Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

beruszka82
30. srp 2016

@straznovska ta čárka je jasná,ještě není z ranní moči,takže gratulace,jsi těhule!!!!

straznovska
30. srp 2016

@romesak dekuji 16. Mam jit k dr na preventivni kontrolu objednala sem se pred testem tak snad mi to potvrdi

romesak
30. srp 2016

no me mela mrska dorazit v nedeli a stale nic jsem tri mesice po revizi akorad jsme se nak nesnazili takze si rikam bud me osvitil duch svaty nebo fakt stacila kapka :D no uvidime

straznovska
30. srp 2016

@beruszka82 pak tedy dekuji

06lienocka
30. srp 2016

@straznovska gratulujem

laura1972
30. srp 2016

@straznovska je to tam 🙂 neni pichyb 😊gratuluji😊

bhbaru
30. srp 2016

Ahoj holky 🙂 Dnes jsem 28DC, ovu podle testu byla až 23DC ....kdy myslíte ze muzu zkusit TT?? Diky za rady!!

dyslovka
30. srp 2016

@bhbaru : ovu byla 23dc nebo pozitivni test byl 23dc? Rekla bych tak za tyden nejdriv.

bhbaru
30. srp 2016

@dyslovka Podle testu

dyslovka
30. srp 2016

@bhbaru : takze ovu by mela byt nejpozdeji 25dc, takze jsi teoreticky 3-4 dpo, testy nekomu ukazujou od 10dpo nebo 12dpo, ja bych testovala od tech cca 12-14 dpo 🙂 pokud pocitam dobre 🙂

bhbaru
30. srp 2016

@dyslovka děkuji 🙂 Budu čekat a uvidíme 👍

dyslovka
30. srp 2016

@bhbaru : drzim pesti pro stesti a dej pak vedet 🙂

gariena
30. srp 2016

@straznovska já bych si udělala ještě jinou značku testu, já tyhle fialové nenávidím 😠 Už jsem to tady psala, klidně mě ukamenujte, že pořád prudím 🤐 🤐 🤐

dyslovka
30. srp 2016

@gariena : to ano, ale ti falesni duchove vypadaji jinak, sama jsem jeden mela.... tohle vypada na opravdovou carku 🙂

gariena
30. srp 2016

@dyslovka Tady mám 2x falešňák z odpolední moči a další den ráno drMax. Takhle to vypadalo u mě před 3mi měsíci, proto holkám vždycky píšu, ať raději zkusí jiný. Ale to neznamená, že když já mám takový, že i ostatní mají falešné, to néééé!!! Jen když předtím někdo řekl, že fialový bývá falešný, neuměla jsem si představit jak jako falešný, prostě buď tam hcg je nebo není. A ejhle, hned jsem na to přišla. Čáry jako hrom a prd 😒

laura1972
30. srp 2016

@gariena nejsi sama kdo nenávidí tuhle značku😊 já ho zkoušela jen jednou 10 DPO a mamatest nic a ze stejné moči od dr. Maxe ukázal pěkně už čárku.😊

dyslovka
30. srp 2016

@gariena : paaaani, ja videla ty falesne uplne jemne, i ja mela takovy jemnejsi, ale ne uplne pruhledny, ale ty mas takovy, co bych ani na falesnak nerekla, ty brdo :-O to je hnus ten mamatest, fakt :-/

gariena
30. srp 2016

@dyslovka 🙂 Taky už jsem se téměř viděla s kočárkem 😀 😀 A přesto nic, myslela jsem že je ten dr max divný 😀 Pak jsem ještě asi týden testovala a už jen bílo a na digitálu mínusko a bylo jasno.

dyslovka
30. srp 2016

@gariena : ja si taky rikala, ze to neni mozne, manzelovi jsem to hned rekla a hned bezela k dr a ten me totalne setrel, jsem pak ve vzteku ten test mrskla do kose a u toho zanadavala 😀 😀

dyslovka
30. srp 2016

@gariena : byt v americe, tak uz je zaluju za psychickou ujmu 😀

petapal
30. srp 2016

Tak holky dnes MS nedorazila jen malinko spinim a břicho přestalo bolet.samozřejmě test stále negativní

asus
30. srp 2016

@gariena přesně mamatesty dělaji falešnaky ,taky potvrzuji.věřila sem pouze dr Max.

jluciy
30. srp 2016

Já mám opačnou zkušenost...mamatest ukázal a max nic, až o další dva dny později. U mě funguje a když nic, byl bílý...tak já nevím 😏

bielanevesta
30. srp 2016

Moja skúsenosť je taká, že za tie roky snaženia sa niekoľkokrát stalo, že Mamatest ukázal falošnú pozitivitu. Ale v súčasnom tehu tiež ukázal dve čiarky a tie mi onedlho potvrdil aj Drmax

leymea
30. srp 2016

@jluciy ja vidim i na dr.max ducha 😀

laura1972
30. srp 2016

@jluciy taky vidím na obou ducha 😊 kolik jsi DPO?

jluciy
30. srp 2016

@leymea to bylo ale 2 dny poté, co mi ukázal mamatest a digitální clearblue..max u mě pořádně byl vidět až tak den nebo dva před termínem ms...
@laura1972 to sou jen staré testy...sem 13tt 😉

laura1972
30. srp 2016

@jluciy tak to gratuluji😊😊

ssaskiaa
30. srp 2016

@jluciy a kolik dni po ovulaci sis delala Test?😊

jluciy
30. srp 2016

@laura1972 děkuju moc 😉 jen tady sleduju, ty začátky a radost z testu je tak krásná! Moc moc to všem přeju 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru