Je na těhotenském testu dušík 3 dny před menstruací?
Zdravím vás všechny,
pokoušíme se s mým mužem o děťátko už pár měsíců. Jelikož mu to nedalo, zašel si sám na spermiogram a ten nevyšel zrovna dvakrát dobře. Pouze 11% pohyblivých vpřed, takže mu řekli, že budeme mít problémy přirozeně. Úplně ho to zlomilo.. dnes mám 3 dny před očekávanou ms.. jelikož se cítím všelijak, tak jsem zkusila test.. Vidíte prosím také ducha? Nebo už si to jen namlouvám?
Děkuji❤️
@pajasala Neměla jsem už ten stejný plastový comfort, tak jsem použila klasický papírkový. A přijde mi to stejné. Nebo není tam výrazná změna, tak nevím.
@jasmina1992 jen občas cítím prsa, že jsou citlivá a občas mě píchne v podbřišku. Jinak nic jiného zatím. Doufám teda, že ms nepřijde a že toto naopak není náznak menstruace.




Ano vidím