Intimed test. Dělá falešné duchy?

barunka19955
26. črc 2022

Holky zkušenosti s testem intimed dělá falešné duchy nebo ne ?

beruska97
26. črc 2022

@barunka19955 mně teda ducha nikdy neudělal, 18.5 jsem ho hypnotizovala a fakt úplně bílo, ani ťuk, a 21.5 už jemná čárka a je z toho fazolka. Kupovala jsem si vždycky tenhle druh testu a nikdy víc jak jedna čárka, poprvé fakt až když jsem byla těhu

julia00
26. črc 2022

@beruska97 ja som si robila 4 testy od intime. 3 z nich mali čiarku ktorá asi po 10 minútach zmizla. Ostatné testy robené deň po intime boli úplne negatívne čiže si to neviem vysvetliť. Beriem antikoncepciu čiže to bol obrovský šok keď mi tie čiarky vyskočili. Ms prišla ako mala.

barunka19955
autor
26. črc 2022

@beruska97 ani takového našedlého ducha já jsem namočila a byla tam vidět taková jako by nasedla druhá čárka . A nevím jestli to brát jako ducha nebo ne vím z ja když s m sním testovala tak mi to také nikdy n udělal . Až teď

barunka19955
autor
26. črc 2022

@beruska97 hned po namočení je to špatně vidět tak proto úprava špatně vyfoceno .

wladimira
26. črc 2022

@barunka19955 kolik dni mas do ms ?? Jinak jestli je ten mini stínek šedý tak to bude spis ryska …

beruska97
26. črc 2022

@barunka19955 já upřímně ty testy nikdy moc nekoumala, po pěti minutách jsem koukla, čárka nebyla a hned jsem to radši vyhodila. Vždycky bylo fakt bílo, žádný stín

vikysek0987
26. črc 2022

@barunka19955 Někomu ano,někomu ne🤷‍♀️Dnes narazit na spolehlivý test je umění....Každopádně za mě je spolehlivý a nikdy mi falešnou čárku-ani dušíka neudělal, vždy jen když jsem byla skutečně těhotná.....

barunkiss
26. črc 2022

Intimed mi ukázal takového ducha ještě před ms, ne že bych chtěla testovat před ms, ale jedno dite jsem už doma měla a tím pádem jsem na sobě poznala, že je opět “něco” jinak 😄. Všichni mi tvrdili, ze nic nevidí a že je to falešný duch. Ale byla (jsem) už těhotná 🙂

julia00
26. črc 2022

@barunkiss ďalšie testy ti už silneli?

barunkiss
27. črc 2022

@julia00 další den ráno jsem měla možnost jet jen do naši lékárny a tam měli na vyber obyčejný a clearblue a ty už potom sílily viz foto s tím clearblue je to další den a ten samostatný proužkový je den potom

karkulka1283
27. črc 2022

Za mě je to hodně spolehlivý test 😁

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru