Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

kusanagi87
1. únor 2016

@berninka Vidím ji 🙂 Tak vypadal můj první těhu test s duchem, cca 2 týdny po oplodnění (nebo co vím, že se nám to mohlo podařit a nakonec také podařilo 🙂 Takže dle mé zkušenosti jsi těhotná 🙂 Gratuluji! Já jsem se na test s přesně stejným výsledkem asi dívala 30 min a mezitím jsem si asi 10x řekla, zda to není jen optický klam 😀 Ale nebyl 😉 Zkus za cca 3 dny další test a uvidíš 🙂 Já jsem pak měla sice zase "ducha", ale už byl sytější a postupně se začal blížit k těm dvou fialovým sobě se sytostí blížícím čárkám. Udělala jsem si pak ještě 1 další test za cca další 3 dny a pak už jsem se objednala ke gynekoložce a Honzík byl tam 🙂 Teď už mě za 3 měsíce čeká porod a drobek sebou v bříšku vrtí o 106, takže držím palce!!!

mosquito
1. únor 2016

@nordjane asi jsem měla dobrou šarži. Ale je pravda, že Dr. Max se mi pak zamlouval víc. Tam to bylo rychlejší a jasnější.... 🙂

kusanagi87
1. únor 2016

@berninka A i tady jde ten pruh vidět 😉 Přesně takový jsem jej na prvním testu také měla. Vypadalo to pomalu jako optický klam, ale nebyl to 🙂

nordjane
1. únor 2016

@mosquito jojo, příště půjdu rovnou pro maxe 🙂 ale u Domiho jsem měla zase nej zkušenost s mamatesty, ale to už jsou skoro 3 roky zpět 😀

mosquito
1. únor 2016

@nordjane Slyšela jsem, že se zhoršily, ale mně když ukázaly, tak jsem vždycky byla těhotná (i když se špatným koncem). Doufám, že příště už bude brzy 😉 Kup si je raději do foroty 🙂

benny7
1. únor 2016

@mercedesse jsem objednaná na gyndu teď 8.2.bohužel to asi budu muset posunout, jelikož dostanu menstruaci. Začátkem září jsem byla na odebrání vzorku v narkóze, jelikož jsem krvacela tři týdny v kuse.Histologie dopadla dobře, tak jdu jen na kontrolu. Tak mu to tam řeknu a uvidím

benny7
1. únor 2016

@estel22 já o 12 let 🙂 ale řekla bych, že je vyspělejší jak já 😂. Já jsem vecna puberťačka

bajule
1. únor 2016

Holky, já nechápu, že pořád dokola kupujete ty mamatesty, pak jste akorát zklamané.

benny7
1. únor 2016

@bajule když já si zrovna nemůžu dovolit test za 150kc. A naposledy jsem měla lidé Light

benny7
1. únor 2016

oprava : Life Light

misutkakosutka
1. únor 2016

ahojky děvčata, tak dnes jsem byla u doktora, nalezen žloutkový váček za 14 dní jdu na kontrolu a pak snad bude i průkazka, dostala jsem obrázek , myslíte,že ho můžu zkopírovat nezničím ho tím?

mercedesse
1. únor 2016

@misutkakosutka nezničíš, mám je naskenované a okopírované všechny 😉

mercedesse
1. únor 2016

a gratuluju

mercedesse
1. únor 2016

@benny7 on uplně stačí dr. max, je spolehlivý

misutkakosutka
1. únor 2016

@mercedesse děkuji,pořád nemůžu věřit,snad mi to dojde dřív než budu rodit 🙂

misutkakosutka
1. únor 2016

@mercedesse a vyšisují se časem? nebo zůstávají stejné?

kusanagi87
1. únor 2016

@bajule Souhlasím. Z Mamatestu jsem byla akorát také zklamaná. Šla jsem pak do jiné lékárny, kde jsem si za cca 40 kč koupila tento test http://jpg.lekarna.cz/images/products/z/286482.jpg, 3 ks v balíčku a ačkoliv mi den předtím vyšel Mamatest negativní, tak jsem si další den ráno udělala tento test, protože jsem si pořád myslela, že musím být těhotná. A hle! Test byl pozitivní! Sice tam byl jen duch, ale byl pozitivní!

kusanagi87
1. únor 2016

@misutkakosutka Gratuluji! 😵 Nám porodní asistentka v předporodním kurzu říkala, že nám to dojde až po porodu 😀 Teda většině 🙂 Já jsem teď 27 tt a už mi to došlo, ale manžel pořád nějak nechápe, že to fakt vyšlo a že za pár měsíců budeme doma 3 😀

mercedesse
1. únor 2016

@misutkakosutka mám je pořád stejné, i když teď už jsem je dlouho neviděla, ale určitě jim nic není, jen bych je nenechávala na sluníčku, pokud je chceš na lednici, nebo tak, tak si je okopíruj. Já je mám v albu

misutkakosutka
1. únor 2016

@kusanagi87 aha takže je to asi normální 🙂 též držím palečky ať je vše v pořádku 🙂

benny7
1. únor 2016

@misutkakosutka já mam obrázek starý už 20 let a je pořád stejný 😉

estel22
1. únor 2016

@benny7 no zeny stredneho veku co narobis ja som na tu pubertu doplatila mala som milenecki vztah ale uz je to za mnou som rada ze muz so mnu ostal a sa lubine este viac jak pred tym

benny7
1. únor 2016

@estel22 my to měli bohužel z jeho strany 😡 ale jdeme dál

estel22
1. únor 2016

@benny7 drzim palce

benny7
1. únor 2016

@estel22 Děkuji moc. I já tobě 😉

cocochanel85
1. únor 2016

Ahoj dámy🙂 tak po delší době jsem tady, co myslíte? Jsem teprve 9dpo, a nějak mi to nedalo a udělala test. Už cca od 4dpo mě bolí v kříži jak před MS a to mám mít MS až za 8-9 dni...

cocochanel85
1. únor 2016

Možná tady je to líp vidět

bibinka2208
1. únor 2016

@cocochanel85 je tam... A neni to zadny duch ale slaba carka ;) gratuluji 🙂

cocochanel85
1. únor 2016

@bibinka2208 děkuju...🙂 tak snad to vyšlo tentokrát, už od dubna se snažíme..tenhle test je odpoledne dělaný, tak uvidím co ranní

limarka
1. únor 2016

Zdravím ☺
Tak jsem si dnes dělala test a vypadá to nadějně 😉 první jsem si dělala v pátek 29.1. a čárku jsem viděla jenom já, chlap mi tvrdil, že mám myšky před očima 😀 a dneska se mi ukázalo toto 🙌

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru