Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

milujicimamina
5. kvě 2016

@sunny1sis ted vidim krasne , ale nevim zda vic verit maxovi, uvidis co se z toho vyloupne drzim moc pesti 🙂

sunny1sis
5. kvě 2016

@milujicimamina tento som robila aj niekolko dni nazad, ked na inom bol duch a tento bol snehobiely. Teraz tu je uz carecka a na maxovi nic.

mimimimi
5. kvě 2016

@sunny1sis ja byt tebou jdu hned na krev k Dr anebo ikdyby jako samoplatce😉 At mas jistotu 😉

nazka
5. kvě 2016

@sunny1sis tak to je pak jasné 🙂 já jsme si to dělala až asi 4 dny, co ms nedorazila. To ti bude jen sílit 🙂 nebuď nedočkavá, dočkáš se velmi brzy 🙂 PS: pomalinku gratuluji 🙂

sunny1sis
5. kvě 2016

@mimimimi To by ma musel zobrat manzel do ineho mesta a koli tomu by si musel brat dovcu. Takze zatial len cakam, co bude rano a ked bude silnejsia (ak tam vobec bude), tak skusim aj digi.

mimimimi
5. kvě 2016

@milujicimamina no jedno je jisté pokud tam // budou, tak budou i na mamatestu 😉

nazka
5. kvě 2016

@sunny1sis na krev není třeba.. vydrž dva,tři dny a uvidíš sama a lépe 🙂

milujicimamina
5. kvě 2016

@mimimimi ja na nem mam stale pokazde takze u me asi moc nefunguje

mimimimi
5. kvě 2016

@milujicimamina myslim ty později jasne a vcelku uz zretelne čárky co se nedají zamenit 😉 jinak mas pravdu ze duchari predcasne a často falešně...

milujicimamina
5. kvě 2016

@mimimimi skoda ze uz ty fotky nemam mela jsem jeste silnejsi nez ty co jsi dala ke svemu a to nekolikrat a na jinych znackach nuc

mimimimi
5. kvě 2016

@sunny1sis tak stejne by jsi šla k Dr a busem to nejde? Tak se objednej zatim 😉dle krve a utz Dr řekne vic než testiky a potvrdí prosperující trhu 😉 ale určitě bych taky zkusila mezitím jeste testit 😉

sunny1sis
5. kvě 2016

@mimimimi nene, nemame priamy spoj, treba busom, pak vlakom pak mhd a to s malym teda nee. Ja pockam az do 7tt, aby bolo uz srdicko az je toto pravda a neni falesnej.

mimimimi
5. kvě 2016

@milujicimamina fakt jo a byly i tak silne co kontrolní? Cemu pak člověk ma věřit kdyz musi furt ověřovat 😣...

milujicimamina
5. kvě 2016

@mimimimi stejne silne ne ale silne

mimimimi
5. kvě 2016

@sunny1sis tak to jo, jsi trpělivá 😉 budu moc držet pěsti ať se hezky drží a nepouští 😉

mimimimi
5. kvě 2016

@milujicimamina myslím tou tloušťkou /šířkou 😉 Pak je pry jedno jak silne jsou co do barvy ale výsledek platí...😐 pokud presto to vypadalo pozitivně tak už nechápu nic 😐

milujicimamina
5. kvě 2016

@mimimimi jeden jsem jeste v pocitaci nasla

milujicimamina
5. kvě 2016

@mimimimi a to je cerstvy nekolikrat pred ms takove mam jinak jen duchy a i vyrobce mi napsal ze jsou pozitivni ale ja tehotna nejsem 😀

mimimimi
5. kvě 2016

@milujicimamina 😲 co na to rict? Prej i některé léky a cysty to dělají ale jiné vysvětlení teda nemám ...kdyby to bylo jen jednou mohlo jít i o to bioch.? Nebo co doktor na to, nebo jsi k němu nesla tenkrat?

sunny1sis
5. kvě 2016

Dakujem za srdiecka! 😀

milujicimamina
5. kvě 2016

@mimimimi vzdyt na jinych testech nic nebylo

mimimimi
5. kvě 2016

@milujicimamina hmmm ☹ no to bych byla taky naštvaná teda 😣

milujicimamina
5. kvě 2016

@mimimimi nevim asi me nemaji rady 😀

kastanek87
5. kvě 2016

@sunny1sis no vypadá to dobře, držím pěsti aji na nohách 😀 ;) kde koupim ten clear blue? Je asi dražší že?

sunny1sis
5. kvě 2016

@kastanek87 Dakujem, ja objednala na lekarna.cz, beru aj zamestnanecke benefity. Ked porovnam cenu dr.max, kde su 2tt a tento, hoci drahsi, a ukaze co ma, tak nevaham.

milujicimamina
5. kvě 2016

@sunny1sis take jsem ho tam objednavala 🙂 Jeste mam jine papirkove to jsem zvedava 🙂 kolik stal tusim.68?

kastanek87
5. kvě 2016

Děkuji 🙂 tak na příští cyklus asi taky poridim,pokud tento se nepovede,ale mám pocit že přijde MS,bolí mě dost podbrisek :(

milujicimamina
5. kvě 2016

@kastanek87 on boli i prave ty tehulky tak tim se taky ridit moc nejde asi

terundaberunda
5. kvě 2016

Ahojky holky, jsem 11DPO a jeden den po vynechání MS, vidím ducha nebo blouzním? Díky 🙂

brixavonpavli
5. kvě 2016

@terundaberunda náááádhera, gratuluji 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru