Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

lenulinka10
17. srp 2016

@ms.neomagic me by mela MS dorazit ve ctvrtek 😉 a budu testovat asi v utery 🙂

simi1510
17. srp 2016

@laura1972 to máme ve stejný den kontrolu 🙂 jen já tedy první no... Já psala sestře, že jsem zjistila pozitivní TT, že poslední MS byla 9.7., ale asi chtějí mít jistotu no :-/ a nebo jestli mají ještě dovolené a pak plno lidí? kdo ví ...

ms.neomagic
17. srp 2016

@lenulinka10 ja musim prave v pondeli rano,protoze vecer uz nastupuju do prace na nocni a to se pak testuje na prd..

laura1972
17. srp 2016

@simi1510 no oni většinou co tady ctu holky tady chodí až většinou na první kontrolu třeba týden po vynechání ms. Já jsem o něco starší, brala jsem clostilbegyt, protože už me nedozravali vajíčka a duphaston, ale hned napoprvé to nevyšlo, tak jsme to zkoušeli dál, pak spermiogram a nakonec doporučení na IUI. Pak mi zvednul dr.dávku clostilbegytu a ono se to nečekaně povedlo 🙂

lenulinka10
17. srp 2016

@ms.neomagic jojo tak to je jasne 🙂 drzim palecky 😉

berunka1212
17. srp 2016

Tak já hned volala k doktorovi a jsem objednaná na pátek. Tak snad bude vše ok!
Ono u mě to taky bylo celkem nečekané, každý jiný měsíc jsem pozorovala příznaky, každé píchnutí, bolest prsou...a tentokrát nic! Takze jsem ani nečekala, že by to vážně mohlo klapnout.

ms.neomagic
17. srp 2016

Holky vy to tu flakate,ja nemam co cist.. 😀

beruszka82
17. srp 2016

Dnes 6tt+5 i se srdíčkem,jsem šťastná,sice fotka nic moc ale je tam a vše tak jak má😍

laura1972
17. srp 2016

@ms.neomagic přesně 😀 asi tu všichni usnuli 😀

markiiska
17. srp 2016

holky kdy se rozdává průkazka?

laura1972
17. srp 2016

@markiiska ahojky 🙂 jak je? 🙂 já už se taky teď ptala a dr.mi řekl, ze až bude srdíčko, tak už mi ji vypíše 🙂

laura1972
17. srp 2016

@markiiska ale co tady prve psali holky, tak každý dr. to vypisuje podle svého. Já nechodim přímo ve svém městě, ale dojíždím o pár km dál, ale tady co vím, tak vypisuje az kolem 12tt. Prý nechce dřív, protože tam je to riziko do těch 3 měsíců.

markiiska
17. srp 2016

@laura1972 aha, tak to asi ještě nedostanu 🙂 u mě dobrý, je mi blbe jen kdyz mam hlad 😀 honí mě mlsná, ted sem si dělala ovocný knedlíky 😀 s takovou ze mě bude taky jeden kynutej knedlík 😀 ale váhu mam stejnou....

laura1972
17. srp 2016

A kdy jdeš na další kontrolu? Já jdu 26.8. příští pátek 🙂 no s tím jídlem to mám na stejno 😀 taky mi je blbě když mám hlad a ty chutě to je taky něco 😀 a pořád mám šílenou žízeň 🙂 jinak zatím taky v pohodě. Zkusila jsem se zvážit, tak už mám 1 kg nahoře 🙂

ms.neomagic
17. srp 2016

Holky ja vam musim neco rict,dneska jsem byla u kamaradky a ona je kartarka,uz to prvni tehu mi predpovedela,dneska mi zase koukla do karet a povida,no jsou tam dve 😀 tak doufam ze neeee 😀 jedno staci..

juliemichal
17. srp 2016

@laura1972 jé tak se moc těším na tvé další krásné zprávičky 🙂 🙂 já jdu v pondělí na poradnu a za 14 dnů na druhý screening 🙂 už se nemůžu dočkat 😀 😀 a jinak já jsem dnes 16+6tt a mám stále -1kg 😀

juliemichal
17. srp 2016

@beruszka82 krásné,moc gratuluji 🙂 🙂 my jsme měli srdíčko v 6+4tt 🙂

markiiska
17. srp 2016

@ms.neomagic tak to sem zvědaváááá, tomu já celkem věřim... 😀

@laura1972 já ještě na kontrole nebyla, jdu příští středu, už aby to bylo. zítra jdu ještě do práce a pak ma 10 dní dovolenou, jupí tak to snad uteče

dashenka1
17. srp 2016

@laura1972 taky mam stejny problem 😕 a dnes co myslite ???

markiiska
17. srp 2016

@dashenka1 je tam čáááárka 🙂

ms.neomagic
17. srp 2016

@markiiska no me smejkne a pritele taky,kort jestli by to byli dve krivochcalky,jak nam rika 😀

barbarosi94
17. srp 2016

Holky, braly jste nejake vitaminky pred otehotnenim ? Treba na podporu otehotneni? 😊 diiiky za odpovedi

dashenka1
17. srp 2016

@markiiska skzsim zas v patek... kdy mi potvrdi doktor tehu??? Nebo kdy tam zajit? zpozdeni 4dny ☺

markiiska
17. srp 2016

@dashenka1 nejlepsi je si zavolat, já volala hned jak sem měla pozitivní test a objednal mě za tři tydny-to budu v 8tt

dashenka1
17. srp 2016

@markiiska ty jooo tak dlouhooo 😅😕tak snad bude pozityvni v patek jsem nervozni a uz se snazime pres 2roky 😕

markiiska
17. srp 2016

@dashenka1 tak držím palce at je tam pořádná čárka 🙂

lenulinka10
17. srp 2016

@barbarosi94 me dr.doporucil Superfolin 1. Minuly mesic jsem vysadila HA a hned tenhle cyklud jsem mela MS,ale neni to tema vitaminama,to mame kazda jinak. Nekomu naskoci hned,nekomu za dyl.. Ted cekam do pristiho tydne na MS jestli dorazi 😉

lenulinka10
17. srp 2016

@dashenka1 je taaaam 😉 kolik jsi DPO??

markiiska
17. srp 2016

@ms.neomagic tak to bys dala, kdyz už máš jedno dítko, tak víš do čeho jdeš 😀 kdybych měla já hned napoprvé dvojčata tak bych zešílela 😀

ms.neomagic
17. srp 2016

@dashenka1 a neni carka moc slaba na 4denni zpozdeni? to by uz meli byt celkem dalnice,ne? teda aspon co vidim tady u holek....ale jinak hezky duch 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru