Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

nikoletaxx
22. čer 2016

Děkuji a přeji všem hodně štěstí !! 🙂

lily245
23. čer 2016

@nikoletaxx - tak to jsme na tom skoro stejně 😉 Jen moje posl. MS začla o dva dny později a testy jsou zatím sněhobílé. Tak držim pěsti a zkus třeba (pro jistotu) i jiný test 🙂

dmklarka
23. čer 2016

Ahoj holky,tak dneska 5 den zpoždění ms a test vypadá takto 🙂

dmklarka
23. čer 2016

@nikoletaxx Krásá,potichučku gratuluju 🙂

misula29
23. čer 2016

@nikoletaxx tohle falesnak není 😊

fifacek
23. čer 2016

@dmklarka to už se můžeš tiše radovat, vypadá to dobře 😀

juliemichal
23. čer 2016

@dmklarka super,nádhera 🙂 🙂

juliemichal
23. čer 2016

@nikoletaxx toto podle mě falešňák není,gratuluji 🙂 🙂

clea89
23. čer 2016

@dmklarka gratuluji 🙂

nikoletaxx
23. čer 2016

@dmklarka děkuji já tobě taky 🙂

ivatko0406
23. čer 2016

@juliemichal ahojky, tak jsem rano nasla ducha. Uvidime, co z nej bude dal. Kazdopane to zabira, jak drzis ty palce, tak nepoustej 😉

ivatko0406
23. čer 2016

Aha - neni to na fotce videt 😀

juliemichal
23. čer 2016

@ivatko0406 ahojky neboj na tebe jsem se dívala v černovkách a tam na fotce to šlo krásně vidět a tady se mi zdá,že taky vidím moc moc gratuluji a strašně moc moc držím palečky aby čárka krásně sílila 🙂

ivatko0406
23. čer 2016

@juliemichal dekuju za podporu, jsi hodna, zes na me myslela! Uvidime, jestlibude silit. Nadeje tu je. Ale ta je tu vzdycky 😀

dmklarka
23. čer 2016

@ivatko0406 Moc držím palečky! 😉

ivatko0406
23. čer 2016

@dmklarka dekuju! A gratuluju k super carce, neni pochyb🙂

juliemichal
23. čer 2016

@ivatko0406 pokud ti můžu poradit a chceš zainvestovat do digitálu,tak si ho dnes kup a vyzkoušej ho a uvidíš,že tam bude +1-2tt 🙂 já měla 11 dnů po IUI ještě slabšího ducha než ty na dr maxu co nešel skoro vůbec vidět a taky vůbec nešel vyfotit,ale já to chtěla rozseknout tak jsem si koupila digi test a ejhle ono tam bylo +1-2tt 🙂 🙂 určitě to nejsou vyhozené peníze a potom by jsi už nemusela ani testovat 🙂 🙂 a není vůbec za co ♥ moc ti to přeji 🙂

dmklarka
23. čer 2016

@ivatko0406 Není za co 🙂 Já uvěřím až u doktorky :D

ivatko0406
23. čer 2016

@juliemichal dekuji za radu. Zitra skocim do lekarny 🙂. Dneska uz jsem ve meste byla, jsem z vidlakova a zde mame jen samosku s chlebem a rumem 😀. A jet tam podruhe pro test 🙂 ... chichi to je neekonomicke. A manzela pro nej poslat nemuzu, zatim netusi.

juliemichal
23. čer 2016

@ivatko0406 tak určitě do zítřka to počká,když jsi s vesnice a lékárnu tam nemají 😀 taky bych do města nejezdila jen díky testu 😀 😀 to já jsem s města a než jsem našla ten test tak jsem prošla snad 5 lékáren 😀

ivatko0406
23. čer 2016

@dmklarka to chapu. Clovek se boji delat si velke nadeje u carek na testu. Ale stejne si je dela. Nicmene po navsteve dr si aspon trochu oddechne! Bat se neprestanes uz nikdy! Bala jsem se, aby bylo v deloze. Pak aby bylo srdicko. Pak aby byl dobry screening. Pak aby minul kriticky 24tt odkdy zachranuji nedonosenatka. Pak aby se drzel aspon do 32tt, do 36tt, aby se zdravy narodil....aby pil a pribyval, aby snesl dobre ockovani, aby neupadl kdyz zacal chodit....a kdyz domyslim daleko a daleko dopredu, abymu nikdo neublizil, aby potkal hodnou partnerku, aby netrpel zadnymi nemocemi, aby se mu nic nestalo....strach o dite zacina // a nikdy nekonci!

dmklarka
23. čer 2016

@ivatko0406 Krásně si to řekla 🙂

1nelinka
23. čer 2016

Ahoj holky vidite tam neco nebo ne?

veruka
23. čer 2016

@1nelinka já jo 🙂 sice slabě ale jo

digitl
23. čer 2016

Ahojky, dnes jsem objevila na těhotenském testu úplně stejného ducha 🙂 a vzhledem k bolesti prsou si myslím 🙂 že jsem 🙂 a ty určitě budeš taky 🙂

1nelinka
23. čer 2016

@veruka me taky prijde jako by tam neco bylo ale po minulem mesici me to nechava chladnou.. Ale bylo by to krasny ne ze ne..🙂))

veruka
23. čer 2016

@1nelinka
@digitl
holky tak Vám držím pěstě ať jo!!!!!!!!!!!!!!!!!

1nelinka
23. čer 2016

@digitl a kolik si dpo ja 11nebo 12..

digitl
23. čer 2016

Paradoxně jsem to tento měsíc nestíhala hlídat, protože mi bylo 18.6 30 🙂 a nebyl na to čas ... dnes si koupím ještě digitální test 😀 ... je to zázrak po 9 měsících snažení 😀

1nelinka
23. čer 2016

@digitl my se snazime od zari..🙂 ja mela minuly mesic 10dnu zpozdeni a na digi testu 2-3tydny od poceti a nakonec darazila opozdena mrcha tak uz digi kupovat nebudu..jestli bude test silit tak si zajdu v pondeli na krev..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru