Špinění mimo menstruaci, máte zkušenost?
Dobrý den rada bych se zeptala snazime se s přítelem o dítě a před 14 dnema jsem měla plodné dni ale zatím nic nevím ale dneska ráno jsem začala špinit a mám ještě 6 dni do MS a predtim jsem měla vždy MS přesně. Na den je možné ze bych to dostala dřív nebo ze se jedna o Těhotenství? Nemá stim někdo skusenost? Já jestli je to souvislost s Těhotenství nebo jen Plašim? 😒
Jsme na tom úplne stejne :( radu bohužel nemam . Uz to mam takhle od ledna kdy jsme se zacali snažit . Každy mesic . Ovulace par dni po růžový flek pak Spineni a po 6 dnes ms :/ v sobotu jdu k Dr .
Ahoj holky, mám vlastně podobný problém - 21 DC jsem začala špinit, taková tmavá krev. Do MS mám ještě skoro týden. Jsem z toho vykolejená :-O

Podobne resim i ja. Pred 3 dny mi skoncilo ovu, behem dni jsme tulili a dnes slabe krvacim a mam bolesti v podbrisku, poboliva me i bradavka. Nedelam si nadeji. Neverim, ze by to napoprve vyslo. Prvni tehotenstvi jsem mela az po 2,5 letech snazeni.