11. den po KET. Může to vyjít?

hennrietta
15. dub 2024

Ahoj, měl to někdo podobně a může to vyjít?
Včera (vpravo) 10. den KET. Vlevo dnešní.
Děkuji.

nektarinka123
15. dub 2024

@hennrietta ja testovala az na 13 den. Dle meho je to hezka carka. Drzim palecky.

sorboni30
15. dub 2024

@hennrietta no jasně, že je jasná krásná čárka a 11 po let už je to krásné 🙏 Držím palce. Určitě to vyjde. Na jaře se dějou věci 😉

reeeza
15. dub 2024

@hennrietta super duch !!🙂🙂

hennrietta
autor
15. dub 2024

@nektarinka123
@sorboni30
@reeeza
Děkuju, mám strach, že je ten duch docela slabý na tento den. Většinou jsem kolem 12. četla, že holky měly pomalu dálnice.
Jinak vím, že to vůbec nemusí dopadnout, ale snažím se věřit v to nejlepší.

sorboni30
16. dub 2024

Tak zkus ještě jiný druh testu. Já měla ten digital a ten byl úplně krásný. Držím palce

minieee
16. dub 2024

Ahoj, pridavam se do diskuse. Jsem dnes 7.den po ET, 14.den po pichnuti ovitrelle. Na krev mam jit az za tyden, ale samozrejme jsem nevydrzela. Modry test je z nedele, tedy dva dny stary, fialovy delany ted. Myslim, ze tohle uz by nemusel byt ovitrelle.

hennrietta
autor
16. dub 2024

@sorboni30 Mám doma ještě jeden stejný a ten zkusím zítra, tak doufám, že bude rozdíl... A pak jsem jeden dostala z kliniky, který si budu dělat po 14 dnech.
Ten test, který je na fotce má podle jedné diskuze méně barviva. Ale měla jsem ho nůž doma, tak se mi další kupovat nechtěly. 😃

sorboni30
16. dub 2024

@hennrietta tak zítra sem šupni další test a uvidíme. Mel by být ještě silnější. Tak jsem zvědavá 😊

sorboni30
16. dub 2024

@minieee se ptáš? 🙈 Jasná dálnice 👍Gratuluju

hennrietta
autor
17. dub 2024

@sorboni30 Tak dneska takhle. 10., 11. a dneska 13. den po KET. Vpravo jsou oba dnešní. Jen jiné značky.

nektarinka123
17. dub 2024

@hennrietta tu neni pochyb. Gratulujem

hennrietta
autor
17. dub 2024

@nektarinka123 Děkuju. Snad to dobře dopadne...

sorboni30
17. dub 2024

@hennrietta supeeeer. Gratulace. Krásné

hennrietta
autor
18. dub 2024

@sorboni30 @nektarinka123 Ahoj holky.. tak dneska zase takhle... vpravo včerejší, vlevo dnes.

nektarinka123
18. dub 2024

@hennrietta Pozitivni, prestan testovat a volej do car at ti daji termin kontroly. Drzim palce a bud v klidu.

hennrietta
autor
18. dub 2024

@nektarinka123 Díky, máš pravdu. Je normální, že mě objednali rovnou na ultrazvuk a na krev mě nepozvali? Četla jsem, že spousta žen chodila na krev..

nektarinka123
18. dub 2024

@hennrietta to asi zalezi od centra. Ja taky nebyla na krvi iba na UZ. Tak nekdy koukam ze holky vedi presne hodnoty hcg a ja mam jenom fotku😁🙈

hennrietta
autor
18. dub 2024

@nektarinka123 Děkuji za zkušenosti. Za 2 týdny se teda uvidí... doufám v to nejlepší. 😅😇

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru