Duch Pepino a Mamatest. Je možné, aby udělaly duchy?

leslieth
14. zář 2022

Ahoj holky, mám dotaz. Je možné, že by Pepino test i mamatest udělal duchy? Přikládám fotku. Do ms mám ještě 3 dny, testovala jsem jen skrze píchání v podbřišku.
Zažila jsem jednou už mimoděložní, tak mám obavu. Děkuji za názor.

nikolaa123
14. zář 2022

@leslieth Ahoj já tam skoro žádného ducha nevidím za mě je to negativní😏 ale zkus udělat test za tři dny držím palce 🍀

leslieth
autor
14. zář 2022
tasimia
14. zář 2022

@leslieth mamatest se poslední dobou řeší, dělá falešné duchy. Jinak za mě oba negativní, i když se to projede xx filtry. Může to být zvýrazněna ryska a je vymalováno.

leslieth
autor
14. zář 2022

@nikolaa123 o Mimi se nesnažíme. Máme už dvě děti. Jen nám bohužel nevydržela ochrana.

snehulka19
14. zář 2022

Já vidím 😊

lencaa11
15. zář 2022

@leslieth počkala bych do termínu Ms předělané foto je něco malinko vydet ale na klasickém foto negativní tak že vše brát z rezervou.🤔

vejuu98
15. zář 2022

@leslieth taky tam vidím 🙂

leslieth
autor
15. zář 2022

O těhotenství nejde. Jsou to jen chybné testy. Dnes v krvi HCG 0.9. Tak pozor na test Pepino a mamatest.

lencaa11
15. zář 2022

@leslieth měla jsem stejně a HCG 0 min měsíc

pepickovapavlinka
15. zář 2022

@leslieth jaký pozor?Vždyť ty tvoje testy jsou negativní.To co jsi fotila byla ryska nikoli duch

brumla21
15. zář 2022

Ahoj holky zkusila jsem test Pepino vidíte tam něco?dekuji za odpověď

lencaa11
15. zář 2022

@brumla21 nic ..

viki999
15. zář 2022

@brumla21 též nic

zlaticko22
15. zář 2022

@brumla21 negativní.,,,

pajasala
15. zář 2022

@brumla21 možná rysku

leslieth
autor
15. zář 2022

@pepickovapavlinka odborník na to, abych řešila co je ryska, a co duch opravdu nejsem. Proto jsem položila dotaz.

pepickovapavlinka
15. zář 2022

@leslieth tak snad víte jak má vypadat duch ne?Má být růžoví a dobře viditelný

leslieth
autor
15. zář 2022

@pepickovapavlinka ne, vidím čárku a dál neřeším zda je to duch nebo ryska. Je to prostě čárka na testu.

pepickovapavlinka
15. zář 2022

@leslieth no ale vy tam žádnou nemáte 🤷‍♀️

pajasala
16. zář 2022

@leslieth já je vidím na obou testech. Buďte v klidu tato paní je ve všech konverzacich nepříjemná a dle mě i nepřející. Udělejte další a uvidíte zda sílí. 🙂

leslieth
autor
16. zář 2022

@pajasala ahoj, paní neřeším, jen jsem ráda, že tu čárku nevidím jen já, jelikož bych se bála, že mám něco s očima. 😅 Těhotná nejsem, pro mě je to špatný test prostě. Samozřejmě, že jsou fotky upravené aby byla čárka lépe vidět, jelikož telefonem to člověk tak nevyfotí.

pajasala
16. zář 2022

@leslieth jiný si nezkoušela?

leslieth
autor
16. zář 2022

@pajasala já si zašla na krev. Právě u druhého syna jsem měla takovou čárku, a teď je mu přes rok. Tak jsem si říkala, že budeme mít teda tři děti, ale krev je negativní a myslím, že 9 dpo už by v ní něco bylo.

pajasala
16. zář 2022

@leslieth to už jo. Škoda

nelinka1998
16. zář 2022

dobry den chtela bych se zepta se dela tehotesvi test dve carky sem ano nebo ne dekuji

lencaa11
16. zář 2022

@nelinka1998 spíš to vypadá že bude ovulace

evunka27
16. zář 2022

@leslieth no pozor, to že je teď krev 0,9 tak na to bych úplně nespoléhala. :D já měla 5 dní zpoždění a čistě bílý test. Pak jsme byli na dovolené, tak jsem netestovala a když jsem přijela, tak skoro dálnice.
Těhotenství mám o 3 týdny mladší oproti menzes.
Takže bych ještě zkusila tak za týden.

leslieth
autor
20. zář 2022

@evunka27 dnes jsem měla na testu toto, ale clearblue je negativní, tak spíš opět špatný test.

pajasala
20. zář 2022

@leslieth jsem na to stejně teda s tím mamatestem. A kolik dpo jsi?

lencaa11
20. zář 2022

@leslieth mamatest dělá duchy a clearblue je 25 citlivost tak možná proto to bylo negativní

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru