Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

radiz
1. lis 2015

@milujicimamina
@juliemichal holky pokud vám nedorazila ms, tak je pořád naděje... někdo má pozitivní těhu test až týden po vynechání ms... záleží jak rychle se hCG po uhnízdění dostává z krve do moči...

radiz
1. lis 2015

@nordjane ju, gratuluji... takový vánoční dáreček bychom si tady přály asi všechny 😉 🙂

milujicimamina
1. lis 2015

@radiz aha já si tě spletla s nordjane 😀 omlouvám se

juliemichal
1. lis 2015

@radiz ano ano to vím 🙂 já jsem právě měla dálnice u kluků 7 dnů po vynechání jinak jen dušíky 😀 no uvidíme jak to dopadne,ale pokud to nevyjde tak další cyklus jdeme do toho IUI tak možná to vyjde další cyklus,ikdyž už tomu po té dlouhé době co se snažíme nevěřím ☹

radiz
1. lis 2015

@juliemichal jsme na tom stejně... v prosinci to zkusím s IUI ...

juliemichal
1. lis 2015

@radiz možná ani na to IUI nepůjdeš uvidíš,možná ti pomůže nosifol 🙂 a jinak jak dlouho se snažíte?

radiz
1. lis 2015

@juliemichal ted´v listopadu tomu bude rok... už jsem a tu dobu byla na všech vyšetřeních ... hormonální profil OK... štítná žláza taky.... vejcovody mám průchodné a hysteroskopii dělohy mám za sebou a je taky v pořádku...

radiz
1. lis 2015

@radiz ještě přemýšlím, jestlli třeba nemám špatnou imunitu... tím, že třeba moje tělo reaguje na spermie tak, že je ničí... to nám udělají v repro centru...

nordjane
1. lis 2015

@radiz děkuji 🙂 To věřím! 🙂 Tak snad to tentokrát opravdu vyjde!! 🙂 Všechny tři tehotenství se u nás zadařili hned, v tom problém u nás není... Teď už jen překonat 1. trimestr a pak donosit 🙂 Ale věřím, že to tentokrát vyjde, musí! 🙂

radiz
1. lis 2015

@nordjane určitě, tomu věřím 🙂

radiz
1. lis 2015

@juliemichal a jakou dobu vy ? Připadne mi to nekonečné ... a proto se snažím každý měsíc pro to něco nového dělat...

juliemichal
1. lis 2015

@radiz no mi taky právě dělali hormon. profil imuno,štitná žláza a taky průchodnost,ale na hysteroskopii mě ještě nikdo neposlal.... jinak tento cyklus to je 41 měsíců co se snažíme o třetí.a jak píšeš taky se snažím každý měsíc pro to něco udělat,ale bohužel se nedaří ☹

nordjane
1. lis 2015

@milujicimamina,
@juliemichal vyčkejte, ještě šance je 🙂 Já měla u syna v prvím těhu 3 den zpoždění úplně sněhobílý test, byla jsem smutná, ale za další dva dny mi to nedalo a říkala jsem si, že to není možné, že je MS jinak pravidelná, tak jsem udělala nový a ejhle dálnice 😀

vždy jsem měla ducha nejdříve až 13DPO a tentokrát jsem si vědoma, že se ovu o něco opozdila, takže tentokrát to i chápu, že byli dušíky dlouho ... 🙂

nordjane
1. lis 2015

@radiz děkuji, tak přeji ať si také nadělíte dáreček, třeba v podobě dvou čárek na testu 🙂

juliemichal
1. lis 2015

@nordjane máš pravdu je ještě čas 🙂 ale já právě nevěřím,že by to mohlo vyjít,jsem smířená s tím,že půjdeme další cyklus na IUI... tak snad se povede 🙂 jinak já v den očekávané ms u prvního syna jsem měla na testu jen ducha a potom jak jsem měla týden zpoždění tak jsem měla teprve dálnice 😀 u Michálka jsem si dělala testík až po týdnu vynechání,ale teď už delší dobu testuji nějak 9DPO nebo tak.... nemůžu to vydržet ☹

nordjane
1. lis 2015

@juliemichal a prví dva chlapce máte přirozeně nebo IUI?

juliemichal
1. lis 2015

@nordjane právě,že první 2 kluky máme přirozeně.o prvního jsme se vůbec nesnažili,přišel neplánovaně,ale nechali jsme si ho a o druhého kluka jsme se snažili 7 měsíců a teď 41 měsíců 3x IUI a nic s toho jedině 4x či 5x biochemické těhotenství ☹

milujicimamina
1. lis 2015

@nordjane a bolí té břicho jako na ms? Mě práve vždy před ms a ten nic jen občas malonkp,za to prsa jakoby celá,v kuse jako namozena,to taky neznám 🙂

nordjane
1. lis 2015

@milujicimamina já nikdy moc příznaky příchozí MS neměla. Jen při ovulaci jsem měla píchání v podbřišku směrem k vaječníkům... Někdo to pozná i podle čípku, ale těžko říci... 🙂 Když mi začla meškat MS, bála jsem se nejdříve, že se jedná o rozházení cyklu, ale nakonec to dobře dopadlo 🙂 Držím pěsti!! 🙂

@juliemichal to je stejně zajímavé, člověk si myslí, když už má dvě zdravé děti přirozeně, že to musí jít a ono ne ☹ A nějaké vyšetření, čím docházelo k těm biochemickým? Nízka sliznice, či jaký je problém? Tak snad už se také povede 🙂 Určitě si přejete do třetice holčičku, i když zdraví je nejdůležitější!!!! i za cenu třetího chlapce 🙂

milujicimamina
1. lis 2015

Děkuji,no i cipek je uzavřený tak nějak divně jakoby v něm cosí bylo,a je úplně nahoře,to nemivam vždy je pootevreny a dole, hm teď jak si ulevit akespon od bolesti prsou,protože to je sila

juliemichal
1. lis 2015

@nordjane no mám nízkou sliznici právě tak asi kvůli toho nebo vůbec netuším.jinak žádné vyšetření proč jsem měla biochemické těhu mi nedělali ☹ a ano moc by jsme si přáli holčičku,tak snad se povede,ale ikdyby ne tak hlavně ať to malinké je zdravé a hlavně aby se povedlo 🙂

nordjane
1. lis 2015

@juliemichal a nějaké léky pro růst sliznice bereš?

majaaa82
1. lis 2015

@milujicimamina Ahoj, chápu, že chceš mimi, ale věř mi, že s tímhle brutálním stresováním a plánováním se ti počít nepodaří. Pokud jsi zdravá, tak je to jen a pouze o hlavě. Doporučuju jedno: zklidnit se, přestat sem chodit, přestat lovit duchy v situacích, kdy je jasné, že test musí být negativní (brzy), začít dělat něco, co tě zabaví, milovat se s láskou a tehdy, když je chuť. Vím, že se mi to radí, ale je to ověřená záležitost. A navíc... zkus se taky vžít do svého muže, vždyť tady z něj vlastně děláš jen dárce spermií...Chápu, že biologický hodiny jsou drsná záležitost. Neber to zle, ale: prober se!

milujicimamina
1. lis 2015

@majaaa82 😕 teda jsem tu druhý měsíc a tohle? Ok Nashle tohle nemam zapottebi 😉

majaaa82
1. lis 2015

@milujicimamina Hrozně to hrotíš... s takovou neotěhotníš. Neber to zle, nemám potřebu tě napadat, jen se ti snazím trochu poradit. Rok a půl jsem nebrala antikoncepci a nedařilo se nám. Myslela jsem, že třeba nejsme s manželem v pořádku. Řešila jsem si v hlavě furt nějaké příznaky, řešila jestli tohle píchnutí je zrovna onen vytoužený příznak a vždy prd z toho. Pak jsem dostala super zakázku, měla jsem mraky práce, stěhovali jsme se a lup, jak nebyl čas se pozorovat, tak to přišlo. Jsem v osmém tt a ani jsem to nečekala. Věř mi, zklidni se, začni myslet na jiné věci a ono to přijde samo.

milujicimamina
1. lis 2015

@majaaa82 nejsem tu jediná a každý si snad může dělat co chce nejsme ve,školce pokud ti moje prisoevky vadí nereaguj my dva víme co chceme a co ne 😉 jak si to děláš ty pozorujes nepozorujes je věc tvije

milujicimamina
1. lis 2015

@majaaa82 jak pisi jsem tu teprve druhý měsíc 😀

milujicimamina
1. lis 2015

@majaaa82 a jdu si lehnout nerada se hádám

majaaa82
1. lis 2015

@milujicimamina nu, dělej jak myslíš...

hanulag
1. lis 2015

Já měla ducha týden před vynecháním MS, duch zůstal ještě asi i týden po vynechání, pak teprve sílil. Čekáme chlapečka 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru