5 dní zpoždění, ale tt negativní. Stalo se Vám to taky?

lilly_95
30. kvě 2020

Ahojky holky. Stalo se vám to taky? V pondělí měla dojít menstruace. A dnes je sobota a stále nic. TT jsem dělala snad už 3x a stále negativní i dnes ráno. Asi je brzy, ale já fakt už nevím. Prsa mě ani nějak zvlášť nebolí. Jen občas pobolívají. Ale co je zvláštní, muž dělal těstovinový salát a mě se děsně navalilo. Nemohla jsem to ani cítit. 2 týdny zpátky jsem zvracela jen žaludeční šťávy a nemám na nic chuť. Víc prdím (omlouvám se) 😄 a chodím docela často na malou.. Třeba i 3x za hodinu. Což je divné, protože ani moc nepiju. S pitnym režimem mám prostě problém 🤷🏻‍♀️ a každé ráno se probouzím s bolestí hlavy + hodně se mi teď motá hlava.. Ale fakt brutálně. V úterý jdu na gynekologii, tak uvidíme, jen jsem nedočkavá, a chci vědět názory. Dneska mám jít na rozlučku se svobodou a nevím, jak se mám teda chovat. Jakože radši moc pít nebudu, ale nechci aby se vyptavali, proč nepiju.. Já nejsem dobrá lhářka. 🙄 Všem moc děkuji

veroniqess
30. kvě 2020

Při 5 dnech zpoždění by už na testu byla dálnice, bude to jen hormonální výkyv.

barmil
30. kvě 2020

@lilly_95 pit muzes tak jako tak, na zacatku tehotenstvi plod neni vyzivovan skrz placentu, takze se to k nemu nedostane, priroda to zaridila chytre, aby se pripadne miminku nic nestalo, dokud matka o tehotenstvi nevi. Vyziva pres placentu zacina az pozdeji

lilly_95
autor
30. kvě 2020

@veroniqess no kdo ví, už jsem četla více diskuzi. A hodně žen psalo, že i po 14 dnech vynechání měli negativní testy a pak za další týden až měli dálnici 🤔😄

michaela2609
30. kvě 2020

@lilly_95 leda by jsi měla posunutou ovulaci, ale to by potom neseděly, ty nevolnosti před 2 týdny... To by jsi jinak už měla pozitivní test.. Spíš si myslím, že nebudeš a moc pozoruje příznaky.. Ale víc ti řekne doktor. Tady je to tisíc lidí, tisíc názoru.. Takže zbytečne..

lilly_95
autor
30. kvě 2020

@michaela2609 nepozoruju, ale to je prostě fakt. 😄 Kdyz nedostanu menzes, který jsem měla už pravidelně, tak to se asi nepozoruju že jo. A ještě mám k tomu nějaké výtoky.. Ale jasně, doktor řekne víc, já jen se ptám ze zajímavosti 🙈

michaela2609
30. kvě 2020

@lilly_95 🤣🤣🤣počkej na doktora 🤣🤣😘vestici kouli nemáme.. Hodně stesti😉

veroniqess
30. kvě 2020

@lilly_95 No uvidíte, podle mě těhotná nejste :+)

tynka9
30. kvě 2020

Myslím, že těhotná spíš nebudeš, ale uvidíš, co ti řekne dr. Mě se pár měsíců zpět ms taky opozdila, dokonce asi o 10 dní. Testy negativní, nakonec přišla. Nevím, co se to dělo, nebyl žádný extra výkyv v “podmínkách” - stres standard při péči o dvě malé děti, nevyspani standard už dlouho, nemocná jsem nebyla... absolutně mi to nedávalo smysl, cyklus mám pravidelný. U dětí jsem měla den před ms dálnici, takže na nějaké lovení duchů nejsem, testy byly teď stejně sněhobílé... uvidíš, jak se to vyvine

lilly_95
autor
2. čer 2020

Tak jen pro info. Dnes jsem byla u doktora a ten říkal, že je ještě brzy, že kdyby tam miminko bylo, tak to je tak malinké, že to ještě nejde ani poznat. Takže když to do deseti dnů nedostanu, mám se stavit a udělá další vyšetření. A mám si během těch deseti dnů udělat testik.. 😜