou se vrací v sobotu ráno a odjíždí v neděli večer. Celý víkend se nám sice věnuje, ale co je víkend o proti celýmu týdnu. Dneska na mě padl asi nějaký splín ☹

jaa
14. kvě 2010

Marti.z každého má něco..🙂))

jaa
14. kvě 2010

Tak my jsme hlkám spoření zrušili a všem dáme stavebko... 😉 Prostě se ta úrazovka nevyplatí..úrazy žádné nebyly...Za ty peníze ze spoření,jedem k moři...At z toho něco mají...Andree dospoříme stavebko,aby v 21 měla alespon 50000kč a stejně tak se naspoří i holkám...Víc to řešit nebudu..Nám taky nikdo nic nedal..
kalis...A,hledá si novou práci???Jo a není zač🙂)

martinamil
14. kvě 2010

I když ve vašem okolí žádná děvčátka nejsou, určitě máte šanci pomoci a ta se neodmítá, proto posílám tuto výzvu všem mým přátelům aprosím, pošlete dál - milion podpisů je hodně, ale my to dokážeme.Momentálně očkování proti rakovině děložního stojí 10 000 Kč. Můžete všem mamkám a taťkům holčiček pomoci tím, že se podepíšete pod petici týkající se bezplatného očkování proti rakovině děložního čípku pro holky od 9 do 12 let. Pokud bude na petici 1 milión podpisů, tak to očkování zavede evropská unie bezplatně. Nic to nestojí a tak koukněte na http://www.cervicalcancerpetition.eu a podepište a pošlete dalším lidem.

lenkavano
14. kvě 2010

marti už jsem to poslala i dál 😉 je to skvělá myšlenka.

martinamil
14. kvě 2010

Není má, přišlo mi to emailem několikrát. Mimojiné i od Marti457.

marti457
15. kvě 2010

Jaa jestli jsi tu, poslala jsem Ti na mail foto té děrované čepky 😉

jaa
15. kvě 2010

😉

andrejka10
16. kvě 2010

Jéééj, babulky, zdravííííím. Zlatučkí rodičia, že tak usilovne šetríte deťúrencom. 🙂 Aj my sme mali najskôr poistky a potom sme ich pre nevýhodnosť zrušili. 😉
Maminky, tak my sme dnes boli na súťaží v "štvornožkovaní" bábätiek. Tá naša Sárina sa rozplakala a vzdala to na hneď na štarte. 😀 😀 Ale diplom mááá 😵, aj cenu dostala. 😀

No a tu je naša véééééééľka bojovnica s Lukáškom. 😎 😎 😎

jaa
16. kvě 2010

Tak to je super....Sportovnkyně,už od malinka🙂))))).šikulka....

andrejka10
16. kvě 2010

Veď to, že športovkyňa. 😀 😀 😀 Neviem, neviem. Mamina športovala, ocino športoval a deti, fúúúú škoda hovoriť. Ich šport zabíja. 😉 Možno ešte Andrejka uvidíme, ale Lukáš ee. 😵 😵 😵
Teraz ma deti ukecali na pizzu, tak čakám, že nám ju dovezú. 😝 😝

marti457
16. kvě 2010

Andrejka tak dobrou chuť 😉
Naše děti by byly to samé - nejdřív hrdinové a pak zásek a nic 😀

andrejka10
16. kvě 2010

Marti, ďakujeme. 🙂 Strááášne dobre som sa nabaštila, len Andrejka nevydržala čakať a zaspala. 😀 😀
A vy maminy, ako ste strávili víkend? Či ste mali domka tatinkov?? 😵 U nás hroooozne počasie. Stále prší a fučí vietor ako besný. Strašná zima. Takže skôr taká papučková kultúra, telka, pizza, chrumky.......... no a po tom 5 kg navyše. 🙂

andrejka10
17. kvě 2010

No maminky, kde ste??? ☹

marti457
17. kvě 2010

Andrejko venku, u nás tak pořád neprší 😉

katarinka1107
17. kvě 2010

Ahojte 🙂 u nás dnes tiež prší celý den , no hrúza. Máme tatina ešte doma , tak sa aj tešíme, doriešime všetko oklo tej nehody a už bude ok snád všetko, A vám sa ako darí maminky ? 😉

lenkavano
22. kvě 2010

ahoj holčiny u nás je vše při starém ,není nic nového. 😉
martinamil jak jste si užili srazík v Mnicháči?máš nějaká fota?
Andrejko malá je kouzelná ,a máš hezkého syna. 😉
Jaa co alergie už je to lepší?
jinak u nás je teda počasí naprd ,často prší a je i zima.dnes tu byla pout a ani jsme nešli. 😝
holky co říkáte na ty záplavy?nebydlíte některá v kritické oblasti?

martinamil
23. kvě 2010

Ahojky. Sraz byl dobrý, jen strašná zima. Brrr... Moc jsme nefotili, ale fotky jsou na truck-foru, tak jukněte.

marti457
23. kvě 2010

Ježiši marti Kryštůfek je krásnej a velikej 😉 už je s ním pěkná sranda, co? 🙂

martinamil
23. kvě 2010

Marti ano je.

Ale teď je nemocný. V 5:30 jsme jeli na pohotovost. Nemohla jsem mu celou noc srazit horečky. Tam mu naměřili 41,2°C. Vzali krev, moc. Vše ok. Rostou zuby + má lehkou virózu. Nejprve bna mě koukala divně. proč jsem nepřijela dříve a vyhrožovala nemocnicí. Jsem jí říkala, že jsme na horečky zvyklí. Pak usoudila, že má asi fakt tu imunitu nedozrálou a takto se to projevuje.

marti457
23. kvě 2010

Ježiši, tak to nezávidím ☹

katarinka1107
23. kvě 2010

ahoooj , Tak marti to s Kryštofom no des ☹ chúďa male. Snáď bude skoro fit. Inak na fotkách je krásny. Inak dámy peknú nedeľu prajem 😉

jaa
23. kvě 2010

Marti.Chudák malej...Koukám,že mu ty zubáky dávají zabrat,jako nám... ☹
Leni..No,už to bylo lepší a je to opět horší.Navíc Nella byla s holkama chvíli před domem na houpačce a lítala s nima v trávě a ted si pořád sahá do pusiny a něco ji tam hrozně dráždí...A,jak ted spí,tak pořád knourá a tak divně dýchá...Doufám,že to bude ráno už ok.. ☹

marti457
23. kvě 2010

jaa tak to asi zdědí chudinka po tobě ☹
Já byla včera s klukama na hřišťátku a poletovalo tam asi z topolů nevím co to je a Kubik chudák trpěl - jeho to nedráždí na kašel, neteče mu z nosu, ale oči ☹ ve čtvrtek jdem na tu alergologii tak jsem zvědavá (jestli mu tedy teď budou dělat testy) na co všechno je. Když ho olízne pes tak se hned osype, je červenej a má hned naběhlé pupínky, on jak je malej tak ho vždycky ty psi líznou přez pusu a to mu vadí. A malej Lukášek je taky teď celej osypanej 😠

marti457
24. kvě 2010

Holky vkládám nějaké fotky na pobavení 😉 Hlavně koukněte na Lukáška a na mě, když jsem byla malá 😀

jaa
25. kvě 2010

Marti.Tak ten výraz máte úplně stejný.. 😀
No,Neluš má rýmu..Takže z toho očkování zase nic nebude... 😝 A ,už se nám blíží dovča a ráda bych,aby ho měla za sebou...
Jinak se nedivím,že Lukimu vadí olizování od psů..Já bych to taky nesnesla... 😝 😝 😝

katarinka1107
25. kvě 2010

Čau maminy 😉 marti , dal asi sem super foto 🙂 🙂 jaa kam sa chystate na dovolenku ? Nelis to snad rychlo prejde 🙂 Prajem pekny den , tu vyzerá na pršanie zas ☹

martinamil
25. kvě 2010

Jen rychlé hlášení. Od soboty má Kryštof pořád 40-tky horečky. Vždy to na chvíli klesne a za 8 hodin znovu. V neděli jsme byli na pohotovosti. Udělali všechny testy - krev, moč, meningokoka, pneumokoka,..... vše negativní. Lehce zvýšené CRP=5 a jinak nic. Takže rostou zuby a lehká viróza. Horní jedničky se v neděli doprořízly, teď lezou všechny 4 dvojky a spodní snad stoličky (tedy jestli jsem doktorce dobře rozumněla). Já mu tam kouknout nedokáži, museli jsme ho 3 držet, aby viděla ona.

Zítra je bobánkovi rok 😉

A ještě něco pro pobavení. Používáme odsávačku na vysavač. Tedy je tento pořád roztažený v pracovně, aby byl poruce. Kryštof k němu přileze, zapne ho a nadává mu. Ale při odsávání již nebračí nic, odevzdaně drží, ale jakmile se skončí a jde se umýt odsávačka, tak mu nadává. Vyloženě si s ním vyřizuje účty. Křičí na něj, piští, mluví svou hatlamatilkou. 😉

lenkavano
25. kvě 2010

martinamil to musí být kouzelný s tím vysavačem 😀 😀 😀 tak at už se ty zubany prořežou at je konec horečkám. 😉
holky nevíte co je se Zuzikem?chodí ještě mín jak já 😨

martinamil
25. kvě 2010

@lenkavano Leni, jj je to kouzelé. Jak na něj křičí, mlátí do něj, tahá za hadici. Vyloženě se s ním rovná. No hlavně, že se ho nebojí. Dokonce si na něj nasedá jako na auto (Aleš ho totiž na něm párkrát vozil).

marti457
25. kvě 2010

Ahojky holky 😉
Martimil tak ať už máte pokoj od horeček, to je otrava ☹
Kryštůfkovi k zítřejším narozkám přeji vše nejlepší, hlavně fakt to zdravíčko 🙂 TO TO UTÍKÁ 😲

Já asi nastoupím zatím jen brigádně do práce 🙂 jeden kamarád (mimochodem zaměstnává i mého bratra) potřebuje prodavačku do železářství tak se docela těším, zítra to s ním jdu domluvit 😀 On by potřeboval nástup hned, ale já zas až od září, až mi půjde Kubik do školky 😎