Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

juliemichal
11. kvě 2016

@valeri10 no asi další test si udělám toho 17 😀 a pokud to nevydržím tak za 2 dny 😀 😀 a uvidíme 😀 😀 ale taky si říkám,že 6 dnů po IUI je brzo 😀 😀 ale na některých testech je psáno,že může určit těhu 7 dnů od početí ne? 😀

luciasek1987
11. kvě 2016

@juliemichal psala jsem ti na fb 🙂

juliemichal
11. kvě 2016

@luciasek1987 jdu se mrknout,před chvíli jsem došla s práce tak na fb nejsem 🙂

valeri10
11. kvě 2016

@juliemichal no nevím. Mě už to přijde dost extrém. Už se raději nebudu vyjadřovat. Držím palce

juliemichal
11. kvě 2016

@valeri10 no já už taky nebudu testovat 😀 😀 stejně jsem vypotřebovala poslední test 😀 😀 a další si koupím až budu mít třebas zpoždění 😀

valeri10
11. kvě 2016

@juliemichal a kdy jsi byla na iui?mas ovu overenou teplotou?

juliemichal
11. kvě 2016

@valeri10 nene BT si neměřím 😀 na IUI jsem byla před 6 dny a ten den jsem měla ovu,podle bolesti 😀

valeri10
11. kvě 2016

@juliemichal aha.ja myslela zes tam byla v pAtek a dali ti pregyl a udelali iui.po pregnylu by mela ovu prijit do 36 hodin ne?taky pregnyl potrebuje byt nejakou dobu v tele.a kdy sis nasadila utrogestan?

juliemichal
11. kvě 2016

@valeri10 tak to ano,ale podle bolesti jsem v ten pátek měla ovulku 😀 měla jsem 20mm folikul 😀 😀 no a v pátek jsem byla na IUI,ale když počítám i ten pátek tak to je 6 dnů ne? 😀 nebo počítám špatně? 😀 a utroš jsem měla zavádět na druhý den po IUI,ale začala jsem ho zavádět v neděli.

valeri10
11. kvě 2016

@juliemichal tak dle me je označení dpo dnu po ovulaci.den kdy byla ovu nepocitam

juliemichal
11. kvě 2016

@valeri10 no tak to je pravda to se má počítat na druhý den po ovulaci,1DPO,ale nevím teda jak to mám brát po tom IUI... jsem 6 dnů po IUI 😀 😀 a prý se to má počítat tak,že 1 den IUI je v den zákroku.. tak nevím 😀 😀

valeri10
11. kvě 2016

@juliemichal tak o tom nic nevím.kde je jistota ze v den iui bude ovulace?

juliemichal
11. kvě 2016

@valeri10 no to je taky pravda jistota nikdy není,že by v den IUI byla ovulace,ale abych ti pravdu řekla jsem cca po 5 na IUI a vůbec netuším jak se to počítá 😀 😀 a jak to po IUI je 😀 😀 jsem s toho stejně jelen 😀 😀

valeri10
11. kvě 2016

@juliemichal ja pocitam ze jsem mela v sobotu ovu kvuli bolestem takze nedele 1dpo.ale utrogestan jsem si dala radeji az vcera večer.a test budu delat az 17dpo.aby tam byla rezerva

milujicimamina
11. kvě 2016

Den sem den tam

valeri10
11. kvě 2016

@milujicimamina z hlediska utrogestanu ne

juliemichal
11. kvě 2016

@valeri10 jj držím palečky 🙂 🙂 no u utrogestanu den sem den tam není,ale s tou ovulkou ano 😀 😀 fakt nevím jak to je u IUI 😀 😀 ale myslím,že jsem 6 DPO 😀 😀 ale nevím,necháme se překvapit 🙂

milujicimamina
11. kvě 2016

@juliemichal ja si myslim ze ten den je uz jedno , utrogest. Nerozumim ale kazdemu se muze vyplavovat jinak tak bych den fakt neresila

juliemichal
11. kvě 2016

@milujicimamina utrogestan je na podporu těhotenství 🙂 🙂 a taky si myslím,že je to fakt jedno 🙂 🙂 den sem den tam,ale jak jsem na emiminu v diskuzi o IUI tak holky mi píšou,že jsem dnes 6DPO ikdyž jsem před 6 dny byla na IUI.to se prý po tom IUI počítá jinak.

gepe
11. kvě 2016

@juliemichal pregnyl 5000, ci vyssi. Testovat nejdriv 10 dni po aplikaci. Idealne az po jejich uplynuti a dal.

milujicimamina
11. kvě 2016

@juliemichal prave i tt ma kazdy pozitivni v jiny dpo tak co 🙂

juliemichal
11. kvě 2016

@gepe děkuji to vím,já právě testovala denně pregnyl a včera už na tt nic nebylo a dnes jsem to zkusila díky toho,že mi je špatně cca 4 dny... tak možná ten včerejší test byl vadný a proto na něm nic nebylo a na dnešním je teda stále pregnyl

milujicimamina
11. kvě 2016

@juliemichal muze byt ovulace az par dni po plodnem hlenu?

juliemichal
11. kvě 2016

@milujicimamina tak to ano to máš pravdu to tak holky mají.já v tom posledním těhu co jsem potratila neměla ani tt pozitivní 😀 😀 a u prvního syna jsem testovala v den kdy měla dojít ms a byl tam pidi duch a u druhého syna jsem testovala až když jsem měla týden zpoždění a hned tam byly dálnice 🙂

milujicimamina
11. kvě 2016

Ze jestli nemohla byt ovulace az toho 12dc tak nevim

juliemichal
11. kvě 2016

@milujicimamina ano ovulace může být i za pár dnů po plodném hlenu.jedna holčina mi taky psala,že měla týden před ovulací plodný hlen.

juliemichal
11. kvě 2016

@milujicimamina zkus smazat tu teplotu s 11DC já si myslím,že určitě mohla být ovulka 12DC nepila jsi něco náhodou 10DC anebo nebyla jsi v tu dobu nachlazená?bych jsem se nedivila,že by u tebe byla ovulka 12DC 🙂

milujicimamina
11. kvě 2016

@juliemichal a nidacni pokles musi nyt vzdy v bt? Protoze jak koukam tak nebyl

valeri10
11. kvě 2016

@milujicimamina jde o to ze utrogestan muze zablokovat ovulaci

milujicimamina
11. kvě 2016

@juliemichal ano nebylo me dobre a zvys.teplota ja jsem tomu neprikladala vyznam vetsi

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru