8 dni zpoždění ms, test negativní

katule22
2. říj 2018

Ahoj holky, jsem tu úplně nová. Začala bych asi s tim co me trápí. Už 3 roky se snažíme s přítelem o miminko. Antikoncepci neberu, zjistili mi pred rokem dvpurohou delohu ale k te nic moc nepriklanim. Uz 8 dni mám zpozdenou ms, testy negativni, bříško mam nafoukle, boli mě podbrisek stejne jako kdyby ms mela prijit, rano mi je na zvraceni, odpoledne snim co vidim a večer mi je opet zle. Děkuji za vase odpovědi

barulina
2. říj 2018

Boze to jsou otazky. Bez do lekarny a zkus test.

maqggienka
2. říj 2018

@barulina Bože a co asi píše? Že si testy dělala. Stačí si to pořádně přečíst. Nebo co jiného jí v lékarně poradí, když si už testy dělala?

barulina
2. říj 2018

@maqggienka hmm, mate pravdu. Tak to se ja potom omlouvam

haninan
2. říj 2018

Zkus zajít k dr. At odebere krev. A nebo do laborky jako samoplatce. A podle hladiny HCG v krvi uvidis jestli se zadarilo nebo ne.. Cetla jsem prispevky ze nekdo tehu byl a mel negativni testy jeste 14 dni po zpozdeni a tak ruzne. Drzim palce at to vyjde 😊🍀

katule22
autor
2. říj 2018

@barulina zkousela jsem jich asi uz 10 a nic, omlouvam se zda jsem vas nejak pohorsila

katule22
autor
2. říj 2018

@maqggienka dekuji, testy jsem delala, doktorka mi rikala ze pockame do konce tydne a kdyztak dame vyvolavacku. Ale konzultovali jsme vse jen po telefonu

katule22
autor
2. říj 2018

@haninan dekuji moc 😊😊 doktorka rikala ze pockame do konce tydne ale ja jsem jak nemocna na ty testy 🙈

barulina
2. říj 2018

@katule22 ja se vam omluvila, spatne jsem to precetla

katule22
autor
2. říj 2018

@barulina nevidela jsem vaší odpověď az ted jsem to dohledalaje. Nic se nedeje 😊😊

barulina
2. říj 2018

@katule22 ja se asi neomluvila i.primo vam.totiz :D moje chyba, tak at to dobre dopadne

priefi
2. říj 2018

@katule22 nektere tehulky to tak maji, ze nic nic a dalnice. Mohla se i opozdit ovulka. Zkus zase za dva dny, pripadne zkus digital clear blue, nebo dojdi na gyndu, mrkne se, vezme krev ohledne hcg

katule22
autor
2. říj 2018

@priefi ten digital uz mam take za sebou tak prostě počkám a dam vědět. Ale testovat aspon do patku nebudu mebo me uz rani mrtvice 😂😂😂😂

katule22
autor
2. říj 2018

Holky muzu mit ještě otazku? Vzdy kdyz si jdu vecer lehnout a jsem vklidu mam prapodivne tiky v podbrisku a kousek pod pupikem, jsem blazen? Ja nevim jak tehotenstvi vypada vlastne nic okolo toho ale tohle me vydesilo. Mam to asi ctvrty den. Dekuji a omlouvam se

priefi
2. říj 2018

@katule22 pokud myslis pohyby, tak to urco nejsou, ty prichazeji az kolem 15 az 20tt

katule22
autor
2. říj 2018

@priefi pohyby nemyslim to vim ze je nemožné. Jen me zajimalo co by to mohlo byt. Takove divne tiky proste nu. Ale dekuji za odpoved 😊😊

priefi
3. říj 2018

@katule22 muze to byl zpomalene zazivani, diky cemu muzes citit takto nadymani. U syna jsem to treba nemela, ale ja ted cekame druheho chlapecka, tak se mi hodne zpomalilo zazivani, absolutne jsem nezvladala cokoli nadymaveho nebo bublinkoveho.

cawendisch
3. říj 2018

Ja to měla stejně, porad negativni a po 10 dnech na krvi. Druhy den mi volal, ze vysledky jsou strašně nejasné, malé hodnoty, at prijdu druhe rano znovu. Pri odchodu me smiroval s tim,ze nic. A tak jsem byla smirena a druhy den mi volal, ze se hodnoty zdvojnasobily tak to vypadá,že něco se asi klube 🙂 a ted uz jsem 12tt 🙂

michaelarei
3. říj 2018

@katule22 Tak mně test ukázal až 12 den po zpozdeni a to jen slaboucko a hodně po limitu asi 20 min ,bylo mi rano blbe a brisko jak před ms a ted jsme 21tt ,tak snad i vám to dopadne dobře. ☺

katule22
autor
3. říj 2018

@michaelarei opravdu? Děkuji moc za reakci ja už jsem si říkala že je to opět planý poplach a asi stále může být. Dnes jsem koupila kyselinu listovou tak ji zacnuto brat. Ale na testu stale nic. Kam si mam zajit na krev, krom gyndy? Dekuji ❤😊🤗

cawendisch
3. říj 2018

@katule22 nejlepe na tu gynekologii,jinak nevim. Zkus vydržet 🙂) preji at to dobre dopadne

katule22
autor
3. říj 2018

@cawendisch dekuji. Pockam do pondeli a dam Vědět 😊🤗

katule22
autor
4. říj 2018

Tak holky zda se že zas nic. Ms dorazila v 5 ráno, bolest bricha to si neumíte představit. Hodinu jsem sedela na wc a cekala az zabere prasek na bolest

katule22
autor
4. říj 2018

Takze holky uz me zas nic neboli a ms mam jak když mi konci tak snad se rozjede nebo ja nevim už co semnou je