Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

yukonek
17. kvě 2016

@mimimimi takže mi naznačila, že je to dobrý všechno a asi to stouplo tak jak má.... 🙂 děkuju za držení palečkůůůů... a prskám na všechny těhu bacily a tajně doufám, že se všechny nakazíte a vyjde nám to všem - myslím, že každá jsme si už prožili to své utrpení a teď už to musí být jen dobrý!

yukonek
17. kvě 2016

@mimimimi testuju každé ráno, dnes krásný dálnice už 🙂

mimimimi
17. kvě 2016

@yukonek možná bych chtěla k telefonu pak pana doktora abych mohla byt klidnější do úterý 😉 ale to záleží na tobě, stejně tak by tě to pak mohlo stresovat a zbytečně...porad cekat cekat cekat...vid ale lepsi zprávy to určitě jsou...naděje je veliká 😉

mimimimi
17. kvě 2016

@yukonek no tak pokud testuj sílí tak se neboj ničeho uz a pockej 😉 tj jasna známka ze tehu prozatím krásně prosperuje 😉 ...

baskervile
17. kvě 2016

@yukonek moc moc gratuluju a držím palce dál 🙂

yukonek
17. kvě 2016

@mimimimi pan doktor je právě na dovolené v USA a vrací se až v pondělí víš :D jinak už by mi sám volal

leymea
17. kvě 2016

@mi89 nu kdyz jsem pocitovala bolest tak jsem mela lepsi pocit, ze se tam neco deje 😀 ted nic ☹ 😀 a znervoznujou me prsa. Neboli 😀 nekdy v nich pichne, jinak nic.

mi89
17. kvě 2016

@leymea tak mě mistama dole malinko zaboli, prsa vůbec, ale ty mě nikdy nebolely... A jsem pořád nafouknuta, hned se člověk pozoruje jako blázen 😃

mimimimi
17. kvě 2016

Mě už holky nebolí nic, akorát hlava a vraz.nálada tak trochu víc 😊 Holt už mě to čekání drtí 😉...

mi89
17. kvě 2016

@mimimimi asi si zítra udělám už test, i když si myslím, že tam nic nebude, ale nedá mi to

mimimimi
17. kvě 2016

A jako teplotu kdybych měla se cítím...😐 TJ ale asi z počasí a nervů...

mimimimi
17. kvě 2016

@mi89 ok no tak ja jeste taky uvidím ale nevěřím 😉 uvidím co udělá BT...tipuju ze půjde o větší odchylku jasně dolů 👇

mimimimi
17. kvě 2016

@mi89 pokud jsi špinila tak třeba uz bude 😉 ale ikdyž nebude tak to pořád nic neznamená...😉 tfuj tfuj😉

mimimimi
17. kvě 2016

Tak v puse teď 36,9 asi na mě leze cosi jen...

juliemichal
17. kvě 2016

Ahojky holky tak na UTZ nic nebylo vidět tak jsem byla na krvi a HCG 26,50 🙂 🙂

kastanek87
17. kvě 2016

@juliemichal supeeeeer!!! Moc moc moc gratuluji!!!!

juliemichal
17. kvě 2016

@kastanek87 moc moc děkuji ♥ ♥

kastanek87
17. kvě 2016

@yukonek já myslím že je to víc než jasné a pokud máš furt dálnice na testech,tak už tuplem 😀 takže moooc gratuluji!!!!

yukonek
17. kvě 2016

@kastanek87 no...jsem šťastná to ano, ale mám už i zkušenost hcg 27000, 6+4tt, dálnice a prázdné zkřivené plodové vejce a revize...tak se ještě držím nohama na zemi, uvidí se za týden, ale věřím, že teď už to bude správně 🙂

kastanek87
17. kvě 2016

@yukonek aha ☹ na to ale vůbec nemysli! Chápu že asi budeš mít strach pořád,ale věřím,že teď to bude všechno v pořádku a ty taky věř 😉 budu na tebe myslet a opatruj se 🙂

yukonek
17. kvě 2016

@kastanek87 moc děkuju za podporu :-*

mi89
17. kvě 2016

@mimimimi děkuji, zítra dám vědět

leymea
17. kvě 2016

@mi89 jsem na Tebe zvedava 😀 ja az v patek. 😀 vubec to neutika.

kastanek87
17. kvě 2016

@mi89 držím pěsti ať už tam zitra něco je 😉

mi89
17. kvě 2016

@leymea to uteče, uvidíš 😊 já taky

mi89
17. kvě 2016

@kastanek87 děkuji, kež by 😍 pokud ne, mám za cíl nesmutnit a zkoušet další den 😊

leymea
17. kvě 2016

@mi89 drzim pesti 😉

leymea
18. kvě 2016

Dobre rano holky.
@mi89 jsem zvedava na tvuj dnesni test 🙂 mam nejake tuseni, ze bude pozitivni 😉 aspon malilicko 😀

yukonek
18. kvě 2016

Dobre rano drzim palce u testovani holky, ja uz mela jen posledni test a daldi uz kupovat nebudu, takze takhle D1 🙂

mimimimi
18. kvě 2016

@mi89 taky jsem zvědavá 😄 a už nakukuji 😄
@leymea dobré ranko 😊 jak je?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru