Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

laura1972
18. črc 2016

@pagex taky moc držím palce 🙂

geminiska
18. črc 2016

@jge
@pagex já to osobně moc pozitivně nevidím,promiň. Opravdu dřív jak 10 DPO nemá cenu testovat. Co ale neni ted,může byt za 10 dni.

pagex
18. črc 2016

@jge nevim zda jsem neotehotnela uz driv a i presto jsem mela ms?

iiiv
18. črc 2016

@pagex hele uvidíš až testneš znova, držím palce a dej vědět🙂

pagex
18. črc 2016

@geminiska prave proto sem pisu...taky se mi to nezda...spis ee bojim zda semnou je vse v poradku

pagex
18. črc 2016

@iiiv dekuji dam urco ☺

laura1972
18. črc 2016

@pagex i to je možné, každopádně držím moc palce 🙂

iiiv
18. črc 2016

@pagex a jen pro klid duše, já jsem otěhotněla 6 dní pře ovulací 😉

pagex
18. črc 2016

@iiiv
@laura1972 moc dekuji za vas cas a nazory 🙂

petulle1986
18. črc 2016

Ahojte devcata omlouvam se za vtirani ale mam dotaz.jsem 9dpo a samozrejme nedockava delala dneska test.byl bily a pak po limitu se mi zdal byt dusik.zkoukla sem vas a udelala foto.nevim jestli budete neco na ni videt ale o nazor stojim.udelala sem i negativ.prosim juknete dekuju.

monishkam
18. črc 2016

@petulle1986 zkus jiny test nez mamatest. A drzim palce aby tam byla🙂

iiiv
18. črc 2016

@petulle1986 já tam nic nevidím ☹ zkus zítra z ranní moči.

petulle1986
18. črc 2016

@monishkam jeee ty jsi i tady 🙂 mamatest je zly?

petulle1986
18. črc 2016

@iiiv
@monishkam devcata reknu vam ue uz mi z toho regulerne zacina hrabat.testy by meli zakazat 😃

micaella23
18. črc 2016

Pockej jeste par dni, jde o to kdy se se spermie do vajicka dostane, muze to byt az za 72h.. Takze bych pockala jeste 3dny

kastanek87
18. črc 2016

@petulle1986 něco tam vidím,ale taky jsem pro vyzkoušet jiný test. Držím pěsti!

monishkam
18. črc 2016

@petulle1986 mamatest dela falesnaky, i me delal ☹ zkus rano jiny, graf vypada dobre 🙂 ja se sem chodim kochat fotkama 😀

petulle1986
18. črc 2016

@monishkam to je teda bordel ze dela falesne duchy tak to uz fakt nemuzeme spolehat na nic :( jj grafik je ok ale taky asi proto ze beru duphaston ktery bt drzi a zvysuje.vysazuju ho 12dpo

kato83
19. črc 2016

Holky tak pridavam ranni testiky... tehu i ovu test.. 🙂
I graf bazalni teploty
Asi se stal zazrak 🙂

misula29
19. črc 2016

@pagex na falešnýho to nevypadá,ale 1dpo by se určitě neukázal. Spíš jestli vám to nevyšlo minulej cyklus a ještě jsi normálně odmenstruovala.Zkus si skočit na krev. Držím pěsti.

iiiv
19. črc 2016

@kato83 gratuluju 🙂

pagex
19. črc 2016

@iiiv
@misula29 tak holky pridavam foto dnesni vs vcerejsi moc

jluciy
19. črc 2016

@pagex tohle není falešný ani náhodou 😉 ovulaci si prostě měla dřív 😉 podívej na můj a taky žádná faleš 😉

jarmulka
19. črc 2016

@kato83 obrovská gratulace!!!!!! Straaaaasne moc velká!!!!!!! A zázrak je to tak jako tak 🙂 . Ale zázraky se dějí !

pagex
19. črc 2016

@jluciy mam si udelat jeste test napr. znacku clearblue a jit radeji na gynekokogii? 🙂...jinak u tobe gratuluji! 🙂

jarmulka
19. črc 2016

@pagex zcela jasné těhotenství, ale OVU byla dříve 🙂 .... Každopádně důležitý je,, výsledek,, a ten se ,, dostavil,, 🙂

pagex
19. črc 2016

@jarmulka v tom pripade jste prvni kdo to vubec vi :D...az to bude 100pro...budu jasat...po 4letem snazeni...uff

jluciy
19. črc 2016

@pagex zkus klidně ten digitální, taky sem ho dělala a ten den slavný dr max totálně bilej 😉 a pak až třeba zavolej na gyn. Stejně ti teď nic neřeknou. Max si nech nabrat krev, klidně jako samoplatce 😉 děkuju moc a předem gratuluji 😀

kato83
19. črc 2016

@pagex
@jluciy moc gratuluji ke // 🙂
At je vse jak ma v bříšku 🙂

kato83
19. črc 2016

@jarmulka dekuji, ted uz jen aby bylo vse ok 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru