Duch Pepino a Mamatest. Je možné, aby udělaly duchy?

leslieth
14. zář 2022

Ahoj holky, mám dotaz. Je možné, že by Pepino test i mamatest udělal duchy? Přikládám fotku. Do ms mám ještě 3 dny, testovala jsem jen skrze píchání v podbřišku.
Zažila jsem jednou už mimoděložní, tak mám obavu. Děkuji za názor.

pajasala
23. zář 2022

@leslieth dnes je to už jasné

zlaticko22
23. zář 2022

@pajasala gratuluji

lencaa11
23. zář 2022

@pajasala dneska už jo tady je to jasný // 😉

leslieth
autor
23. zář 2022

@pajasala no tak parada, moc gratuluji 😍

bartk
3. led 2023

Ahoj všechny . Jsem tu úplně nová nikdy jsem se do žádné takové diskuze nepřidala , jen vždy hledala a pročitala ale zajímá mě jestli se taky někomu stalo to co teď mě . Řekli jsme si s přítelem ,ze zkusíme už zadelavat na mimco a měli jsme 17.12 pohlavní styk ovulace měla a určitě byla 21.12. Poznám to na sobě vždy mě boli hodně jeden vaječník aj si dělám pro kontrolu ovulacni testy , takže na 99 procent v ten den proběhla . Ale k věci ,rikala jsem si ,ze to určitě nevyjde jelikoz mi přišlo až moc dlouhá doba mezi sexem a ovulaci nicméně. Od poloviny minulého týdne mě bolel celkem dost podbrisek... Myvala jsem často záněty dělohy takže jsem si myslela ,ze nejspíše zase nějaký přišel ale nedalo mi to a minuly pátek jsem si udělala test ,ten byl samozřejmě negativní jak jsem čekala .. každopádně břicho mě bolelo pořad tak jsem včera koupila další a zkusila a ejhle našla jsem ducha což mi přišlo divne protože MS mi měla přijít až 5.1. A dnes jsem zkusila opět a opět duch ale silnější . Jenže potom jsem šla na záchod a na papíře krev,jasná červená . Nechapu MS jsem měla dostat až za dva dny a test silnější než včera a to jsem vlastně namocila do té moci po které jsem se potom utrela a videla krev . Mě jen zajímá váš názor , těhotná jsem už jednou byla a třeba slabou čárku jsem měla až týden po vynechání MS takže tomu moc nerozumim . Jinak test nahoře dělaný včera odpoledne ,test dole dělaný dnes odpoledne .

zlaticko22
4. led 2023

@bartk pepino test mi jednou taky udělal celkem 2 krásné duchy a těhotenství to rozhodně nebylo, takže bych osobně příště sáhla po jiné značce. Tady v tomto případě, řekla bych ti, že testy vypadají hezky a je tam naděje, ale ta jasná krev spíš značí, že se těhotenství hned ukončilo (pokud ty testy nebyly falešné). Zkusila bych ještě pro sichr test za 4 dny třeba, někdo má ms i při těhotenství....

lencaa11
4. led 2023

@bartk Pepino testy jsou takové nic moc teď poslední dobou mohlo se taky jednat o biochemicke TT asi bych zašla pro test do Benu ,Rosmann ,nebo Dr max a podle toho uvidíte

bartk
4. led 2023

@zlaticko22 Dekuji ,já už testovat nebudu . Myslím si ,ze buď odešlo nebo falešný výsledek .

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru