Mohlo by jít o těhotenství?

katka_cou
25. kvě 2022

Ahojky mám takovou otázečku jestli jste některá neměla na začátku těhotenství něco podobného nebo by mohlo jít o cystu.

Poslední MS byla 10.4. délku menstruačního cyklu mívám 40 - 46 dní občas i víc, ovu jsem měla 6.5. tudíž MS měla přijít cca 20.5. nepřišla, ale druhý den jsem začala špinit tak lehce hnědý výtok s kousky sliznice trvalo to 4 dny. Nikdy před MS nešpiním a MS se taky nerozjela. O miminko se s přítelem nyní nesnažíme, minulí rok jsem potratila a pak jsme začaly stavět dům tudíž jsme si řekly že to necháme na osudu a kdyby to náhodou přišlo tak budeme rádi. Od toho potratu mě vždy od ovulace do MS bolí prsa a teď nic. Cítím se taková nafouknutá, mám neustále hlad, chodím často na záchod a taky mi přítel říká, že jsem pořád protivná. Jinak mě nic nebolí jen trochu záda, ale to mohu mít ze sezení v práci. Kdy myslíte, že bych měla udělat těhu test, nebo by to mohla být i cysta?

helen_h
25. kvě 2022

@katka_cou Určitě už zkusit test můžeš, obzvlášť když tušíš, kdy byla ovulace. 14-20 dní od ovulace (oplodnění) by už určitě test vyšel pozitivně, pokud se jedná o těhotenství.
S tím špiněním by také mohlo jít o mimoděložní těhotenství, jak někdo píše. Radši si opravdu testem zjistit, zda máš zvýšenou HCG.
Jinak při těch delších a nepravidelných cyklech může být změna průběhu menses i stresem, horším spánkem, nebo jinými okolnostmi, nejen těhotenstvím.

katule1990
25. kvě 2022

@katka_cou Pokud s jistotou víš, že byla ovulace 6. 5., tak už bude těhotenský test určitě spolehlivý a dá ti odpověď 🙂.

katka_cou
autor
25. kvě 2022

Děkuji za reakci.
Já mám teď strašně pohodové období žádný stres nemám a spánek mám taky v pořádku jen mám podle přítele dost nepřiměřené reakce😂, ale děkuji za info. Zítra ráno zkusím testnout a uvidím.

katule1990
25. kvě 2022

@katka_cou Tak dej vědět, jak to dopadlo, držím palce 🙂!

pajasala
25. kvě 2022

Určitě zkus test

nick1234
25. kvě 2022

@katka_cou tak nejjednodušší a nejspolehlivější je udělat si test 🤷‍♀️. Ale prošla jsem něčím podobným, jsme po dvou revizich (zamlkle tehu), poslední v červenci 2021, od té doby mam každý cyklus úplně jiný, už jsem byla i na vyvolání, protože cyklus jsme měla 50+ (nevím přesně kolik) dni… další cyklus relativně v poradku, akorát asi v půlce cyklu dva dny hodně slabé spineni (spis jen na papíru po použití wc - možná ovulace? Nevím nikdy předtim jsem to neměla) ms přišla asi po 38 dnech, ale hodně slabý, ms jako taková hodně slabá jeden den (ten první) pak dva dny spineni (teoretický by stačila intimka). Poté přišla další ms za 20 dni 🤷‍♀️ Takže těžko rict co všechno se za tím muže skrývat, já při každém zpozdeni se radovala ze se konečně zadarilo 😞

katka_cou
autor
27. kvě 2022

Tak děvčata nevím nevím, koukám na test jakou dobu, ale myslím, že tam nic není, že je to jen ryska. Po tak dlouhý době od ovu by tam čárka už snad musela jít vidět dobře, ne?🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

katka_cou
autor
27. kvě 2022

Jinak už nešpiním, ale od včera mě pobolívají jakoby vaječníky. A včera mi bylo špatně od žaludku, ale to může být z jídla. Tak nevím no, na gyndu se objednám stejně tam musím a uvidím🤷🏻‍♀️

nick1234
27. kvě 2022

@katka_cou já tam teda nic nevidím 🤷‍♀️ Každopádně na gyndu bych zasla už jen z důvodu toho zpozdeni ms, kdyby byl náhodou nějaký problém

katka_cou
autor
27. kvě 2022

Když to dám do černo bílého filtru tak tam něco je, ale nevím možná si to vykoukávám😂😂

l01991
27. kvě 2022

@katka_cou vidím😀💗

l01991
27. kvě 2022

Ať sílí💗

nazka
27. kvě 2022

@katka_cou já taky vidím 😄

katule1990
27. kvě 2022

@katka_cou A jak vis, ze byl ovulace 6. 5.? Protoze kdyby opravdu byla v tu dobu, test uz by byl jasne pozitivni.

pajasala
28. kvě 2022

Vidím. Určitě byla ovu déle. Zkus zase za dva dny

novamamina
28. kvě 2022

Já tam taky vidím

katka_cou
autor
28. kvě 2022

@katule1990 100% jistá si tím nejsem mohlo to být o pár dní později🙃 uvidím v pondělí zkusím další test

eloana
28. kvě 2022

@katka_cou uvidis snad budou silit - ja mam 4 dny od ovu… toto na cernobilem filtru- tehotna bych byt nemela asi- ono tam nejdy duch proste je….jen mi zacaly vadit vice pachy, tak jsem ze srandy testla …. Ale bylo to 14dc.. takze by tam teoreticky nic byt videt jeste ani nemohlo

pajasala
28. kvě 2022

@eloana nemohla si mít ovu dřív?

eloana
28. kvě 2022

@pajasala mivam 10 den cyklu cca - nesleduji ji, ale vzdy jsem otehotnela ze sexu, ktery byl 10 den..

pajasala
28. kvě 2022

@eloana nikdy nevíš. Já vždy mívala ovu 14-16 dc a teď to vypadá že byla 9 dc

eloana
28. kvě 2022

@pajasala to je jasne….uvidim…spis si myslim, ze to bude ryska… fakt by to bylo hrozne brzy, ale reaguji dobre na hladinu Hcg… u tretiho jsem mela carku9po sexu… dobre viditelnou

pajasala
28. kvě 2022

@eloana a jaký je to test?

eloana
28. kvě 2022

@pajasala mamatest

pajasala
28. kvě 2022

@eloana já zkoušela včera odpoledne Livsane. Zítra ráno zkusím mamatest plastový.

eloana
28. kvě 2022

@pajasala vidim…😊

katka_cou
autor
28. kvě 2022

@pajasala taky vidím😁😊

eloana
Autor odpověď smazal
Zobraz
eloana
28. kvě 2022

Tak dnes takto v limitu duch ….bylo by to 15dc 7 dni od styku…

eloana
28. kvě 2022

Tady jeste jedna neztmavena…

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru