Od kdy je vidět těhotenství na ultrazvuku?

13. únor 2022

Ahoj sex jsem měla 18.12
A u gynekolozky jsem byla 7.2 nevím teď od kolika je vidět těhotenství ale myslíte si že by už neco doktorka viděla kdybych byla?
Mám teď takovou divnou MS hodně . Tak jsem si říkala že to nebudu hrozit když jdu na gyndu.
Pak mi došlo že ja vlastně nevím od kdy by tam byla schopný něco vidět 😅
Vím že se to počítá nějakou tou menstraci
Menstruaci před tím jsem měla 2.12.
Problem je ze ji mam nepravidelnou

autor
13. únor 2022

Vím že když jsem měla volnou tekutinu v děloze tak mě i radši poslala do nemocnice na oddělení že mají lepší ultrazvuk

ivya
13. únor 2022

Jestli jsi měla jediný sex toho 18. prosince, musela bys být 7.2. už tak v 8. až 9. týdnu těhotenství. To by rozhodně vidět bylo. A těhotenský test by byl jasně pozitivní.

autor
13. únor 2022

@ivya dobře dekuju ja právě nevěděla

tasimia
13. únor 2022

Určitě by něco viděla..

autor
13. únor 2022

@ivya dekuju ja si zkusím ještě rádia test pro můj klid oni prý doktori zvou nějak od 6 až 7 tt

autor
13. únor 2022

@tasimia dekuju ja právě nevěděla že třeba že ono to pravé bylo na přelomu 18 - 19 prosince a bylo to v noci a vajíčko se taky může uhnizdovat třeba i pár dní ne?
Tak jsem si nebyla jistá od kdy to mám počítat

autor
13. únor 2022

@tasimia jidiny co mi řekla že vidí volnou tekutinu v děloze

autor
13. únor 2022

@ivya jediný co mi řekla že vidí volnou tekutinu v děloze

autor
13. únor 2022

@tasimia jenom mě napadá jestli by ta volná tekutina nemohla nějak prekryt ten polod nebo tak něco 🤔 moc tomu nerozumím

autor
13. únor 2022

@ivya jenom mě napadá že by ta volná tekutina mohla ten plod i třeba nějak zakrýt ale to asi ne že

elesse
13. únor 2022

Bylo by to videt. Ja mela posledni ma 8.12. a mimco ma ted podle utz neco kolem 2 cm, kasne pozitivni testy jsem mela zacatkem ledna. Byla bys na tom dost podobne

autor
13. únor 2022

@ivya ja se právě byla protože jsme nebrala uplne přesně v prosinci antikoncepci a ještě k tomu jsem v prosinci začal brát jinou.
Brala jsem ji v rozmezí 1- 2 h odchylka
Jendou teda +/- 3 h
A asi mám tedy nízko hormonální u kterých jsem někde četla že je tolerance 3 h a u vysokohormonalnich 12 h
Nebo je to kravina a je u všech stejně?
Ale Partner se ani ve mě neudělal

autor
13. únor 2022

@elesse ja so delala testy ale měla jsme MS tak jsme si říkala Jeslti to nějak nepůsobí a byli negativní

autor
13. únor 2022

@elesse ja měla před tím MS 2.12 ale je mám díky tomu že jsem zacala brát jinou antikoncepci nepravidelnou
Prostě jsme se bála že když neberu amtikonecovi přesně že můžu být těhotná a
Ale můj partner se ve mě neudělal takže i tak to je asi v pořádku

ivya
14. únor 2022

Nejsi těhotná.

tasimia
14. únor 2022

Určitě by tekutina nepřekryla plod. Těhotná prostě nejsi, tu volnou tekutinu můžeš mít z čehokoliv, ale z těhotenství těžko.

domka001
15. únor 2022

Achjo,neupínejte se na to tak🙏

ivya
16. únor 2022

@domka001 Ona se na to neupíná, ona má panickou hrůzu z toho, že by mohla otěhotnět 🙈

domka001
16. únor 2022

@ivya 🤣 na to nemám slov. 😀

kochichak84
16. únor 2022

@ivya no, doktorka u mě viděla jen jakýsi chumel. Srdíčko bylo vidět hodně pozdě, snad až na konci 9tt. Fuj, nerada na to vzpomínám.

autor
20. únor 2022

@kochichak84 no těhotenství se počítá od data poslední menstruace před tím než jste otěhotněla takže jste jakoby pár týdnu těhotentvi i když ještě těhotná nejste ne?
Já jsem měla před tím MS 26.11 a na gynde jsem byla 7.2 a styk byl 18.11 kdybych to počitala od menstruace byla bych 10tt

kochichak84
20. únor 2022

No já vlastně tím pádem jakože měsíc těhotná nebyla. Protože jsem otěhotněla den před očekávanou MS. Měla jsem nějak moc pozdě ovulaci.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru