Může to být těhotenství?

nock
22. kvě 2023

Zdravím mám dcerku (5m) a dnes se mi zdálo, že se ve mě něco pohnulo, i na dotek. Myslíte že by doktorka na gynekologii poznala zda jsem těhotná po hmatu a řekla mi o tom? I když to moc nedává smysl že bych měla takhle brzy pohyby. U malé jsem cítila pohyby hodně brzy, už v 16. Týdnu a šly hned cítit i vidět takže si nejsem jistá.... Mohli to být jen střeva a takhle i když to šlo cítit na dotek? Mám podezření ale nechci tomu věřit

lichozroutsudy
22. kvě 2023
exbordelar
22. kvě 2023

Pokud jsem to spravne pochopila, tak od porodu jsi jeste nedostala menstruaci, tudiz kdyby jsi byla teoreticky tehotna, tak momentalne nevis, ktery jsi tyden? Ale ze je mozne, ze uz jsi teoreticky ve ctvrtem/patem mesici? Promin, ze se tak blbe ptam, ale ten text je pro me trochu nesrozumitelny.
No a co si udelat tehotensky test? Ten ti tehotenstvi potvrdi/vyvrati.

nikolite
23. kvě 2023

Dítě už máš takže asi viš jak těhotenství a lékařské prohlídky fungují .... nejjednodušší řešení je těhotenský test . Za doktorem bych stím fakt nešla

lvl16
23. kvě 2023

Cítila jsem falešné pohyby i 3 roky po porodu. Je překvapivě běžné, že ženy tohle mají měsíce i roky po tom, co už dávno těhotné nejsou. Jsou případy, kdy ženy cítily "pohyby" celý život. Já první měsíce druhého těhotenství nevěděla, jestli cítím nové dítě, nebo jestli si se mnou zase hraje moje mysl 🙂.
Každopádně chápu, že tě to vyděsilo :D. Já si takhle dělala těhotenský test a úplně jsem trnula, že jsem jak ty Američanky, které nepoznaly, že jsou těhotné a pak porodí v mekáči na záchodě :D.

agneska7
23. kvě 2023

Před pár dny jsem měla to samé 😁 přísahám pohyby jak kdybych byla tak v 25 TT 🙈 a ne jedno kopnutí ale trvalo to tak 20 min. 🙈 Test jsem si udělala a samozřejmě nic prostě asi střeva 🤣🤣

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru