Opouštím přítele, co musím zařídit, abych měla malou s sebou?

medinka13
16. říj 2017

Ahoj holky, jdu si k Vám pro radu. S přítelem jsme spolu přes dva roky. Jsme hodně podobné povahy, a tak u nás občas byla itálie, ale to neřeším, to bývá skoro všude. Problém je, že zhruba od května je to horší. V jeho práci byly problémy a od té doby pracuje cca 16 hodin denně, i o víkendech. To se dá přežít, chápu, že je unavený a všechno, že peněz je málo - 13 tis (já bohužel žádné příjmy neměla, až teď rodičák), měl hladovku (já taky). Ale nepochopím, proč když ví, jak na tom jsme, stejně zhruba 4 tis měsíčně dá na pití. Ne, že by si třeba jednou týdně zašel s chlapama do hospody, ale to je skoro každý den, co má "hladinku". A od září, kdy se narodila malá je to ještě horší. Denodenně jsem za pi*u, že mu nedám najíst, že malá řve (fakt řve, vzteká se, že u ní nejsem každou minutu, ale aspoň trochu uklidit musím). Ještě těhotná jsem uvažovala, že odejdu, ale nějak jsem to nechala vyšumět. Po sobotě jsem pevně rozhodnutá k odchodu. Přitáhl "v náladě" kolem 11 v noci s kamarádkoz, co blila na podlahu. Já jsem byla opravdu na*raná a žačala hádka. Nic milého to nebylo, opět jsem byla několikrát vyhozená, ale s tím, že mi malou nedá, že na ni nemám právo a že jsem matka na ho*no. Do toho začla malá pofňukávat, tak jsem šla k postýlce a odstrčil mě, normálně mi zablokoval cestu a ramenem odšťouchnul. Malá pokračovala, tak jsem se prosmýkla a zvedala z postýlky, jak jsem ji měla v náručí, vyškubl mi ji, až začala blinkat, a když jsem se snažila si ji vzít zpět, praštila ho do žeber, jak jsem se k ní natahovala, tak mě odhodil na postel, 4x. Do toho v obýváku pořád blila na podlahu ta jeho kámoška. To byla poslední kapka a co nejdřív vypadnu. Jen se bojím, jak mi pořád vyhrožuje, že mi malou sebere (v péči má 5 leté dítě). Tak se Vás chci zeptat, než to začnu obíhat a důkladně zjišťovat, co všechno musím zařídit, abych mohla být v klidu s malou (budeme bydlet u mého táty)? Děkuji. A omlouvám se, jestli je text zmatečný, pořád se ještě klepu.

svetlanalana
23. říj 2017

je mi moc líto, že prožíváte takové hrůzy a moc vám držím palce! ❤

zuzineckah
23. říj 2017

@sahrazad1 a o čem by si měla s takovým debilem povídat? Tragédie je už to, že přivedl na svět dvě děti.
Vůbec by mě nezajímalo,co si ten člověk myslí. Vic bych se ani nepodívala jeho směrem!
@medinka13 děláš dobře, včera bylo pozdě... navíc se ještě kurví,jo?🙄 to bych se fakt nebala, že mu soud svěří dítě... jestli to jde sbírej důkazy, můžou se hodit 😉
Ještě k jeho penězům, viděla si někdy jeho výplatní pásku, nebo ti řekl on kolik vydělává?

audih
23. říj 2017

Moc mne to mrzi, ale bude lépe!!!!!! Vše se obrátí

medinka13
autor
23. říj 2017

@zuzineckah loni jsem dělala účto té firmy, tak to vím.. Platy se neměnily..

zuzineckah
23. říj 2017

@medinka13 aha, tak aspoň to. Být to na jeho slovo, tak nevěřím...

medinka13
autor
23. říj 2017

@zuzineckah taky bych nevěřila.. :(

amazonka.k
23. říj 2017

@medinka13 A kdy půjdete ? Já bych asi šla hned, jsem horká hlava, máte můj obdiv, že jste tak racionální vzhledem k situaci 🙂

opifka
23. říj 2017

Neboj se volat policii, jakmile jsou v tom deti, tak to budou resit. Navic udelaji zaznam, coz je dalsi impuls pro socialku a udelaji maximum v zajmu deti i tebe. I kdyby jakkoliv vyhrozoval ci te vydiral. Prosla jsem si tim 2 roky zpet, ale mne "jen" busil na dvere a dobejval se do bytu. Sahnout mezi me a brecici dite, tak mu nejspis urazim hlavu 🙂

medinka13
autor
23. říj 2017

@amazonka.k jde to pomalu, protože musím počkat na tátu, jak bude mít víc času, aby se převezly věci.. Vypadá to do konce týdne..
@opifka k "nám" do bytu se dostávali těžko - dvoje mříže a dveře (bydlíme v centru města, v tom jsou ty historický domy na prd) a musel by jím jít někdo otevřít, a to nevím, jak bych to udělala

zvedavec2
23. říj 2017

@medinka13 drz se. Hlavne -vymaz svou fotku, jakykoliv identikit (mesto, fotku, info o diteti...) - nahoda je blbec. Kdyby doslo na soud/atd, at nejaka jeho "mila" nahodou nenajde tvuj profil. Asi by to nic neznamenalo, ale nac riskovat.

biedronka10
23. říj 2017

@medinka13 že by pro tu co chodí blít po cizích bytech? Jinak mě to mrzí, ale je to pro tebe a dítě to nejlepší co můžeš udělat, však "vařečka točí v hrnci dokola" a jednou se mu to vrátí

bondina
12. led 2018

Jak to dopadlo uz je klid? Drzela sem palce...

svetlanalana
12. led 2018

Také jsem na vás myslela

barulina
2. zář 2018

@bylinka36 domaci nasili urcite.neni.jeden.stouchanec. obycejny prestupek..obcanske souziti a vymyslet.si.neco.navic? Pardon ale my.nejsme uplne.tupi. nicmene kazdy papir.se hodi,takze.klidne.na.pokicii zajit a zaevidovat. Jen to pujde pred.komisi. zajit.si.na.OSPOD, zazadat.o.predbezne.opatrnei o.svereni.dcery. to bude.platit.dolud.soudse pravomocne.nerozhodne.