Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

tease
6. bře 2016

@snazimese2015 😯 to je mi líto musíš věřit ale tohle byla moje první taky skoro nic a je to tam a ty jsi dostala uz ms?

tease
6. bře 2016

@krysa34 za mě ano

snazimese2015
7. bře 2016

@tease ne ještě ne ,mám to dostat až 23 .test jsem dělala jen kvůli me divné MS a že omdlivam ,tak mě to tak napadlo .
Divnou jsem ji měla že přišla dva dny po termínu a jen hnědý výtok jak jsem se utrela za 4 dny konec a za 14 dní zase ale jen 2 dny .Jinak bych si test nedělala 😉

tease
7. bře 2016

@snazimese2015 no ja měla ms 10.12 normální silnou 5 dni a před tím pravidelnou 26-7 dni max. A v lednu přišla 10. Takže zpoždění a byla jen dvoudenní a slabá test jsem dělala po ní a nic čisto no a pak jsem dělala tenhle test 2.2 protože mě šílené bolely prsa to mám do teď musím spát i ve sportovní podprsence jinak cítím každý pohyb a předtím v lednu jsem pořád spala jak zabita to ptz uz se to tam tvořilo takže ještě bych neztracela naději ja tomu sama nevěřila protože se nám to povedlo na první pokus 😊

larina1234
8. bře 2016

Ahoj, tak pročítám a koukám na Vaše duchy o to spíš mi nedá ten můj včerejší :D Sice jsem MS měla, ale byla prostě taková "unavená", už asi od čtvrtka mě brní prsa. Už jsem porodila 2děti, a ty prsa mi nedají spát :D od min. měsíce beru Duphaston, tak jsem to třeba dostala tím "vysazením" . Vidíte někdo toho ducha?

larina1234
8. bře 2016

@larina1234 se mi to nějak nenačetlo

mary28
8. bře 2016

Co myslíte? Zpoždění nevím zda mám, měla jsem rozhozenou ms.. ráno ještě udělám ten digi od clearblue.. Tento test je z dnešního odpoledne..

larina1234
8. bře 2016

@mary28 řekla bych že není o čem debatovat ;) Je tam ;) obzvlášť, když je to odpoledne ..

pekkaa
8. bře 2016

@mary28 jasnacka😉. Gratuluji

werik153
8. bře 2016

@mary28 Je to tam 🙂

carllin
8. bře 2016

Ahoj holky, tak už se i já můžu konečně radovat. 5 dní zpoždění a dneska odpo tento test. Doufám, že bude vše v pořádku 🙂

evse
8. bře 2016

těhu 🙂 gratuluji a přeji, ať je vše v pořádku 🙂

carllin
8. bře 2016

Děkuji 🙂 Čekali jsme téměř dva roky, koncem měsíce jsem už chtěla jít za doktorkou, abych se poradila proč to nejde. Na léto jsme naplánovali rekonstrukci bytu, ta už asi nevyjde, peníze budou potřeba jinde 🙂 Nemůžu se dočkat až manžel přijde z práce, až mu tu novinu povím, nemá tušení. Teď už jen hromadu štěstí, aby vše vyšlo skvěle, je to naše premiéra a tak zatím nevím co nás čeká.

mary28
9. bře 2016

Ještě z rána..

ivetka7686
9. bře 2016

@mary28 gratuluju 😊 davej na sebe pozor 😊

nikinal
9. bře 2016

Ahoj holky přidám se do diskuze. Dneska čekám MS, nedalo mi to ale a udělala jsem si test. Doufam, že se nedostaví;) troxhu me sice picha v podbrisku, ale to pry muze byt. vyšlo mi toto. Co myslíte, mužů se potichu radovat?

nazka
9. bře 2016

@nikinal na první fotce nevidím skoro nic, ale za druhou tiše gratuluji 🙂

monikavitezslav
9. bře 2016

Ahojky holky jdu dneska na preventivni prohlidku a ovulaci sem mela podke kalendare az nankonci ledna tak asi proto ty testy jsoi furt negativni ale taly to v moci jeste byt nemusi.

nikinal
9. bře 2016

@nazka vyfotilo se mi to s bleskem;) tam to fakt neni moc vidět. Kdyby to vyšlo, tak by to bylo super;) bylo mi zle první týden po, a doktorka(obvodní) mi nevěřila, že bych mohla být...budu doufat, že to vyjde.

nazka
9. bře 2016

@nikinal zkus test zopakovat znovu po pár dnech a uvidíš,jak bude sílit 🙂 držím palečky, určitě jsi na moc dobré cestě ;)

mary28
9. bře 2016

@ivetka7686 Dekuju 🙂 urcite dam

kvakuska
9. bře 2016

@monikavitezslav i kdybys měla ovulaci posledního ledna, tak bys teď byla 7-8tt a na testu by musela být megadálnice ....... 😠

milujicimamina
9. bře 2016

@monikavitezslav já tam nic nevidím ☹ a pokud jsi myslela konec unora pak jo muže být brzy a kdy máš termín ms?

monikavitezslav
9. bře 2016

@kvakuska to asi ne kdyz sem kolem 19 ledna byka u doktira a nic

monikavitezslav
9. bře 2016

@milujicimamina oficialni termin je 13 ale minuly mesic 11 a jen spineni. Ted na utz videl jen cernou tecku

monikavitezslav
9. bře 2016

@kvakuska na konci unora sem chtela napsat.

monikavitezslav
10. bře 2016

Dobre rano holky asi blba otazka ale objevi amse vam hcg v krvi ikdyz nejate tehotny? Vcera na odberech bylo hcg 2 a tak nevin ve stredu zniva odbery

nat
10. bře 2016

@monikavitezslav Ano tato moznost tu je ja jsem mela HCG 3 a tehotna jsme nebyla.

monikavitezslav
10. bře 2016

@nat ja u obou synu jen 2hcg a u obou pripadu sem byla tak ted nevim. Katdopadne prsa furt bolej a spodek taky tak uvidime

nat
10. bře 2016

@monikavitezslav no hladina HCG 2 nic neznamena a prave jsme to resila s doktorkou ty sve 3 hodnoty a rikala ze nekdo to tak ma ze muze brat nejake leky nebo zdravotni problem a HCG se mu vyskytuje v krvi.Pokud jsi tehotna tak na potvrzeni je stejne brzy protoze u lekare se bere za tehotenstvi HCG tusim nad 50 jednotek a test ti to ukaze pri vice jak 10 jednotkach 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru