Negativní test ale 10 dní zpoždění?

weronikan
30. lis 2018

Dobrý den děvčata, omlouvám se, že zakládám fórum na toto téma ikdyž těchto dotazů tu je určitě několik. Jsem tu nováček 🙂
Dnes mám 10 den zpoždění menstruace a přitom jsem poslední měsíce v ms přesná jako hodinky a v podstatě odbije půlnoc a už to dostanu. HA neberu už tak 3 roky a k mému zpoždění mám také bolesti v podbřišku, silné pálení žáhy, občas nevolnosti, ale nezvracím, nemám moc chuť jíst, čůrat chodím asi možná častěji, ale to nemohu potvrdit protože často chodím i normálně a dost se mi motá hlava a to i když sedím. Dnes ráno jsem si dělala druhý TT ale byl opět negativní. Je možné, že mohu být těhotná? S přítelem se o miminko nesnažíme, přesto už přemýšlím, že bych chtěla, takže bych na testu // ráda viděla 🙂

Dodávám, že v roce 2015 jsem měla laparoskopickou operaci cysty na vaječníku.. Bojím se, aby to zase nebyla cysta a na gynekologii jdu až v pondělí. Ráda bych si přečetla Vaše zkušenosti. Děkuji 🙂

sudylichozrout
30. lis 2018

@weronikan ahojky, s takovym spozdenim by test uz byl pozitivni, pokud bys byla tehotna. Takze si myslim, ze problem bude jinde. Bud hormonalni nerovnovaha, nebo treba ta cysta.

weronikan
autor
30. lis 2018

na gynekologii jsem byla někdy na jaře na preventivce a vše bylo v pořádku. Je možné, že by se mi udělala cysta takhle rychle a už dělala takovou neplechu? poprvé když jsem měla cystu, tak jsem s ní chodila rok a až po roce mi vynechala ms a neměla jsem ty ostatní příznaky co mám teď tak já nevim achjo :(

marketa1218
30. lis 2018

@weronikan pozitivní test už by se ukázal. Já jsem měla tenkrát takové zpoždění vlivem stresu. Na miminku také pracujeme...

yanina19
30. lis 2018

Jsem na tom uplne stejne mam 10 dni zpozdeni a vcera tt negativni 😥😩

aselluska
30. lis 2018

@weronikan cysta se udělá za mnohem kratší dobu, byla jsem na vyvolávací injekci a po týdnu na laparoskopii kvůli prasklé cystě ... snad to bude jen stresem, držím palce

weronikan
autor
30. lis 2018

Děkuji za reakce holky. Budu hold muset počkat, co mi poví doktor :/ držím vám palečky

mihal1
1. pro 2018

Ahoj, já měla test pozitivní až po 14 dnech po vynechání ms a byl to jenom duch... Takže dle mé zkušenosti to možné je.

weronikan
autor
1. pro 2018

no nevím, dnes jsem začala dost špinit, takže si myslím, že to každou chvíli dostanu :/ nejspíš to bylo vážně jen ze stresu a možná i z nachlazení. Trochu mě to mrzí ale co se dá dělat 🙂

yanina19
1. pro 2018

@mihal1 a můžu se zeptat jak je to možné?

mihal1
1. pro 2018

@yanina19 dle doktorky mám nepravidelnou ovulaci a vůbec se nedá dle menstruace spočítat kdy jsem otěhotněla.

preiba
1. pro 2018

@weronikan ahoj, test by už s největší pravděpodobností prokázal, že jsi těhotná.. Nemůže to být psychika, nějaký stres?? Já třeba po smrti tatínka měla najednou rozhazeny cyklus přes rok... Vše bylo stresem.

biton
31. pro 2018

mohu se prosím zeptat, zda s tím nemáte některá zkušenost? V létě jsem vysadila antinu, v září první MS, poté po 29 dnech další a v listopadu přišla po 36 dnech. Od 8. do 15.12. mě bolel podbřišek (v té době jsme se nechránili), 16.12. nahnědlý výtok. Před Vánocemi jsem měla nechutenství. Dnes jsem 41DC (dle minulého měsíce jsem to měla 27.12. dostat) a ráno test negativní. Myslíte, že ještě může být test pozitivní nebo se jen zpozdila MS (když je doposud nepravidelná)? Děkuji

biton
8. led 2019

@mihal1 dobry den, mohu se zeptat, zda jste mela pravidelny cyklus a jak dlouhy? Dekuji

biton
8. led 2019

@weronikan dobry den, mohu se prosim zeptat, jak jste dopadla? Dekuji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru