Mohlo by jít o těhotenství?

katka_cou
25. kvě 2022

Ahojky mám takovou otázečku jestli jste některá neměla na začátku těhotenství něco podobného nebo by mohlo jít o cystu.

Poslední MS byla 10.4. délku menstruačního cyklu mívám 40 - 46 dní občas i víc, ovu jsem měla 6.5. tudíž MS měla přijít cca 20.5. nepřišla, ale druhý den jsem začala špinit tak lehce hnědý výtok s kousky sliznice trvalo to 4 dny. Nikdy před MS nešpiním a MS se taky nerozjela. O miminko se s přítelem nyní nesnažíme, minulí rok jsem potratila a pak jsme začaly stavět dům tudíž jsme si řekly že to necháme na osudu a kdyby to náhodou přišlo tak budeme rádi. Od toho potratu mě vždy od ovulace do MS bolí prsa a teď nic. Cítím se taková nafouknutá, mám neustále hlad, chodím často na záchod a taky mi přítel říká, že jsem pořád protivná. Jinak mě nic nebolí jen trochu záda, ale to mohu mít ze sezení v práci. Kdy myslíte, že bych měla udělat těhu test, nebo by to mohla být i cysta?

eloana
20. čer 2022

@katka_cou sili urcite

katka_cou
autor
20. čer 2022

@eloana teď už to vidím taky😁😁😁

helen_h
20. čer 2022

@katka_cou Dnes už plná síla! A jsi tedy cca týden po vynechání???

katka_cou
autor
20. čer 2022

@helen_h 3 dny od vynechání

pajasala
22. čer 2022

@katka_cou ahojky co myslíš je to taky falesnak?

katka_cou
autor
22. čer 2022

@pajasala nevím být tebou zajdu na gyndu, mít tak dlouho duchy/rysky není úplně v pohodě, když jsi to tak nikdy neměla🤷🏻‍♀️ Nebo aspoň podle mě je to divný, kdyby jsi byla těhu tak už ta čárka krásně zesílí.

pajasala
22. čer 2022

@katka_cou jsem objednána ale až na příští pátek

katka_cou
autor
22. čer 2022

@pajasala tak držím palce ať je vše ok

eloana
22. čer 2022

@pajasala nekdy to pry dela cysta…. Tak uvidis

katka_cou
autor
1. črc 2022

@pajasala tak co kontrola?

helen_h
1. črc 2022

@katka_cou A co vlastně tvoje kontrola, potvrzeno prosperující těhotenství?

pajasala
1. črc 2022

@katka_cou hele prý vše ok. MS konečně proběhla od 23.6 trvala 6 dní a byla šílená. Tak snad už bude cyklus normální. A co ty a fazolka?

katka_cou
autor
2. črc 2022

@pajasala tak aspoň že tak
mě je teď pořád špatně, ob den celý den brečím, ale jinak dobrý, na další kontrolu jsem objednaná 14.7. to už by mělo být vidět srdíčko tak jsem zvědavá, ale pořád to nějak nechápu a neuvědomuji si že ve mě roste další život🤷🏻‍♀️

katka_cou
autor
15. črc 2022

@helen_h @pajasala miminko nám roste, srdíčko bije❤️ s přítelem jsme dojatí, ale pořád to nějak nechápeme😂

pajasala
15. črc 2022

@katka_cou moc gratuluji

katka_cou
autor
15. črc 2022

@pajasala děkuji❤️ co ty? snažíte se?

helen_h
15. črc 2022

@katka_cou Juuu, prcek vypadá skvěle 🙂 A co příznaky, už je lépe??

katka_cou
autor
15. črc 2022

@helen_h no teď se nevolnosti zklidnili což jsem ráda, ale zase mi přijde, že nálady jsou horší, občas bych si nafackovala, když si uvědomím jak se chovám😂 a teda vadí mi hodně vůně, občas si říkám jestli si nenasadím radši respirátor jak se mi z těch pachů zvedá žaludek😂😂😂 ale naštěstí ty nevolnosti po týdnu zmizely

pajasala
15. črc 2022

@katka_cou ne ne. Koncem minulého měsíce jsem konečně dostala MS po 50 dnech a pak hned za 14 dní znovu. Ještě se mi asi nesrovnal cyklus takže teď nic neřeším a uvidíme. U dr. vše jak má být tak jsem ráda.

katka_cou
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
katka_cou
autor
15. črc 2022

@pajasala no já to po vysazení HA měla taky všelijaký držím palce ať se to brzo srovná

pajasala
15. črc 2022

@katka_cou děkuju. A ty hezky na sebe dávej pozor

katka_cou
autor
15. črc 2022

@pajasala děkuji, snažím se❤️

pajasala
1. srp 2022

@katka_cou dnes odpoledne na mě vykouklo toto

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru