Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

pandabox
28. kvě 2016

@debie_p to me moc mrzi, co se stalo?? achjo..zase se rika, ze je jak pohnojino🙂 tak se snad zadari co nejdrive.

@yukonek
@ms.neomagic me to zas az tak pritazeny za vlasy neprijde..kazdy ma pravo rict svuj nazor, ikdyz je dost kriticky🙂 spis bych jen necekala, ze ms.neomagic bude vracet uder - a utocit s tim, ze ta jina ja zavistiva a a zla...to pak bohuzel oboje prispevky degraduje na stejnou uroven..

ja tyhle hadky na netu fakt nechapu..nejde to proste vyresit nejak jinak?? treba napsat...jo, mozna mas pravdu, mozna ten test je fakt v poho, ja jsem sice skepticka, protoze carky jsou fakt ultra u sebe, ale nechme se prekvapit....ale ty rovnou pises, ze to je fakt spatny a zadnou nadeji tam nenchavas...pises rovnou, "asi te zklamu - pri tom ten tes fakt ma slabou carku - treba li na jinem miste, nez jste zvykle..
Ja bych asi taky byla nastvana, kdybych sem dala test se slabou carkou - oproti tem bilym jak pises a dostala bych odpoved. Asi te zklamu. Zvlast kdyz vis, jak nektere na tu slabou carku cekaji fakt dlouho.

Me obcas prijde, ze tady jsou nektere z vas "expertky" a vsechno se vi a pres tu znalost proste nejede vlak...

marrouc
28. kvě 2016

@ms.neomagic taky souhlasim s tebou. Carka na testu byla opravdu uplne mimo a slovnik me zarazil jako prvni. 😊

milujicimamina
28. kvě 2016

@katuna93 neco vidim a po přiblížení se to rozmazlo jak vypada ve skutečnosti?

ms.neomagic
28. kvě 2016

@pandabox prosim precti si to jeste jednou...ja jsem nevratila uder a nerekla,ze je zavistiva a zla...to ona napsala me...a pokud jsi cetla dobre,tak jsem slecne napsala,ze ji sice zklamu,ze carky jsou opravdu jinde,ale ze hlavni je,ze tam jsou a aby zkusila jiny test...nacez jsem dostala odpoved,ze jsem zla a zavistiva.

ms.neomagic
28. kvě 2016

Zde je ma odpoved ze vcera: ms.neomagic @pavcik123 asi te zklamu,ale @asus ma pravdu,ta carka je uplne mimo...a myslim si ze to neni o tom,ze by tu nekdo nekomu neco nepral,ale o tom,ze nektere snazilky jsou samy presvedcene,ze to tam vidi,ac je test bily jak snih,ale oni si to tak moc prejou,ze to tam videt chteji...to neni tvuj pripad,ty tam neco mas,ale uplne mimo...a myslim si ze mas testy dr.max 2v1 baleni...a ty byvaji dobry..takze bych zkusila treba ten clear blue

pandabox
28. kvě 2016

@ms.neomagic ah, ok🙂
jestli jsem to spatne pochopila, tak si dobrovolne davam maslo na hlavu...a omlouvam se..
ja se v tom zas tak moc nechci pitvat...a nechci nikoho soudit...
me to jen prijde cely na hlavu🙂

ms.neomagic
28. kvě 2016

@pandabox Prijde ti,ze bych tou odpovedi nejak slecnu urazila nebo se ji dotkla nebo neprala?

ms.neomagic
28. kvě 2016

@pandabox Na hlavu to je...ale ja nikoho neodsoudila az do ty doby,nez se slecna do me pustila..a vic uz to neresim..dle slecny jsem zla,zavistiva,neprejici,hvezda atd.

yukonek
28. kvě 2016

@pandabox praveze ji odpovedela hezky a s citem a i kdyz se ji to nezdalo, povzbudila ji a rekla at zkusi jeste i jiny test pro jistotu - na tohle bysme prece kazda z nas reagovala diky urcite vyzkousim... 🙂 ale je to jedno, jsme tu od neceho jineho a nema cenu si s tim lamat hlavu. Hezky den holky 🙂

pandabox
28. kvě 2016

@yukonek
@ms.neomagic ok, ted to ctu jeste jednou..a mate pravdu..omlouvam se..

milujicimamina
28. kvě 2016

Uz 6dpo blizi se to blizi popichuje me od noci na vajecnikach tak snad to dopasne 🙂

ms.neomagic
28. kvě 2016

@milujicimamina kdy mas dostat ms?

marrouc
28. kvě 2016

@to2014 tady

milujicimamina
28. kvě 2016

@ms.neomagic podle lf za 8dni

to2014
28. kvě 2016

#marrouc tak to me dostalo , no joo stoji si za svým ale slovnik teda ma nechutnej 😂😂😂

ms.neomagic
28. kvě 2016

@milujicimamina tak to jsme na tom stejne..akorat ja bez jakyhkoliv priznaku.

milujicimamina
28. kvě 2016

@ms.neomagic me ty prsa to kazdy mesic takze se tomu moc verit neda 🙂

ms.neomagic
28. kvě 2016

@milujicimamina Ted nevim zda mi to uniklo,ale ty jsi po umelym?

milujicimamina
28. kvě 2016

@ms.neomagic ne 🙂 proc?

ms.neomagic
28. kvě 2016

@milujicimamina ja ti ani nevim 😀 asi jak si napsala to if 😀

milujicimamina
28. kvě 2016

@ms.neomagic tak aha nene LF jako ze ji mam dlouhou 14dni a ten dalsi vzdy dostanu ms

asus
28. kvě 2016

Holcinky u me dnes test dr maxe potvrdil ten včerejší .je pravdivej

milujicimamina
28. kvě 2016

@asus no gratuluji kolik dpo?

milujicimamina
28. kvě 2016

@asus uz to ctu mas termin ms az streda tj 5dni tak to je super nahodou takova carka to mrcha nedorazi

dadusha30
28. kvě 2016

@asus To vypadá dobře, gratuluji a držím palce, ať je vše ok 🙂

asus
28. kvě 2016

@milujicimamina
@dadusha30 holky dik ještě se neraduju.uz sem to párkrát tak mela a pak nic

pavcik123
28. kvě 2016

@asus úžasné gratuluji 🙂

asus
28. kvě 2016

@pavcik123 dekuju😊

marrouc
28. kvě 2016

@asus to uz neni duch takze gratuluju 😊

asus
28. kvě 2016

@marrouc dekuju😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru