Mamatest - čárka po limitu. Co si o tom mám myslet?

stelka23
5. říj 2022

Ahojte baby mam otázku na mamatest , dnes som si robila test z ranného moču, tam kde ma byt ciarka to zostalo fialové ale to nebola ciarka ale škvrna, po cca hodine som sa pozrela a bola tam normálna ciarka pridávam foto. A ten druhy test je urobeny z denného moču nakoľko mi to nedalo , tak ja neviem co si mam o tom myslieť. Som len 13 dní po pohlavnom styku . Ďakujem vám za všetky odpovede a rady 😘

lencaa11
5. říj 2022

@stelka23 polimitu je to negativní a ještě mamatest udělat jiný test ráno - dopoledne foto tu není

stelka23
autor
5. říj 2022

@lencaa11 pridala som aj fotky. Ten druhy som mala hneď ducha . Tak ja neviem. Skúsim bud zajtra alebo o dva dni . Som zvedavá .

lencaa11
5. říj 2022

@stelka23 tohle dělají mamatesty udělaj tě jiný test Dr max ,Benu atd tohle ber te zatím že je to negativní špatný test ☘️☘️

stelka23
autor
5. říj 2022

@lencaa11 no skúsila som aj Dr max , ten mi ukázal úplne slabulinku čiarku . Myslím ze je to asi moc skoro na testovanie .

lencaa11
5. říj 2022

@stelka23 tak udělat ještě za dva dny mohla bejt později ovulace

stelka23
autor
5. říj 2022

@lencaa11 dobre však skúsim. Potom dam vedieť 😊

ivivi
5. říj 2022

Ja delala maxe vcera, dnes digital potvrdil. Sex byl 20.9. a pozitivni ovu test 22.9. Zpetne si uvedomuju, ze naznak carky byl uz o vikendu. Byl to plastak z benu. Ale ten byl fakt neviditelny skoro. S mamatestem zkusenost nemam. Ale pry je k nicemu.Maxovi bych ale verila

stelka23
autor
6. říj 2022

@ivivi ja som si zatiaľ digi test nekúpila skúsila som viac znaciek ale z toho nič nebude priložím aj foto 😊. Všetko su podľa mňa len kanáliky. Tie dva mamatesty som dala len pre porovnanie . 😊

stelka23
autor
6. říj 2022
stelka23
autor
6. říj 2022
ivivi
6. říj 2022

@stelka23 já teda vidím na všech něco :D

stelka23
autor
6. říj 2022

@ivivi bodaj by si mala pravdu, veľmi by sme sa s mužom potešili, ale nerozumiem prečo mi mamatest ukázal silnejšiu čiarku ako ostatné. Neviem ci je vhodné si urobiť digi test takto skoro .

ivivi
6. říj 2022

Já bych zkusila digitál 🙂 já zjistila dvě čárky předevčírem a včera jsem dělala digitál a potvrdil🙂 Tak držím pěsti 🙂

stelka23
autor
6. říj 2022

@ivivi dobre zajtra ráno si pôjdem kúpiť. Ďakujem za radu . A uži si tehulkovanie 😘.

nina004
6. říj 2022

@stelka23 Ja vidím čiarky aj na dr Max a tiež som ich mala takéto slabé na začiatku. Skús ráno ďalší. ✊☘️

stelka23
autor
6. říj 2022

@nina004 ďakujem pekne za názor, skúsim hneď ráno, dúfam ze bude ciarka silnejšia . Potom sem hneď napíšem, som veľmi zvedavá 😍😊

nina004
6. říj 2022

@stelka23 Držím silno prsty ✊

stelka23
autor
6. říj 2022

@nina004 ďakujem veľmi pekne 😊

stelka23
autor
7. říj 2022

Ahojte baby no dnes som robila test a čakala som niečo lepšie , zase iba slabučka ciarka a poodla mňa ešte slabšia nez na ostatných 😔

nina004
7. říj 2022

@stelka23 Ahoj, to je z ranného moču? Nevyzerá to moc dobre. HCG stúpa každý druhý deň cca ,ale toto je ozaj slabučká čiarka 😐

stelka23
autor
7. říj 2022

@nina004 áno z ranného. No ja neviem asi z toho nebude nič. Nechcem si nahovárať ze je to moc skoro a ani nič podobné. Asi mi zostáva iba ten digitálny test ale skúsim až budúci týždeň. Lebo keby som išla ku doktorke tak ani by nič nevidela si myslím.

stelka23
autor
7. říj 2022

@nina004 tu je o niečo lepšie vidno . Ale aj tak žiadna výhra 😔

almand
8. říj 2022

@stelka23 teď jsem řešila úplně to samé. 4 dny zpoždení. Mama testy každý den sílící čárka a dr max a sluníčko negativni. Včera dorazila MS. Nevím co si myslet 😔.. Čtu všude možně, že Mama testy jsou v poslední době špatné. Na krev jsem nešla, když dorazila MS. Už mi to zklamání jenom v testování stačilo. Držím palce, ať vam to vyjde. Dejte vědět 🧡

stelka23
autor
8. říj 2022

@almand ja tým testom nerozumiem. Podľa mňa sú asi chybné. Mne sa to teraz stalo prvý krát a už nebudem testovať. Pokiaľ MS nepríde pôjdem na krv a keď nič tak snáď nabudúce. Lebo toľko sklamania vedia tie testy narobiť ach....

stelka23
autor
12. říj 2022

@almand dobrý deň ako ste dopadli aj ste sa ešte testovali ? Ja to zatiaľ nechávam za zajtra ráno. Potom dám určite vediet😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru