Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

ruzova_pastelka
29. čer 2021

@misa17354 V první řadě bys měla testovat obden, aby tam byl posun znát a za druhé, z odpolední moči to může být každý den jinak ředěné, takže porovnávání nedává smysl.

mikejla93
29. čer 2021

@sudylichozrout skřítek doktor 👏😂😂

misa17354
29. čer 2021

Děkuji Vám za odpovědi.
Jsem po mimodeloznim těhotenství, tak asi proto plaším, dopadne to tak, jak to dopadnout má, když porovnám první s třetím, i tak není vidět rozdíl, což by alespoň trochu byt vidět mělo. 🤷🏼‍♀️
Zítra jdu k dr., tak se dozvím víc, pokud to nemá dopadnout, raději ať je to BT, nebo potrat, než mimoděložní. 🙏🏻🙈

misaz15
30. čer 2021

Holky, test dělaný odpoledne a 4 dny před termínem MS. Co myslíte?

mikejla93
30. čer 2021

@misaz15 Nevidím teda nic. Počkej až ti bude MS meškat a pak testuj.. 🙂

ludmilka90
30. čer 2021

@misaz15 taky nic nevidím

misa17354
1. črc 2021

Taky nic nevidím. 🤷🏼‍♀️

luccroman
21. črc 2021

3 dny před plánovanou MS. Oči mě neklamou? Podle mě duch. Zítra zkusím opět test jestli sílí, to bude 1 den před plánovanou MS…

misa17354
21. črc 2021

Tři dny před ms je dost brzo, ale může byt, znám spoustu žen, co to tak měly, zkus za dva dny znovu. 😊

Držím palečky, mě to nedopadlo, bohužel. 🙈

luccroman
23. črc 2021

Dnes den plánované MS 😱 🤞

misa17354
23. črc 2021

Paráda, gratuluji 🥰🍀💕

tehulinka91
23. črc 2021

@luccroman držím palce 🍀

ivya
28. črc 2021

Neměly by ty čárky být o něco silnější na cca 12–14dpo (odshora)? 🤔😕 Ve skutečnosti skoro nejsou vidět... Teplota se drží nahoře a ještě 10dpo na testu nebylo vůbec nic. Od vysazení HA v dubnu mám rozházený cyklus (poslední MS byla začátkem května, pak už jen 10 a 7 dní špinění), takže ani nevím, kdy by měla MS přijít 🤷‍♀️

ivya
28. črc 2021

Tady ještě BT...

misa17354
28. črc 2021

Zkus test za par dni, já měla taky slabší 17DPO, byla jsem těhotná, i když to nedopadlo.
Držím palce.✊🏻😊

nikoleta_92
Autor odpověď smazal
Zobraz
mamadvoudeti
3. srp 2021

@nikoleta_92 bohužel nevidím nic

littleannie
13. srp 2021

Vidíte?

tasimia
13. srp 2021

@littleannie vidím 🙂)

tehulinka91
13. srp 2021

@littleannie nevidím, promiň

eli92
17. zář 2021

Mohu se zeptat co znamená zkratka za číslicí? Děkuji

lussy31
19. zář 2021

Ahoj holky. V prubehu 2 dnu cca 4 testy a vzdy podobny vysledek viz foto. Myslite ze bych mohl byt v jinaci?

tehulinka91
20. zář 2021

@lussy31 slabší čárku tam vidím.

womave
31. říj 2021

Ahoj holky, už mám dvě děti, u obou jsem těhotenství zjistila “duchem”, nikdy jsem neměla nějaký falešný... no a tenhle cyklus mi kolem ovulace bylo zle, břicho zadá a spodek mě bolelo jak před menstruaci... jsem teď 10dpo a mamatest mi vyšel s duchem. Zkusila jsem dva jiné a tam nic (pepino a intime).. má cenu zkoušet třeba zítra? Nebo je negativní 😃

anicka2104
31. říj 2021

@womave ducha tam vidím. Určitě bych zkusila digitální. Držím palce ☺️

womave
31. říj 2021

@anicka2104 mě to pravé zaskočilo protože vždycky jsou testy snehobile .. a když jsem měla ducha tak to bylo těhotenství.. ale teď jak jsem si udělala ještě ty dvě značky a nebylo tam nic tak mě to lehce zmatlo 😀 po třetím vyloženě netouzim ale vím ze budu zklamaná když další test bude negativní 😅

llenka_li
1. lis 2021

@womave duch pěkný...další dny ukážou ;)

womave
1. lis 2021

Dneska ráno jsem udělala značku intime a negativní... odpoledne mamatest a hned po nasati viz fotka a po zaschnutí je tam jen duch...tak zase nevím 😂

mikejla93
2. lis 2021

@womave to vypadá spíše na vadný test..

llenka_li
2. lis 2021

@womave to je divné, zkusila bych jiné balení mamatestu. Nebo in time tycinkovy (nevím, jestli nejsou testy in time s cistlivosti 25), ale měl by už ukázat každý alespoň něco hodně málo. Na mamatestu je čárka dost silná na to, aby byly jiné testy negativní 🤔

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru