Pozitivní test?

27. čer 2023

Ahoj holky, píšu zde poprvé. Téměř 2 roky marného snažení, pod hormony. Teď cca 3 měsíce bez hormonu, pomalu jsme s klinikou začali plánovat, ze zvolíme cestu IVF, přestali jsme to s manželem řešit. Teď mam 4 dny zpoždění MS, zkusila jsem rano test a nevěřila jsem vlastním očím. Myslíte, ze je tedy nějaká naděje, ze to vyšlo? 🙂

janches
27. čer 2023

Super, to vypadá, že to klaplo 🙏. Držím pěsti, ať sílí. 🍀✊️

misha31
27. čer 2023

Na 4 dny zpozdeni je hodne slaboucky. Ale mohla jsi mit dele ovulaci, tak zkousej, zda bude silit

laiila
27. čer 2023

Jak říká @misha31 , záleží kdy byla ovulace, test musí sílit, já dnes dva dny do MS a test takový, ovulace byla 14.6.

lencaa11
27. čer 2023

Vypadá to že to tam je ☘️☘️❤️

marketa1218
27. čer 2023

Ano, to vypadá dobře 🍀🍀

autor
27. čer 2023

@misha31 měla jsem prave cykly dost nepravidelne, ty 4 dny zpozdeni jsou odhadem dle dvou posledních MS, které byly po dlouhodobě nerizene bez hormonu, ale je možné prave, ze ovulace proběhla až déle 🙂
Upřímně ja jsem se nikdy poradne v těch dnech cyklu tolik neorientovala, kvuli ovulaci jsem chodila na ultrazvuky, ale nikdy to úspěch nemělo..

misha31
27. čer 2023

Ja ti drzim moc pesti, at ti to vyjde. My se snazili rok a kdyz uz jsme chteli jit na kliniku, tak najednou pozitivni test, ted jsem v 10 tydnu

laiila
29. čer 2023

Ahoj, tak jak to vypadá ? Sílí ? 🍀🍀🍀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru