Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

iritia
22. kvě 2016

Dělám denní noční směny 12 ti hodinové když jsem po noční tak spim.... doktor mi řekl měřit teplotu a tak jsem začala že před tím mám spát mě nenapadlo....prostě to nejde ve stejný čas po spánku ☹
@milujicimamina

baskervile
22. kvě 2016

@iritia přesně,taky mě pobolívalo břicho jako na MS,ale ještě mě bolely prsa (to u MS nemívám).Přeju hodně štěstí a dej vědět jak to dopadne 😉

baskervile
22. kvě 2016

@mimimimi zkoušela jsi ten digital?A co krev?

iritia
23. kvě 2016

@baskervile děkuji no uvidím jak to dopadne buď to bude a nebo nebude 😉 jen bych se ráda vyhla laparoskopii ☹ na kterou půjdu jestli se do konce velkých prázdnin nezdaří

luckybara
23. kvě 2016

@mimimimi tak dnes clearblue digital -,prdím na to další ms se má dostavit toho 28. pak k dr a ty?

leymea
23. kvě 2016

@iritia to Te chce poslat doktor na laparoskopii? Pokud se nezadari do srpna tak taky pujdu k doktorce, ale vubec nevim co me ceka. Na laparoskopii se mi taky chtit nebude :-/

milujicimamina
23. kvě 2016

@iritia podle me je jedno v kolik hodin ale proste po spanku 😉 po aspon urcite dobe zkus

misacek3
23. kvě 2016

Tak holky my dnes udělali doma poslední test a to Clear Blue, jsem 4-5tt. A 2-3tydny od oplodnění. Dnes nebo zítra mam volat Dr.a objednat se 🙂. Tak držte palečky ať je vše jak má být. Ráno bylo už i první zvracení 🙂

pavcik123
23. kvě 2016

Holky mám 8 dni od ovu a poctivého snažení a dnes na utz mi doktor řekl ze mám hodně vysokou sliznici a usmíval se. Je to dobre znamení?

iritia
23. kvě 2016

@leymea ano chce .... nechráněný máme s manželem už tři roky a snažíme se o mimčo od září a rikal že když tak chceme tak že se ti bude řešit co nejdříve 🙂

@milujicimamina no nebudu se tím stresovat budu pokračovat jak jsem začala a uvidíme 🙂

ms.neomagic
23. kvě 2016

Nazdaaaar holky...tak co,co je noveho,kdo uz je tehu a kdo tu jeste semnou bude smrdet? 😀 nejak jsem o vikendu nemela cas,kupovali jsme baracek a byli na Lipne a vsechno bylo supeeer 😉

ms.neomagic
23. kvě 2016

@pavcik123 Hodne vysoka sliznice je i znamenim blizici se ms..

luckybara
23. kvě 2016

@ms.neomagic já tu budu na 90% s tebou 😉 ,jů tam bych taky chtěla,my byli v dinoparku a domácí zoo,taky bomba..

pavcik123
23. kvě 2016

@ms.neomagic aha dik

digisek
23. kvě 2016

@ms.neomagic ....i já jsem s tu tebou.....ještě pořád 😒

leymea
23. kvě 2016

@ms.neomagic ja tu jeste budu s Tebou 😀 na Lipno jedem v cervenci a dokonce si budem uzivat dovcu i s ovulaci 😀 pekne to vyjde i na nase prvni vyroci 🙂

xyrina
23. kvě 2016

@leymea To bych taky chtěla naplánovat si dovolenou s ovulací. Jenže já vůbec nevím, kdy ovulace bude, protože mi poskakuje cyklus dopředu, dozadu, jak si zmyslí 🙂 Vlastně bych chtěla dovču tak, abych na ní aspoň MS nedostala 😀 .

snailice
23. kvě 2016

Ahoj holky, poprosím o vaše zkušená očka. Dnes jsem 34 DC. Tento měsíc jsem brala Duphaston, poslední jsem měla v pátek 13. a MS se zatím nedostavila. Nejde to moc vyfotit, ale vidíte tam něco nebo to je jen ryska? Je to Dr. Max. Vím, že by se nemělo testovat každý den, ale nějak mi to nedalo 🙂 Horní je ze včerejška z ranní moči, spodní je z dneška, ale nebyl z ranní. Děkuji 😉

leymea
23. kvě 2016

@xyrina to nejde naplanovat 🙂 to je nahoda 😀 tak jsem zvedava jestli se zadari 😀

ms.neomagic
23. kvě 2016

Jeee holky vy jste zlaty,ze tu budete semnou...na Lipne bylo super,lanovkou jsme jeli na stezku korunama stromu,dolu jsme pak frceli na kolobezkam,holky vsem doporucuju,a pak jsme jeli parnikem po Lipne,popijeli na palube Aperol a pivi..proste nadhera..

ms.neomagic
23. kvě 2016

Jo a me ovulka taky bude vychazet v cervenci na dovcu v Italii 😀 akorat ted jsem takova nejista,protoze ted mam plodny dny,bolest byla ale nejak jsem vubec nepostrehla ten hlen :-\

misacek3
23. kvě 2016

@ms.neomagic Hlen mít nemusíš. Já minulý měsíc při ovulce měla "krásný" hlen a tento měsíc jsem hlen neměla, dle testu jsem věděla kdy je ovulka a vyšlo to. Jsem dle testu 4-5 týden těhotenství a dnes se objednávám k doktorovi.

jirikova
23. kvě 2016

@snailice nevidím vůbec nic 😒

leymea
23. kvě 2016

@ms.neomagic ja ho minulej mesic taky nemela, a u me to teda nevyslo 😀 samozrejme se clovek citi lip kdyz je plodny hlen, ale jak vidis tak i bez nej to jde 🙂

misacek3
23. kvě 2016

@snailice Taky bohužel nic nevidím :(. To vlevo jsou bohužel jen rysky, ohraničení. Já svůj první test dělala 13DPO a odpoledne a vidět to již malinko bylo. Držím palečky!

snailice
23. kvě 2016

@misacek3
@jirikova

děkuji holky, no pokud MS nedojde do úterka, tak ve středu ráno dělám další a případně hned ve středu volám dr, protože mi předepsal Duphaston rovnou na 3 měsíce a po něm by MS měla stopro přijít, tak je mi to divné.

misacek3
23. kvě 2016

@snailice A jinak já jsem od toho čtvrtka testovala každý den až do dnes 🙂 a čárka sílila.
Podle mě by u Tebe už čárka byla aspoň trochu vidět ☹. Držím palečky ať zítra víš na čem jsi :-*

milujicimamina
23. kvě 2016

@iritia 🙂

milujicimamina
23. kvě 2016

@snailice me ted toto dela porad asi opravdu jen rysky a to jsem na ne nevěřila 🙂

ms.neomagic
23. kvě 2016

@milujicimamina No a jak si na tom ted ty holka,neco novyho? 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru